توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498184
آموزش مراحل/
چگونه در تلگرام تصاویر و ویدئوهای ناپدید شونده ارسال کنیم؟
بخش دانش و فناوری الف،12 مرداد96
در تازه‌ترین به‌روزرسانی پیام‌رسان تلگرام قابلیتی اضافه شده است که با استفاده از آن تصاویر و ویدئوهای ارسال شده پس از گذشت زمان تعیین شده به صورت خودکار حذف می‌شوند.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۴
باشگاه خبرنگاران؛ پیام رسان تلگرام در آخرین بروز رسانی خود (تلگرام 4.2)، ویژگی های جدیدی از جمله ارسال تصاویر و ویدئوهای ناپدید شونده را به خود اضافه کرده است. اما برای برخی از کاربران سوال وجود دارد که این ویژگی چه کاربردی دارد و چگونه می توان از آن استفاده کرد.
پیش از اضافه شدن قابلیت ارسال تصاویر و ویدئوهای ناپدید شونده به چت های عادی تلگرام، این ویژگی و قابلیت های دیگر مانند ارسال پیام ناپدید شونده در حالت Secret chat وجود داشت و دارد.
قابلیت ارسال تصاویر و ویدئوهای ناپدید شونده این امکان را به کاربران می دهد تا بتوانند برای تصاویر و ویدئوهای خود زمان مشخص کنند تا پس از گذشت آن زمان معین، تصاویر و ویدئوها به صورت خودکار حذف شود. حال تلگرام سعی داشته تا با اضافه کردن این قابلیت در چت های معمولی، امنیت کاربران را افزایش دهد و کابران نیز با استفاده از قابلیت  ارسال تصاویر و ویدئوهای ناپدید شونده نگرانی کمتری در ذخیره کردن بدون اجازه عکس‌های خصوصی خود خواهند داشت.
ارسال تصاویر و ویدئوهای ناپدید شونده در تلگرام
 •  ابتدا در محیط چت، آیکن گیره را لمس کنید.
  سپس بر روی آیکن گالری (Gallery) تپ کنید.
  عکس، ویدیو و یا گیف مورد نظر خود را در گالری انتخاب کنید.
  آیکن تایمر که در زیر صفحه قرار گرفته را لمس کنید.
  زمان مورد نظر خود را از 1 ثانیه تا 1 دقیقه انتخاب کنید
  پس از انتخاب زمان مد نظر، گزینه Done را لمس و در نهایت روی دکمه ارسال تپ کنید.
 عکس مدت دار تلگرام
ویدیو ناپدید شونده تلگرام
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+اپلیکیشن تلگرام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.