توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 369051
آخرین موضع باشگاه استقلال در قبال حاج صفی و انتقال شهباززاده
بخش ورزشی الف،13تیر95
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با بیان اینکه تا هفته پنجم از جذب احسان حاج صفی ناامید نمی‌شود، گفت: اگر بدانیم انتقال شهباززاده به ترکیه به سود وی است، مجبوریم از موضع خود کوتاه بیاییم.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۰
به گزارش مهر، علیرضا منصوریان بعد از اتمام جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران درباره وضعیت سجاد شهباززاده و حضور این بازیکن در ترکیه گفت: رسیدگی به وضعیت شهباززاده را به توفیقی واگذار کردیم. قرار شد بدون اینکه شهباززاده و باشگاه لطمه بخورند، در این خصوص تصمیم گیری شود.

وی با بیان اینکه باید احترام این بازیکن را حفظ کرد، گفت: اگر بدانیم انتقال شهباززاده به ترکیه به سود وی است، مجبوریم یک مقدار از موضع خود کوتاه بیاییم.

سرمربی استقلال با اشاره به برگزاری اردوی این تیم در ارمنستان خاطرنشان کرد: کارهای برگزاری این اردو انجام شده است. اگر قرار شد شهباززاده در استقلال بماند که می‌ماند وگرنه اگر اصرار به رفتن به ترکیه دارد، از موضع خود پایین می آییم.

منصوریان در پاسخ به سئوالی مبنی بر احتمال جریمه شهباززاده به خاطر مذاکره با تیم ترکیه‌ای، تصریح کرد: وقتی یک بازیکن به تعهداتش پایبند نباشد، باشگاه وظیفه اش را انجام می دهد وی باشگاه استقلال هم به تعهداتش در قبال این بازیکن عمل نکرده است. به هر حال شهباززاده هم حق زندگی دارد.

وی افزود: اگر شهباززاده برگردد او را جریمه نمی کنم ولی بهتر بود از قبل اعلام می‌کرد که قصد دارد به ترکیه برود.

منصوریان در خصوص اینکه در نهایت تکلیف شهباززاده و استقلال به کجا خواهد رسید، تاکید کرد: تا آخر امشب (یکشنبه شب) معلوم می شود این بازیکن در استقلال می‌ماند یا به تیم ترکیه‌ای می‌رود.

منصوریان همچنین در خصوص وضعیت احسان حاج صفی هم تاکید کرد: از جذب حاج صفی ناامید نمی‌شویم. لیست ما تا هفته پنجم برای این بازیکن باز است البته این حق را برای سپاهان هم قائلیم که در این رقابت با ما شرکت کند!
 
کلمات کلیدی : سجاد شهباززاده+علیرضا منصوریان+باشگاه استقلال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.