توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 493954
وضعیت ورزشگاه آزادی قبل از سوپرجام
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۰
سکوهای ورزشگاه آزادی در فاصله 24 ساعت تا سوپرجام همچنان در دست ترمیم هستند.

به گزارش "ورزش سه"، دیدار سوپرجام فوتبال ایران روز جمعه به میزبانی ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. ورزشگاهی که مرمت آن بعد از پایان بازی های لیگ برتر و مسابقات لیگ قهرمانان آغاز شده و البته همچنان ادامه دارد.

ابتدای هفته مدیر مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز در نشست خبری توضیحاتی را پیرامون وضعیت ورزشگاه آزادی ارائه کرد و تصاویری از وضعیت این ورزشگاه مهم فوتبال ایران منتشر شد. با این وجود اما در فاصله کمتر از 24 ساعت تا شروع فصل جدید فوتبال ایران با برگزاری دیدار سوپرجام هنوز سکوهای ورزشگاه آزادی ترمیم نشده و بخش هایی از این ورزشگاه در دست بازسازی قرار دارد.

در بازدید دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان روز چهارشنبه از ورزشگاه آزادی همچنان عملیات ترمیم بخش هایی از این ورزشگاه ادامه داشت تا احتمالا آزادی در دیدار سوپر جام تمام ظرفیت خود را برای میزبانی در اختیار نداشته باشد.

اتفاقی که باعث می شود تا استقبال هواداران فوتبال از این دیدار کاهش یافته و با ادامه این روند احتمالا در هفته های ابتدایی لیگ دو تیم پرطرفدار تهرانی برای استقبال از دیدارهای خانگی خود با مشکل مواجه خواهند شد.


 

 

 

 

 
 
کلمات کلیدی : ورزشگاه آزادی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.