نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 409650
اموال غارت شده صندوق فرهنگیان باز می‌گردد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۲
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت که اموال غارت شده صندوق ذخیره فرهنگیان به زودی به بیت المال بازمی گردد.

به گزارش ایسنا، امیر خجسته در تذکری در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) مجلس خطاب به وزیر اقتصاد گفت: ما نسبت به عملکرد بانک‌ها هشدار می‌دهیم، دولت و وزارت اقتصاد باید این امور را اصلاح کرده و بر عملکرد بانک‌ها نظارت کنند، زیرا شاهد بروز اتفاقات ۱۲۰۰ میلیارد تومانی در بانک ملی و ملت بودیم.

وی افزود: متاسفانه اتفاقات عجیبی در فرودگاه‌ها رخ داده و در آینده صدای این مسائل درمی‌آید، بنابراین وزارت راه باید فکری به حال این حوزه کند.

خجسته با تاکید بر لزوم  توجه ویژه وزارت آموزش و پرورش  به فرهنگیان و معیشت آنها تصریح کرد: با توجه به مطالبات و پاداش پایان خدمت فرهنگیان، انتظار است که این مطالبات پرداخت شود. از طرف دیگر در موضوع صندوق ذخیره فرهنگیان، ما به فرهنگیان اطمینان می‌دهیم که تمام اموال غارت شده به زودی به بیت المال بازمی گردد. همچنین انتظار می‌رود که مسئله همسان سازی حقوق بازنشستگان مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: متاسفانه دولت درخصوص بنیاد شهید و مشکلات ایثارگران و خانواده شهدا با جدیت پیگیری نمی کند. از طرف دیگر بحث معوقه های ایثارگران و مطالبات خانواده های شهدا بسیار بااهمیت است. البته دولت اعلام کرده که به زودی این مطالبات پرداخت می شود که ازاین بابت  تشکر می کنیم.

نماینده مردم همدان در مجلس خاطر نشان کرد:‌ خوشبختانه موضوع دائمی شدن احکام ایثارگران عملیاتی شده و دو فوریت آن به زودی اجرایی می شود. انتظار است که دولت و بنیاد شهید از خانواده شهدا دفاع کند.
 
کلمات کلیدی : فساد مالی+صندوق ذخیره فرهنگیان + بانک سرمایه
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۲ ۱۴:۳۰:۱۴
صندوق فرهنگیان مال فقط فرهنگیان است نه بیت المال. اگر راست می گویید. پول آن را به فرهنگیان محتاج وام دهید. فرهنگیان در استفاده از صندوق خود در اولویت هستند. نه آقازاده های مفت خور. (3998562) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.