نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 284587
مک کارتي: هرچه بيشتر درباره توافق هسته ای مي شنوم،نگران تر مي شوم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۵
رهبر اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا گفت:من هرچه بیشتر درباره این توافق می شنوم، نگران تر می شوم.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، کوین مک کارتی نماینده جمهوری خواه و رهبر اکثریت در مجلس نمایندگان آمریکا درباره دلایل افزایش نگرانی در خصوص توافق ایران گفت: همانطور که رئیس مجلس نمایندگان گفته است ما امروز شاهد گزارش محرمانه درباره این توافق در مجلس نمایندگان خواهیم بود. من همچنان شاهد افزایش نگرانی های حزب ما وحزب مقابل هستم. من یک نقل وقول را در آخر هفته که رئیس جمهور می خواست به شورای امنیت سازمان ملل متحد برود، دیدم و برای شما می خوانم. این نقل و قول مربوط به حرف های سناتور منندز است. سناتور منندز گفت آخرین حرف این است که این توافق به برنامه هسته ای ایران خاتمه نمی دهد بلکه آن را حفظ می کند.

کوین مک کارتی گفت:این نگرانی واقعی است که همه آمریکایی ها دارند. من به تازگی در روزنامه واشنگتن پست و شبکه تلویزیونی ای بی سی دیده ام که آنها دریافتند شصت و چهار درصد از مردم گفته اند، مطمئن نیستند این توافق بتواند جاه طلبی هسته ای ایران را متوقف کند. من در جلسه استماع به دنبال پرسش ها و مهمتر از آن بدنبال پاسخ ها هستم، زیرا من هرچه بیشتر درباره این توافق می شنوم، نگران تر می شوم. این مهمترین موضوع پیش روی ما است. ما باید کار خود را در این زمینه به درستی انجام دهیم، زیرا اوضاع هرگز به همین منوال نخواهد ماند.
 
کلمات کلیدی : توافق+ هسته ای، کنگره
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۱۳:۴۶:۰۱
در داخل هم عده‌ای هر چه بیشتر از مفاد توافق نامه مطلع می شوند، بیشتر نگران می شوند. ماشاءالله به این هماهنگی! (3063892) (alef-13)
 
پیراسته فر
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۱۵:۳۲:۳۲
یک چیز جالب درتوافق وین است ،وآن اینکه درابتداهمه طرفهای مذاکره(هر7کشورقدرتمندجهان)خوشحالی می کردند وامابعداً که "ریز"می شونددرجرئیات /همه طرفها احساس می کنند که طرف مقابل سهم بیشتری برده/البته سیاسیونشون (3064085) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.