توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461184
طارمى همچنان به دنبال گل هاى زلاتانى (عکس)
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۲
بعد از انتشار عکسى از طارمى در حالت عجیب در بازى برابر پیکان براى باز کردن دروازه حریف، او اینبار هم به دنبال ثبت ضربه اى عجیب براى باز کردن دروازه حریف بود.

به گزارش "ورزش سه"، کمتر از ٥ روز پیش مهدى طارمى با برهم زدن قوانین ریاضى گلى دیدنى برابر پیکان و رحمان احمدى با ضربه چیپ خارج از محوطه جریمه به ثمر رساند اما او اینبار برابر الریان قطر و جدالى که سرخپوشان به پشتوانه هوادارانش به شدت به دنبال سه امتیاز بودند بارها موقعیت تیمش را از دست داد تا هواداران این تیم نیز عملکرد هفته هاى اخیرش را از یاد ببرند و علیه اش شعار دهند.


طارمى البته به نظر مى رسد به گلزنى در شرایط عجیب و غریب علاقه بیشترى دارد و همین مساله باعث شده او بارها در نبردهاى تک به تک ناکام بماند و گاهى از موقعیت هاى غیرممکن یک ممکن به سود تیمش بسازد. طارمى اگر از علاقه اش براى ثبت گل هاى عجیب فاصله مى گرفت شاید اکنون رکوردى خارق العاده در صدر گلزنان حضور داشت اما او مهاجم شماره ٩ سرخپوشان است و علاقمند به اتفاقات غیرممکن...

 
کلمات کلیدی : باشگاه پرسپولیس+باشگاه الریان قطر+طارمی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.