توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 420882
روستایی دیدنی در مراکش
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۱
روستایی عجیب به نام chefchaouen، شفشاون یکی از زیباترین و خاص‌ترین روستاهای توریستی در مراکش است که خانه‌های آبی رنگ در آنجا به وفور دیده می‌شوند و به نوعی همه چیز در آنجا آبی رنگ است.
 
به گزارش راه دانا؛ میان شهرهای بزرگ و طبیعت زیبا، گاه شهرهایی کوچکی دیده می شود که گویی جزو منظره ی زیبای آن مناطق شده اند. در این بخش روستایی عجیب و رؤیایی را مشاهده می کنید که با زیبایی های خیره کننده اش چشم هر بیننده ای را مجذوب خود میکند.

main-image

روستای شفشاون یکی از همین روستاهایی می باشد که با هماهنگی خاص و منحصر به فردی جلوه ای زیبا به خود داده است روستایی با ساختمان های یک طبقۀ آبی زیبا با طیف هایی از این رنگ آرامش که به سبک خاصی درست شده است.

روستای "Chefchaouen" یکی زیباترین نقاط در دنیاست که هر ساله چندین میلیون توریست ها را به سمت خود می کشاند. این روستا به شکل خاصی طراحی شده است که همه چیز در آن آبی رنگ است.

این روستا در سال 1930 به این شکل درآمد و از آن زمان تا به حال هرکس خانه ای می سازد یا حتی وسیله جدیدی را به روستا می آورد باید آبی رنگ باشد و غیر از آن شکل روستا به هم می ریزد.


 
کلمات کلیدی : روستایی دیدنی + مراکش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.