نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 225050
قیمت ADSL مخابرات ۲۰ درصد کاهش یافت
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۴۵
معاون شرکت مخابرات گفت: این شرکت مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برای کاهش ۲۰ درصدی قیمت ADSL را اعمال کرده است. این تخفیف برای اشتراک‌های حجمی روی حجم اضافه اعمال می‌شود.

علی سپهری راد در گفت‌وگو با فارس، در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود شرکت مخابرات ایران تخفیف‌ ۲۰ درصدی قیمت ADSL را برای کاربرانش لحاظ نکرده است، اظهار داشت: در گذشته برخی تعرفه‌های ADSL مخابرات زیر تعرفه مصوب بود؛ هم اکنون نیز طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات پس از کاهش ۲۰ درصدی قیمت ADSL، قیمت‌ها باید مطابق لیست تعرفه‌ای جدیدی تنظیم شود.

معاونت حقوقی و تنظیم مقررات شرکت مخابرات ایران ادامه داد: براین اساس هم‌اکنون قیمت‌ برای مشتریان جدید طبق لیست تعرفه‌ای جدید تعیین شده است.

وی افزود: همچنین برای مشتریان فعلی ADSL مخابرات نیز، براساس نوع قرارداد و اشتراک این تخفیف لحاظ شده است؛ به این صورت که برای اشتراک‌های حجمی مابه‌التفاوت این تخفیف روی حجم اضافه اعمال می‌شود که تاثیر این اقدام در زمان اتمام قرارداد برای مشترک ملموس خواهد بود.

سپهری راد تاکید کرد: به این ترتیب قیمت‌های فعلی ADSL مخابرات منطبق با ۲۰ درصد کاهش نرخ کمیسیون تنظیم مقررات است.
 
۱۳۹۳-۰۲-۱۳ ۱۶:۴۰:۵۵
دروغه !
افزایش 10%ی داشته که هنوز کاهش نداشته .
کماکان حتی حجم اضافه خدمات پر سرعت مخابرات 3500+ مالیات هست . در حالی که کلا اکانت های مخابرات فقط براساس ترافیک حساب میشن و محدودیت زمانی ندارن (2121850) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۲-۱۳ ۱۶:۵۴:۴۲
والا ما که یکساله دنیال اینترنت ADSL هستیم ولی مسئولین مخابرات با کمال شهامت می گویند که امکانات ندارند و نمی دهند! (2121873) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۲-۱۳ ۱۸:۰۲:۰۴
عمو جان آدرس سر کوچتون بده ما هم بیایم بخریم بنده از مخابرات ارزون تر از سال 92 نخریدم هیج بلکه 1.5 برابر قیمت قبلی به اسم کیفیت ظاهری
پرداختم (2121994) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۳-۰۲-۱۳ ۲۰:۰۰:۱۱
ما که ندیدیم!!!!!!!!!!!!!!
شما اگه دیدی خوش به حالت (2122220) (alef-10)
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته