توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446082
سرمربی ذوب آهن: جلوی استقلال را می‌گیریم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۶
سرمربی ذوب‌آهن گفت: آماده بازی با استقلال هستیم.

مجتبی حسینی سرمربی ذوب آهن در نشست خبری پیش از بازی با استقلال گفت: در روزهای گذشته با توجه به فشردگی بازی‌ها نتوانستیم در بحث فنی فشاری به بچه‌ها بیاوریم. از لحاظ تئوری، بچه‌ها را آماده این بازی کردیم. امیدواریم بازی خوب و تماشاگر پسندی باشد و با یک نتیجه خوب بازی به پایان برسد.
سرمربی تیم ذوب‌آهن در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه چه تمهیداتی دارید که فردا مقابل استقلال برنده شوید،گفت: مربی آنها تصمیم می‌گیرد که چطور بازی کند. ما سیستم بازی خودمان را به طوری تنظیم می‌کنیم که جلوی استقلال را بگیریم. ما شناخت خوبی از بازیکنان استقلال داریم و امیدواریم که بتوانیم به نتیجه خوبی دست پیدا کنیم. خط حمله استقلال در بازی‌های اخیر عملکرد خوبی داشته، اما ما سعی کردیم در این چند روز، نکاتی را به بازیکنان‌ خود گوشزد کنیم که امیدواریم با استفاده از این نکات، امتیاز لازم را بگیریم.

حسینی در مورد غایبان ذوب‌آهن برای دیدار مقابل استقلال گفت: در دیدار فردا محمدرضا عباسی مصدوم است و قاسم حدادی‌فر هم هر روز شرایطش بهتر می‌شود.
سرمربی تیم ذوب‌آهن با اشاره به حضور تیمش در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، گفت: شرکت در لیگ قهرمانان کار ما را سخت می‌کند، چون بازی‌ها فشرده می‌شوند، اما ما تلاش می‌کنیم در همه بازی‌ها با قدرت شرکت کنیم. امیدواریم بازیکن‌مان به این مسابقات به عنوان یک رویداد خوب نگاه کنند تا بتوانند در این مسابقات هم به بهترین شکل حاضر شویم.
 
کلمات کلیدی : باشگاه استقلال+باشگاه ذوب آهن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته