نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 409687
جهانگیری:
خبرهای خوبی در زمینه آب برای اصفهانی‌ها داریم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۲
معاون اول رییس جمهور گفت: خبرهای خوبی در زمینه مشکلات آب برای اصفهانی‌ها داریم و امشب درباره این موضوع بحث خواهد شد.به گزارش ایسنا منطقه اصفهان، اسحاق جهانگیری امروز (چهارشنبه) در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: یکی از مهمترین اهداف سفرم دیدار با مردم اصفهان است و هر وقت فرصت کردم برای عرض ادب به اصفهان آمده‌ام.

وی با بیان اینکه در این سفر تعدادی از طرح‌ها افتتاح خواهد شد، افزود: ورزشگاه نقش جهان که مهمترین پروژه ورزشی کشور است به بهره برداری می‌رسد. طرح‌های فولاد و ذوب آهن نیز افتتاح می‌شود و از هسا بازدید خواهیم کرد.

معاون اول رییس جمهور ادامه داد: جلساتی در زمینه اقتصاد مقاومتی خواهیم داشت. استان اصفهان یکی از استان‌هایی است که مسائل اقتصادی در آن مهم است. در خصوص آب جلساتی خواهیم داشت که به این مسائل می پردازیم.

جهانگیری با بیان اینکه یکی از مشکلات مردم اصفهان بحث خشکسالی است، تصریح کرد: در آن شش سالی که اصفهان بودم هیچگاه یادم نمی‌آید که مسأله آب مسأله اصلی باشد، اما جدیداً این موضوع، مسأله  اصلی شده است.

وی اضافه کرد: خبرهای خوبی در زمینه مشکلات آب برای اصفهانی‌ها داریم و امشب بحث می کنیم. وزرای مختلف دولت و معاون رییس جمهور آمده‌اند و به این مسأله خواهند پرداخت. جلسه عمده‌ای از بحث هیأت دولت به بحث عمده اصفهان برمی‌گشت. هم اصفهان، یزد و چهارمحال  و بختیاری درخصوص این موضوع بررسی شدند و حتما طرح‌ها، عملیاتی خواهند شد.

به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور که برای افتتاح ورزشگاه نقش جهان با هیئت همراه به اصفهان سفر کرده است امروز در بدو ورود به این استان مورد استقبال استاندار و معاونان وی، نمایندگان اصفهان، فرماندار، شهردار، رییس شورای شهر اصفهان، فرمانده انتظامی استان، مدیر کل محیط زیست، مدیر کل میراث فرهنگی، رییس اتاق بازرگانی، دادستان، مدیر عامل ذوب آهن و مدیر کل بهزیستی قرار گرفت.

هیئت همراه جهانگیری متشکل از سلطانی‌فر وزیر ورزش، چیت‌چیان وزیر نیرو، نعمت زاده وزیر صنعت و معدن و تجارت، طیب‌نیا وزیر اقتصاد و معصومه ابتکار رییس سازمان محیط زیست هستند.

جهانگیری در روز اول افتتاح ورزشگاه نقش جهان و فاز یک خط یکی مترو اصفهان را در دستور کار دارد و در روز دوم سفر خود با حضور در کارخانه ذوب آهن و مجتمع فولاد مبارکه چند طرح صنعتی را افتتاح می کند.
 
کلمات کلیدی : اسحاق جهانگیری+معاون اول رییس جمهور+مشکلات آب+اصفهان
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۲ ۱۵:۲۹:۰۳
با اینکه حل مشکل آب در اصفهان آرزوی هر ایرانی است اما ادبیات آقای جهانگیری یکطرفه است و چنین ادبیات محترمانه ای و چنین پیگیری در مورد استان های چهار محال و خوزستان که مشکل مشابهی دارند دیده نمی شود. دقیقا امروز خوزستان زیر خاک است اما آقای جهانگیری و خانم ابتکار "هر وقت فرصت کردم برای عرض ادب به اصفهان آمده ام". (3998647) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۲ ۱۷:۱۸:۱۹
آقای جهانگیری! شما را به خدا به عنوان معاون رئیس جمهور وقتی به هسا رفتید به حرفهای مسئولین آنجا توجه نفرمائید . بدانید که هسا مشکلات کمر شکنی دارد که هیچکس به آن توجهی ندارد و بلکه از سوی رده های مسئول با بی توجهی خرد کننده ای روبروست . صدها و شاید هزاران میلیارد سرمایه صنعتی و چند هزار نفر کارشناس که عمدتا از نخبگان جوان این کشور هستند به عنوان سرمایه فکری و علمی در شرایط ناامید کننده ای در حال نابودی است و شما هم اگر کاری نکنید مطمئنا در مقابل اتلاف اینهمه سرمایه مادی و فکری مسئول هستید .
سایت محترم الف ! اگر هم نمیخواهید این نوشته را منتشر کنید به نوعی به دست ایشان برسانید حد اقل آقای توکلی به عنوان یک دلسوز هرگونه که صلاح میدانند در این مورد تحقیق نموده و کاری بکنند پیش از آنکه بیشتر از این دیر شود . (3998824) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۲ ۱۷:۲۶:۳۲
اولا ایشان خودشان اصفهانی هستند و به همین دلیل جوش اصفهان را می زنند. دوما مگر اصفهان ابی هم باقی گذاشته است؟ دو استان چهار محال و خوزستان را که به کویر تبدیل کرده حالا معلوم نیست مسئولین اصالتا اصفهانی به فکر خشکاندن کدام استان دیگری هستند (3998841) (alef-13)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۲ ۱۸:۱۶:۱۶
و بالتبع خبرهای بد برای اهالی مظلوم چهارمحالی ها!!! (3998916) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.