نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 355786
مشکل اصلی پرواز کیش-تهران چه بود؟
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۵
مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی ماهان گفت: یکی از باندهای فرودگاه مهرآباد به دلیل وجود نخاله به مدت چند دقیقه بسته بود، که به منظور پاکسازی باند فرودگاه، اجازه فرود به هواپیما داده نشد.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايی كشوری نقص فنی و تاخير در پرواز كيش - تهران هواپيمای ماهان كه منجر به دلهره مسافران اين پرواز شده باشد را تكذيب كرد.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: نظر به انتشار اخباری تحت عنوان"پرواز كيش- تهران به خير گذشت"از طرف بعضی رسانه ها گفت: پرواز ۱۰۴۲ هواپيمای ماهان نه نقص فنی داشت و نه تاخير در رسيدن به فرودگاه مهرآباد.

وی ادامه داد: اين هواپيما به موقع ساعت ۱۸:۳۵ به فرودگاه مهرآباد رسيده است اما از آنجايی كه باند دوم فرودگاه مهرآباد در دست بازسازی و نوسازی است اشكال آنی و چند دقيقه ای سطوح پروازی اين فرودگاه موجب شد تا پروازهای اين فرودگاه در پروسه زمانی كوتاه ۱۵ الي ۲۰ دقيقه با تاخير انجام و به تبع آن هواپيمای كيش - تهران شركت هواپيمايی ماهان نيز ۲۰ دقيقه پس از تايم تعيين شده قبلی اجازه فرود پيدا می كند.

مشاور رسانه ای رئيس و مدير روابط عمومی سازمان هواپيمايی كشوری گفت: لذا هيچ خطری آنگونه كه در برخی از اخبار آمده مسافران اين پرواز را تهديد نكرده و اشكالي در سيستم های هواپيما و حتی فرودگاه كه اين شائبه را تقويت كند وجود نداشته است.

علیاری مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی ماهان در گفتگو با خبرنگار افتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: اطلاعاتی که خبرگزاریهای مختلف در خصوص پرواز کیش - تهران به شماره پرواز ۱۰۴۲ منتشر کردند را به شدت تکذیب می کنیم.

وی با اشاره به اینکه این پرواز به موقع در فرودگاه مهرآباد به زمین نشسته است افزود: یکی از باندهای فرودگاه مهرآباد به دلیل وجود نخاله به مدت چند دقیقه بسته بود ، بنابراین به دلیل پاکسازی باند فرودگاه اجازه فرود به هواپیما داده نشد.
 
کلمات کلیدی : حادثه+نقص فنی هواپیما
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۰۳ ۲۱:۱۸:۰۷
وضع فرودگاه مهر آباد اسفبار است چه از لحاظ شکل ظاهری سالنها و چیدمان آنها ودر ودیوار و نظافت و محوطه و چه از لحاظ نظم.
بسیاری از خارجیها که به ایران میایند جهت گردش و یا کار برای رفتن به شهرستانها از فروده مهر آباد تردد میکنند که وضع فعلی مهر آباد باعث شرمندگی است. (3721011) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۰۴ ۰۸:۵۷:۱۵
فرودگاه مهراباد مثل يك محوطه متروكه ميباشد البته داخل رمپ منظورم است (3721625) (alef-11)
 
م ص
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۰۴ ۱۱:۱۰:۲۱
چرا هیچکدام از مهمانداران یا خدمه آن پرواز به مسافران توضیح ندادند و مردم را 20 دقیقه در ترس و نگرانی به حال خود رها کردند؟ آیا خیلی سخت بود که با یک توضیح مختصر مسافران را از حالت نگرانی و ترس در بیاورند؟؟ کی می خواهیم برای شخصیت مردم ارزش قايل شویم..؟؟؟؟؟ (3721826) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.