توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 420585
کشف نیم میلیارد تومان گوشی موبایل قاچاق
بخش دانش و فناوری الف،14 آذر95
رئيس پليس آگاهی استان اصفهان از كشف يك هزار و 23 دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق به ارزش پنج ميليارد ريال در شهر اصفهان خبر داد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۲
 خبرگزاری میزان،سرهنگ ستار خسروی گفت: درپی كسب خبری مبنی بر دپوی تعداد زیادی گوشی تلفن همراه قاچاق در منزلی بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور كار ماموران پلیس آگاهی اصفهان قرار گرفت.
 
وی ادامه داد: اكیپی از ماموران پلیس آگاهی پس از هماهنگی با مقام قضائی جهت بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند و در بازرسی از منزل مورد نظر تعداد یك هزار و 23 دستگاه گوشی تلفن همراه خارجی فاقد هر گونه مدارك مثبته گمركی كشف شد. كارشناسان مربوطه ارزش گوشی های كشف شده را پنج میلیارد ریال اعلام كرده اند.
 
رئیس پلیس آگاهی اصفهان با اشاره به دستگیری یك نفر در این خصوص و تحویل وی به مراچع قضائی خاطر نشان كرد : قاچاق كالا ضربه مستقیم به تولید و تولید كنندگان داخلی كشور خواهد زد كه از تمام مردم درخواست می شود هر گونه اخبار وا طلاعات راجع به این موضوع را از طریق تماس با تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.
 
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ گوشی موبایل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.