نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 261285
سلاح‌های آمریکایی و اسرائیلی در البغدادی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۱
خلف الطرموز، عضو شورای استانداری الانبار نیز اعلام کرد: نیروهای امنیتی و عشایر عراقی توانستند در طی عملیات امنیتی خود در منطقه "البوغانم" واقع در شرق الرمادی، سلاح‌های تک تیرانداز دوربین دار ساخت اسرائیل را کشف کنند که داعش از آن استفاده می‌کرده است.

به گزارش ایسنا، بزرگ شیوخ عشایر استان الانبار تاکید کرد: آمریکا عامل اصلی تاسیس داعش است و از آن حمایت مالی و نظامی می‌کند. در همین حال شورای استانداری الانبار اعلام کرد پس از پاکسازی منطقه البغدادی، سلاح‌های ساخت آمریکا و اسرائیل و اروپا به دست آمده است.

به گزارش پایگاه خبری العهد لبنان، عبدالرحمن النمراوی، بزرگ شیوخ عشایر استان الانبار در گفت‌وگویی مطبوعاتی گفت: آمریکا عامل اصلی ایجاد گروه تروریستی داعش در منطقه است و هیاتی که به تازگی به واشنگتن سفر کرد، نمایندگان داعش بودند و در آن سفر خواستار حمایت آمریکا از تروریست‌ها شدند چنان که این موضوع با فرود آمدن هواپیماهای آمریکایی در فلوجه برای کمک‌رسانی، انتقال سلاح و مهمات به داعش به اثبات رسید. النمراوی همچنین بر اهمیت اتحاد و همبستگی عراقی‌ها برای مقابله با تروریسم تاکید کرد.

خلف الطرموز، عضو شورای استانداری الانبار نیز اعلام کرد: نیروهای امنیتی و عشایر عراقی توانستند در طی عملیات امنیتی خود در منطقه "البوغانم" واقع در شرق الرمادی، سلاح‌های تک تیرانداز دوربین دار ساخت اسرائیل را کشف کنند که داعش از آن استفاده می‌کرده است. علاوه بر این در این پاکسازی، سلاح‌های جدید ساخت کشورهای اروپایی و آمریکا نیز به دست آمد.

وی ادامه داد: به نظر می‌رسد که این اسلحه‌ها از طریق دستگاه‌های اطلاعاتی کشورهای منطقه‌ و جهان وارد عراق می‌شوند.
 
کلمات کلیدی : سلاح‌ ، آمریکایی ، اسرائیلی ، البغدادی ، آمریکا ، داعش ، عراق
 
۱۳۹۳-۱۲-۰۵ ۱۴:۲۷:۰۷
در این که آمریکا این سلاحها رو در اختیار داعش میذاره شکی نیست . اما استناد به کشور سازنده ملاک نیست. چون خوب اغلب سلاح های دنیا رو هم همین کشورهای غربی و اسرائیل تولید می کنند. (2703619) (alef-3)
 
سعيد
۱۳۹۳-۱۲-۰۵ ۱۷:۵۵:۴۱
اگر حمله هوايي امريكا وديگر كشورها نبود الان شما زنداني داعش بودي . (2704037) (alef-13)
 
داداش
۱۳۹۴-۰۵-۲۰ ۲۰:۴۰:۱۹
چرا نمیگی اگه ایثار جوانان ایرانی نبود؟چرانمیگی اگه هوشیاری مسئولان ایرانی نبود؟آمریکا و اسراییل که الان بهشون کمک می کنن،ازاول هدف اونا رسیدن به ایران بودتا کل خاورمیانه رو به آشوب بکشونن حالا اونا شدن ناجی مردم ایران؟؟؟
چرا اینقدر خون جوونای این سرزمین رو بی ارزش می کنید؟؟ (3109664) (alef-13)
 
تلخک
۱۳۹۳-۱۲-۰۵ ۲۰:۲۵:۱۸
توقع دارید سلاحهای مورد استفاده توسط داعش ساخت خود داعش باشد ... معلوم

است که توانایی ساخت سلاح در اختیار چند کشور قرار دارد ... لابد اینکه نیروهای

ایران در طی 8 سال جنگ ، سلاحهای آمریکایی یا روسی یا ... استفاده می کردند

علامت وابستگی ماست (2704328) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.