نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 494953
ارتش آمریکا: روزانه با چالش‌های شرورانه از جانب ایران روبرو هستیم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۳
رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا گفت که روسیه، ایران و کره شمالی چالش‌های پیش روی آمریکا هستند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری تاس، ژنرال جوزف دانفورد رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا  روز یک‌شنبه در نشستی در موسسه آسپن در کلرادو گفت: روسیه به خاطر برنامه نوسازی ارتش خود و قابلیت‌های اتمی و سایبری و اقداماتش در گرجستان، کریمه و اوکراین تهدید شماره یک آمریکا محسوب می‌شود. البته باید بگویم که ما در جهان امروز تنها با یک چالش روبرو نیستیم. ما با بی ثبات‌ترین وضع در جهان پس از جنگ جهانی دوم روبرو هستیم و اقدامات روسیه کمک کننده نیست. به نظرم ظرفیت و توانایی‌های روسیه سبب شده است که ما با کشوری توانمند روبرو باشیم اما ما چالش‌های دیگری هم داریم.

دانفورد در ادامه با تکیه بر ادعاهای خصمانه غرب و آمریکا علیه کشورمان گفت: از نقطه نظر فوریت و ضرورت کره شمالی بایستی چالش شماره یک ما باشد. ما مطمئنا به طور روزانه با چالش‌های شرورانه از جانب ایران نیز روبرو هستیم.

وی افزود: به طور شفاف بگویم که مبارزه با افراط گرایی خشونت بار موضوعی است که ما به طور کامل وارد آن شده‌ایم و ما همچنین با چالش‌هایی در منطقه آسیا و اقیانوس آرام و اقدامات چین روبرو هستیم.

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا درباره سوریه گفت: امروز ما 50 هزار نیروی سوری در جبهه‌های زمینی در سوریه داریم که با داعش مبارزه می‌کنند که نیمی از آن‌ها را عرب‌ها و نیمی را کردها تشکیل می‌دهند. این نیروها در بخش‌های وسیعی از شمال شرق سوریه حضور دارند و ما را در موقعیتی قرار داده‌اند که به زودی شاهد این موضوع باشیم که داعش قلمرویی را در این مناطق در اختیار نداشته باشد. نیروهای محلی با کمک ائتلاف برای شکست داعش تلاش می‌کنند.
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۰۷:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۸ ۰۶:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۸ ۰۲:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۰۸:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۰۲:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۹ ۲۳:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۸ ۱۰:۰۶
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۶ ۰۸:۲۴
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۷ ۱۱:۱۸
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۷ ۰۸:۰۸
 
 
کلمات کلیدی : آمریکا + ایران
 
United States
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۱۱:۵۶:۰۷
ارتش امریکا استخدام شده از طرف کشور های عربی و اسرائیل برای جنگ و این حرف ها پش در امد ها است (4486395) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۱۴:۲۳:۴۷
این کار رسانه های متعهد ما هست که بنویسند و استدلال بیاورند و نشر جهانی بدهند که شرور حقیقی در طول تاریخ دول غربی های وحشی و آدم کش و خونخوار بودندوهستند و همیشه در همین روند جهان را به آتش کشیده اند (4486645) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.