توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455280
برزیل گوشت فاسد صادر می‌کند!
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۷
بزرگترین شرکت‌های برزیلی صادرکننده گوشت در جهان به دلیل مسائل بهداشتی تعطیل شدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از بی بی سی، پلیس فدرال برزیل از تعطیلی 3 شرکت بزرگ صادرکننده گوشت و تعلیق 33 مقام دولتی این کشور به اتهام صادرات گوشت فاسد به کشورهای مختلف جهان خبر داد.

در جریان این پرونده، سه شرکت بزرگ صادرکننده گوشت جهان در برزیل تعطیل شدند و 21 شرکت دیگر نیز تحت بررسی دقیق قرار گرفتند. بیشتر گوشت های تولید شده از سوی این شرکت ها به اروپا و دیگر نقاط جهان صادر می شود. برزیل بزرگترین کشور صادرکننده گوشت در جهان است.

قرار است به زودی وزیر کشاورزی برزیل با سفرای کشورهای خارجی خریدار گوشت در این خصوص گفتگو کند و آنها را قانع کند صادرکنندگان برزیلی را تحریم نکنند.

عملیات دستگیری مجرمان این پرونده از روز جمعه در 194 نقطه برزیل آغاز شد. مقامات اعلام کردند برخی مدیران این شرکت ها برای دریافت گواهی دولتی سلامت به ناظران و بازرسان رشوه می دادند. تاکنون 30 شرکت تولیدکننده گوشت به دلیل عدم رعایت بهداشت مورد اتهام قرار گرفته اند.

پلیس فدرال برزیل اعلام کرد متخلفان از اسید و دیگر مواد شیمیایی برای پوشاندن قسمت های فاسد شده گوشت استفاده می کردند.
 
کلمات کلیدی : برزیل + صادرات گوشت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته