توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 412971
آلودگی‌هوا موجب شد؛ تعطیلی زنگ ورزش مدارس پایتخت ۲۳ و ۲۴ آبان ۹۵/ تداوم آلودگی تا ۳ روز
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۲
آموزش و پرورش شهر تهران به دلیل ادامه داشتن شرایط پایدار آلودگی هوا، زنگ ورزش مدارس را تعطیل کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرتهران، به علت وضعیت پایداری آلودگی هوا، زنگ ورزش مدارس شهرتهران روزهای یکشنبه و دوشنبه (23 و 24 آبانماه) تعطیل خواهد بود.

آموزش و پرورش شهر تهران به مدیران و مسئولان مدارس توصیه کرد که در زنگ تفریح و مراسم صبحگاه با توجه به وضعیت کنونی آلودگی هوا، دانش‌آموزان کمتر در معرض آلودگی قرار گیرند.

همچنین پیشنهاد می شود زنگ تفریح مدارس درکلاس‌های درس برگزار شود و از فعالیت بدنی دانش‌آموزان در حیاط مدرسه جلوگیری شود.

تداوم آلودگی هوا در شهرهای صنعتی

ایسنا نوشت: مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از تداوم پایداری هوا طی سه روز آینده خبر داد و افزود: طی این بازه زمانی میزان غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای اصفهان، اراک، تهران، کرج و قزوین افزایش می‌یابد.

احد وظیفه گفت: تحلیل داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، بیانگر پایداری و سکون نسبی هوا طی سه روز آینده به ویژه در روز یکشنبه 23 آبان است که پیامد آن افزایش میزان غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت به ویژه در شهرهای اصفهان، اراک، تهران، کرج و قزوین است.

وی افزود: توصیه می‌شود سالمندان، کودکان و بیماران تنفسی در این مدت از تردد غیرضروری و فعالیت در فضای آزاد اجتناب کنند.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی در مورد وضعیت هوای استان تهران در روز آینده گفت: آسمان تهران در روز یکشنبه 23 آبان، صاف تا کمی ابری و غبارآلود با حداکثر و حداقل دمای 20 و 10 درجه سانتیگراد و در روز دوشنبه 24 آبان، صاف و غبارآلود، در بعدازظهر وزش باد با حداکثر و حداقل دمای 22 و 10 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
 
کلمات کلیدی : وزارت آموزش و پرورش + تعطیلی مدارس + آلودگی هوا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.