نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 288682
افشای راز۲ ساله دسیسه زن جنایتکار
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۰۲
زن جوان که دسیسه قتل شوهرش را ماهرانه طراحی کرده بود، پس از دو سال بازداشت شد. این راز مخوف در جریان تجسس‌های ویژه مأموران پلیس آگاهی آمل فاش شد. اقدامات پلیس برای به دست آوردن ردی از این مرد به دنبال دریافت گزارشی از ناپدید شدن ناگهانی وی در دستور کارقرار گرفت.

به گزارش روزنامه ایران، همسر قربانی حادثه با مراجعه به کارآگاهان پلیس آمل ادعا کرده بود که شوهرش از ۲۰ روز پیش خانه را ترک کرده و دیگر خبری از او نشده است. این زن ۲۷ ساله در حالی که خود را نگران و مضطرب نشان می‌داد در جریان شکایت خود به مأموران پلیس ادعا کرد که از مدتی پیش شوهرم به خانه مراجعت نکرده است.

وی در ادامه افزود: او از پیمانکاران بیمارستان آمل بود که روز ۱۵ مرداد ماه سال ۹۲ برای انجام کاری از خانه بیرون رفت اما دیگر خبری از او نشد. ابتدا تصور کردیم به خانه آشنایان رفته است به هر جا که ممکن بود ردی از او به دست آوریم سر زدیم اما هیچ کس خبری از او نداشت. در حالی که نگران شده و قصد داشتیم ماجرا را با پلیس در میان بگذاریم او تماس گرفته و اعلام کرد قصد دارد از طریق مرزهای غربی کشور از ایران خارج شود. حتی چند بار هم از شهرهای مختلف مثل کرمان تلفن زده و ادعا کرد مقدمات رفتن او فراهم شده و بزودی از ایران می‌رود. با توجه به این اظهارات تجسس‌های مأموران درباره ماجرای ناپدید شدن ناگهانی مرد پیمانکار آغاز شد. اینکه او به طور ناگهانی قصد خروج از کشور را داشته باشد در بررسی‌های مأموران مورد شک قرار گرفته و پلیس تحقیقات خود را در این باره از بستگان و آشنایان مرد ناپدید شده متمرکز کرد.

در جریان این اقدامات بود که مأموران متوجه شدند این زن و شوهرش از مدت‌ها پیش با هم اختلاف داشتند. با به دست آمدن این اطلاعات تجسس‌های پلیس روی حرکات و رفتار‌های زن جوان متمرکز شد.

زن جوان که نمی‌دانست پلیس رفتار‌های او را به‌صورت نامحسوس تحت کنترل دارد تماس‌هایی با مرد جوانی برقرار کرد. مأموران با ردیابی مرد جوان که از ساکنان منطقه شهریار بود، مخفیگاه او را شناسایی و او را بازداشت کردند. در جریان بازجویی‌های انجام گرفته از این مرد راز توطئه شیطانی این متهم و زن جوان برای از میان برداشتن مرد پیمانکار فاش شد. با توجه به اعترافات متهم بازداشت شده همسر مرد پیمانکار نیز بازداشت و تحت بازجویی‌های فنی و پلیس قرار گرفت.

با وجود انکارهای نخستین این زن، او وقتی در برابر دلایل و مستندات مأموران قرار گرفت و دانست که پلیس رابطه او را با مرد جوان بازداشت شده عامل جنایت می‌داند لب به اعتراف گشود و پرده از راز یک توطئه هولناک برای قتل شوهرش برداشت. وی در اعترافات خود درباره ماجرای قتل شوهرش ادعا کرد: شوهرم پیمانکار یکی از بیمارستان‌های آمل بود، بیشتر درآمدش را خرج خودش می‌کرد و به ما خرجی نمی‌داد. از سوی دیگر در خانه هم روابط خوبی با من نداشت تا اینکه از زندگی با او به تنگ آمده و خواستم تا مرا طلاق دهد. ولی چون با هم پسرعمو و دختر عمو بودیم او حاضر به طلاق من نمی‌شد. مدتی گذشت تا اینکه با «جواد» که قبلاً نزد شوهرم کار می‌کرد آشنا شدم. پس از بیان مشکلات زندگی‌ام با او، بتدریج به همدیگر علاقه‌مند شدیم. تصمیم گرفتیم بعد از جدا شدن از شوهرم با هم ازدواج کنیم. وقتی همه راه‌ها را برای جدایی از شوهرم بسته دیدم به اتفاق هم نقشه کشیدیم تا شوهرم را از سر راه برداریم. شب ۱۵ مرداد ماه امسال بود، در حالی که شوهرم از سرکار به خانه آمده بود داخل غذای او مقداری مواد بی‌هوش‌کننده ریختم. او با خوردن غدا بی‌حال شده و روی زمین افتاد. برای اینکه شاهدی بر این ماجرا نباشد، فرزند ۱۰ ساله‌ام را نیز با قرص خواب‌آور بیهوش کردم. نیمه‌های شب بود که جواد هم آمد در حالی که شوهرم در اثر خوردن محلول مسموم روی بالکن اتاق بی‌حال افتاده بود با استفاده از پیک نیک و سنگ شوهرم را به قتل رساندیم. سپس جسد را داخل صندوق عقب خودروی شوهرم گذاشته و پس از ۲۴ ساعت آن را به کمربندی هراز روبه‌روی تالار هزارویک شب برده و در آنجا رها کردیم. با گذشت ۲۰ روز برای فریب مأموران و خانواده شوهرم گم‌شدن او را به پلیس اعلام کرده و به خانواده شوهرم گفتم او به قصد خروج از کشور به شهرهای غربی کشور رفته است.

