توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485188
خواستگاران میدان نفتی آزادگان چه شرکت‌هایی هستند؟
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۱
تسنیم نوشت: «مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از امضای قرارداد توسعه میدان نفتی آزادگان در ماههای ابتدایی دولت دوازدهم خبر داد.»

«علی کاردر» مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران اظهار داشت:  میدان نفتی آزادگان بزرگترین میدان مشترک نفتی کشور است که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، تصمیم بر این است که دو بخش شمالی و جنوبی آن به صورت یکپارچه در قالب قراردادهای جدید نفتی توسعه پیدا کند.

معاون وزیر نفت با بیان اینکه "در حال آماده سازی مقدمات برگزاری مناقصه با ارسال و دریافت مدارک از شرکت های متقاضی هستیم"، گفت: تا امروز شرکت های توتال فرانسه و اینپکس ژاپن نتایج مطالعات خود را در  میدان آزادگان به شرکت ملی نفت ارائه کرده اند؛ همچنین شرکت‎های شل انگلیس و پتروناس مالزی، گزارش مقدماتی خود از انجام مطالعات توسعه ای بر روی میدان آزادگان را به شرکت ملی نفت ایران تحویل داده‎اند و قرار است به زودی نتایج نهایی مطالعات خود را ارائه کنند.

وی افزود: با توجه به اینکه پس از اتمام فرایند ارسال و دریافت مدارک مربوطه بین شرکت های متقاضی و شرکت ملی نفت، آماده سازی شرایط برای برگزاری مناقصه و امضای قرارداد چیزی حدود 3 تا 4 ماه زمان نیاز دارد، امضای قرارداد توسعه میدان نفتی آزادگان به عمر دولت یازدهم نمی رسد و در ابتدای ماههای ابتدایی دولت دوازدهم این مهم صورت می گیرد.
 
کلمات کلیدی : نفت + نفت ایران + زنگنه + میدان آزادگان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.