توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 327354
این دروازه بانان در حد پرسپولیس نیستند/ ۶ تایی ها نوش جان استقلال!
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۰
سرمربی تیم امید پرسپولیس گفت:چقدر فوتبال ما بدبخت شده که هرکسی برای ما ادعای پوشیدن پیراهن پرسپولیس را دارد.

جمشید شاه محمدی در گفت و گو با کاپ، در رابطه با اعتصاب سه دروازه بان تیم امید پرسپولیس اظهار داشت: از چند روز قبل این سه نفر به من گفتندبرای تیم بزرگسالان به ما قول داده اند اما باشگاه قول خود را عملی نکرده است. دیگر هم سر تمرین نیامدند و من هم مجبور شدم برای بازی که این هفته داشتیم از یک گلر ۱۶ ساله که دروازه بان دوم تیم جوانان محسوب می شود استفاده کنم.

وی همچنین افزود: نمی دانم پیش خودشان چه فکری می کنند چون این دروازه بانان اصلا در حد تیم بزرگسالان تیم پرسپولیس نیستند. متاسفانه پیراهن پرسپولیس برای برخی از بازیکنان گشاد شده به همین دلیل چنین بازیکنان جوانی هم ادعای بازی کردن در این تیم بزرگ را دارند. البته من به مسئولان تیم گفتم در صورتی که قولی به این دروازه بانان داده اند آنها را به تیم بزرگسالان ببرند اما اگر چنین اتفاقی رخ نداده باید کمیته انضباطی باشگاه درباره این سه نفر تصمیم بگیرد.

سرمربی تیم فوتبال امید پرسپولیس همچنین تصریح کرد: در نیم فصل به من گفتند بنویس به یکی، دو نفر از این دروازه بانان احتیاج نداریم اما من این کار را نکردم و در نهایت این سه نفر با هم دست به یکی کردند تا مرا زمین بزنند اما سخت در اشتباه هستند. البته یکی از آنها دیشب به من زنگ زد و گفت پشیمانم. حالا هم باید تصمیم بگیرم که او می تواند به تیم برگردد یا خیر.

شاه محمدی در ادامه خاطرنشان کرد: ببینید چقدر فوتبال ما بدبخت شده که هرکسی برای ما ادعای پوشیدن پیراهن پرسپولیس را دارد. یکی نیست به این آقایان بگوید اگر چند سال قبل بود باید شش ماه جلوی در باشگاه می نشستید تا جواب شما را بدهند. میلاد، نادر و رضا نام این سه نفر است که امیدوارم هرچه زودتر سرشان به سنگ بخورد و فوتبال شان نابود نشود.

سرمربی تیم فوتبال امید پرسپولیس درباره اینکه مشکلات دروازه بانان تیم بزرگسالان چقدر در این اتفاق موثر بوده بیان داشت: تاثیر زیادی داشت. وقتی دیدند سوشا مکانی آن مشکل برایش پیش آمد و ایمان صادقی قراردادش را فسخ کرد گفتند حتما تیم بزرگسالان از ما استفاده می کند ولی وقتی برانکو این بازیکنان را نمی خواهد من چه کاری می توانم انجام دهم.

وی در پایان با اشاره به وضعیت این تیم بعد از شکست سنگینی که مقابل استقلال متحمل شدند گفت: بارها گفته ام که من این تیم را نبستم و اگر خودم از اوایل فصل بودم قطعا نتایج بهتری به دست می آمد. الان ما فقط یک دفاع وسط داریم و شش بازیکن در پست هافبک دفاعی هستند که مجبورم از آنها در دفاع وسط استفاده کنم. با این حال من مسئولیت این تیم را با همین شرایط قبول کردم و از روزی که آمدم ۱۹ امتیاز کسب کردم. فقط یک بازی با استقلال بد بودیم و شش گل خوردیم که آن هم نوش جان استقلالی ها. مثلا من پارسال اینجا بودم و دربی را بردم چه اتفاقی افتاد.
 
کلمات کلیدی : جمشید شاه محمدی +تیم فوتبال پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.