در طول این مدت جواد با تلفن همراه شوهرم پیامک‌هایی برای بستگان او ارسال می‌کرد تا وانمود کند شوهرم زنده است و قصد خروج از کشور را دارد. حتی در کرمان نیز با استفاده از تلفن کارتی تماسی با بستگان شوهرم گرفت ومطالبی مبنی بر اینکه قصد خروج از مرز را دارد بیان کرد. با اینکه در این مدت یک کلت جنگی خریده بودم، آن را برای پاپوش درست کردن به بهانه اینکه متعلق به شوهرم است تحویل مأموران دادم. مأموران در بررسی‌های انجام گرفته متوجه شدند در روز ۲۴ تیرماه سال ۹۲ جسد مردی در میان زباله‌های اطراف تالار هزار و یک شب آمل پیدا شده است اما به دلیل اینکه بخش‌هایی از جسد توسط حیوانات خورده شده بود و بقیه جسد دچار فساد شده بود امکان شناسایی‌اش ممکن نبود.

با توجه به این اعترافات با دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای آمل متهمان با حضور در محل جنایت اقدام به بازسازی صحنه قتل کردند. دو متهم پرونده تا انجام تحقیقات تکمیلی با صدور قرار قانونی در اختیار مأموران آگاهی قرار گرفتند. با اعترافات عاملان جنایت و تشریح صحنه قتل هر دو زن و مرد جنایتکار با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.
 
کلمات کلیدی : همسر، همسرکشی، جنایت، خیانت، قتل
 
۱۳۹۴-۰۵-۲۲ ۰۸:۳۶:۴۷
وقتی زندگی به شکست می انجامد باید داداگاه کمک به جدایی و طلاق کند تا بهانه ای برای دروغ ها و جنایت ها در زندگی مشترک وجود نداشته باشد.
البته کار قاتل و دستیارش به هیچ عنوان قابل دفاع نیست و حکم اش هم روشن است. (3112797) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۵-۲۲ ۰۸:۵۷:۵۴
زن گرفتن دیگه خطر بی پولی و بدبختی خالی نیست,زن گرفتن مساوی با مرگه!!پس بااحتیاط ازدواج کنید... (3112824) (alef-3)
 
مسعود
۱۳۹۴-۰۵-۲۶ ۲۱:۵۹:۲۲
متاسفانه من این خبرو الان دیدم، من از بستگان نزدیک مرحوم هستم و از ریز زندگیشان خبر دارم ، حتی بعد از اعتراف هم دست از دروغ برنمیدارن و برای توجیه کار خودشون ندادن خرجی رو عنوان میکنن ، تمام زندگی اون بنده خدا خانوادش بودن (3122116) (alef-11)
 
maryam
۱۳۹۴-۱۱-۰۷ ۲۳:۳۸:۱۱
حالا تکلیف زن و مردی که گرفتن چیه؟ خانم رو که چون بچه داره اعدام نمیکنن احتمال زیاد
اما اون پسره چی ؟ (3502071) (alef-11)
 
هالو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۵ ۰۹:۲۱:۵۷
اتفاقا دستگاه قضایی اول باید خانم را اعدام کنه. (4017114) (alef-11)
 
سیاووش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۷ ۱۳:۵۶:۵۸
15 مرداد مفقود شده و کشته شده، 24 تیر جسدش پیدا شده! مگه داریم؟! (4055553) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۹-۱۷ ۲۲:۰۶:۴۸
تو خبر هست که به مدت 20 روز جواد نقش شوهرش رو با پیامک و تلفن زدن از کرمان بازی کرده و 20 روز بعد از قتل گم شدن و قصد خروج از کشور او را به پلیس اعلام کردیم (4056397) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۳ ۱۷:۲۳:۲۲
هر دو باید یکسان،به سزای کارشان برسند.بیآاره اون بچه و آینده ی مبهمش. (4458637) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.