نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 303288
روسيه پيشرفته ترين بمب خود را در سوريه آزمايش مي کند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۵
دبکافایل نوشت: روسیه پیشرفته ترین بمب خود را در سوریه آزمایش می کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از این پایگاه اینترنتی، منابع خبری گفتند: روسیه آماده است تا جدیدترین مهمات با هدایت دقیق خود موسوم به کی ای بی - ۲۵۰ را در آینده نزدیک در حملات هوایی علیه سوریه آزمایش کند. براساس این گزارش، دو مدل از بمب پیشرفته، یک مدل با هدایت ماهواره ای و یک مدل با هدایت لیزری از این بمب وجود دارد. این سلاح ۶۵۶ پوندی با ده و نیم فوت طول می تواند با سرعت ها و مسیرهای مختلف خود را تطبیق دهد و می تواند در هر تغییرات آب و هوایی و در هر زمان از روز مقاومت کند.

این منابع در ادامه افزودند که روسیه از مدل قبلی این بمب ها یعنی بمب کی ای بی- ۵۰۰ پی جی ام، برای بمباران شورشیان آموزش دیده توسط آمریکا در سراسر سوریه استفاده می کند.
 
کلمات کلیدی : روسیه، دبکا فایل، سوریه
 
۱۳۹۴-۰۷-۲۸ ۱۲:۲۰:۲۰
بد نيست
وقتي كه سالهاي سال آمريكا و فرانسه و انگليس سلاح هاي مرگبار خود را بر سر مسلمانان افغانستان يمن و ليبي و عراق و..امتحان كرده اند يكبار هم روسيه سلاحش را روي موجودات مستحق مرگ آزمايش كند (3271710) (alef-3)
 
رضا
۱۳۹۴-۰۸-۰۳ ۰۰:۴۷:۱۳
روسیه باید هرچه بمب وسلاح جدید وپیشرفته دارد روی سر این تروریستهای کثیف وآدم کش آزمایش کند . (3278088) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.