نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 424257
نرخ آرایش کامل عروس اعلام شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۲
بر اساس مصوبه کمیسیون بهداشت و نرخ‌گذاری اتاق اصناف تهران، نرخ آرایش کامل عروس در آرایشگاه‌های زنانه ممتاز، درجه یک، دو و سه اعلام شد.
 
به گزارش تسنیم، نرخ آرایش کامل عروس در آرایشگاه‌های زنانه ممتاز در تهران، 14 میلیون و 950 هزار ریال معادل یک میلیون و 495 هزار تومان است.

بر اساس این گزارش، نرخ آرایش کامل عروس در آرایشگاه‌های درجه یک دو و سه تهران نیز به ترتیب 975 هزار تومان، 560 هزار تومان و 450 هزار تومان است.

در صورتی که آرایشگاه‌های زنانه بیشتر از مبالغ اعلام شده دریافت کنند، می‌توان با ارائه گزارش به تعزیرات حکومتی یا شماره تلفن 124، موضوع را به دستگاه‌های نظارتی اعلام کرد تا با متخلفان برخورد شود.

محمد محمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران در همین ارتباط گفت: گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران ویژه نظارت بر آرایشگاه‌های زنانه، فعال است و با حضور بازرس‌های اصناف هر هفته انجام و به شکایت‌های مردم یا موضوعات نظارتی رسیدگی می‌شود.

این مقام مسئول در تعزیرات حکومتی اضافه کرد: بنابر اعلام سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، هم اکنون 7 هزار و 374 آرایشگاه زنانه مجاز و یک هزار و 620 آرایشگاه زنانه غیرمجاز در سطح استان تهران فعال هستند.

به گفته محمدی، عمده تخلفات آرایشگاه‌ها در موضوعات تعزیراتی، درج نکردن قیمت و الصاق نرخ‌نامه‌ها در آرایشگاه است.
 
کلمات کلیدی : نرخ آرایش عروس
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۵:۳۵:۵۵
باز بفرمائید چرا آمار ازدواج پایین آمده!مگر در آرایشگاه عروس را با طلا آذین می بندند که باید چنین پولهایی از جوانها بگیرند!؟ (4066511) (alef-3)
 
سپهر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۶:۵۲:۰۲
والا خوب شغلیه نه استرسی، نه کار فیزیکی خاصی، آخرش هم با کمال میل هزینه رو تقدیمت میکنن (4066618) (alef-3)
 
م.فلاح
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۷:۰۰:۱۱
تورو خدا شما ببینید...
اجرت سشوار زدن مو بیشتر از یک روز حداقل حقوق کارگری و تامین اجتماعی است. (4066630) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.