نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497356
فرماندار قوچان: لغو کنسرت شهرام ناظری صحت ندارد/ یک اختلاف کوچک علت برگزار نشدن کنسرت بود‌
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۷
فرماندار قوچان با رد لغو کنسرت شهرام ناظری در این شهرستان گفت: اکنون هیچ نامه و یا دستوری از فرد و یا مدیر صاحب نظر مبنی بر مخالفت و یا لغو این کنسرت ‌مشاهده نکرده‌ام.

به گزارش تسنیم، علیرضا قامتی عصر امروز در نشست خبری خود در محل فرمانداری این شهرستان در جمع خبرنگاران با رد لغو کنسرت  شهرام ناظری در این شهرستان اظهار داشت: موضوع لغو  کنسرت موسیقی  شهرام ناظری که در چند روز اخیر در سطح رسانه‌ها مطرح شده این گونه نبوده و بنده تاکنون هیچ نامه و یا دستوری از فرد و یا مدیر صاحب نظر مبنی بر مخالفت و یا لغو این کنسرت در شهرستان  قوچان مشاهده نکرده‌ام.

رئیس شورای اداری شهرستان قوچان تاکید کرد: طبق قانون در زمان اجرا اختلاف‌هایی در بین مجموعه‌های مختلف شهرستان  و برنامه‌ریزان اجرای کنسرت و سایر متولیان به وجود آمده بود که در نهایت منجر به  برگزار نشدن این کنسرت در قوچان شد.

قامتی با اشاره به جلسه خود با دادستان این شهرستان افزود: به دلیل مرخصی و عدم حضور در شهرستان به محض ورود به شهرستان  جلسه‌ای با دادستان  قوچان داشتم، برخی از مسئولان دغدغه‌هایی  را در این زمینه مطرح کرده‌اند که باید در نظر گرفته شود، در این جلسه و بنا به قول مساعد برگزارکنندگان کنسرت شهرام ناظری قرار است حداکثر تا هفته آینده  این کنسرت مجدداٌ در این شهرستان برگزار شود.

فرماندار قوچان در مورد زمان و مکان برگزاری این کنسرت افزود: زمان برگزاری منوط به هماهنگی برگزارکنندگان کنسرت با مسئولان شهرستانی است اما در مورد مکان برگزاری آن با در نظر گفتن شرایط موجود بعدا تصمیم گیری خواهد شد تا در فضای مناسب این کنسرت مجددا برگزار شود.

وی در مورد قبول برگزاری مجدد کنسرت از طرف متولیان آن خاطرنشان کرد: شهرستان قوچان دارای فرهنگ غنی  و پرافتخار است  و توان مدیریتی مجموعه‌های مختلف شهرستان قوچان از نظر انتظامی، امنیتی، قضایی بالا است و آماده برگزاری این گونه کنسرت‌ها را به بهترین وجه داریم.

قامتی در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر علل تاخیر در ساخت مزار شهدای گمنام این شهرستان بیان داشت: متاسفانه به رغم تلاش‌های انجام شده، روند ساخت این پروژه  با تاخیر روبه‌رو شده و بخشی از بتن‌ریزی‌های انجام شده تخریب شده، ما نیز از پیمانکار گلایه مند هستیم لذا با برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام شده با پیمانکار  قرار است روند ساخت آن در قالب چند تیم پیگیری شود.

فرماندار قوچان  در پایان با اشاره به وجود مشکلاتی در پروژه استادیوم ورزشی شهرستان که در چند ماه گذشته افتتاح شده است افزود: این استادیوم  در سطح ملی تحویل گرفته شده اما به دلیل برخی  از مشکلات، امکان بهره برداری  بهینه از آن در حال حاضر وجود ندارد لذا مشکلات موشجود از جمله در بحث باد و هزینه نگهداری و غیره در حال پیگیری توسط مسئولان مربوطه است.
 
کلمات کلیدی : شهرام ناظری+لغو کنسرت شهرام ناظری+قوچان+حافظ ناظری
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۹:۴۵:۰۳
مسخره کردین مردمو واقعا (4497607) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۰:۱۶:۲۰
آخرین ماستمالی (4497652) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۱:۱۷:۵۹
یاد اختلاف فرهنگی کوچک در برزیل افتادم!!! برخی توضیحات را ندهید بهتر است! (4497706) (alef-3)
 
على
Germany
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۲:۲۶:۰۱
كى بود كى بود؟ من نبودم دستم بود، تقصير آستينم بود. آهاى ملت چرا هوچى گرى ميكنيد، اصلا شهرام ناظرى قرار نبوده تو قوچان كنسرت بده، مردم هم الكى ميگن بليط داشتند. (4497774) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۰:۵۱:۵۰
همون روزی که اولین بار فردی که خارج از مسئولیت خودش کنسرت مجوز داری رو لغو کرد اگه جلوش قاطعانه گرفته میشد وضعیت به اینجا نمیرسید که هرکی هرکی بشه (4497972) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.