توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 391759
عبدولی: جای روز کشتی در تقویم خالی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۲
دارنده مدال برنز المپیک ریو در کشتی فرنگی گفت: توانایی کسب خوش‌رنگ‌ترین مدال را داشتم.

به گزارش فارس، سعید عبدولی دارنده مدال برنز المپیک ریو در کشتی فرنگی در مراسم سالروز تولد جهان پهلوان تختی اظهار داشت: بعد از گذشت ۸ سال و حضورم در ۲ المپیک، مدال برنز در ریو کمترین حق من برای زحماتی بود که تا به حال کشیده بودم. در المپیک لندن خیلی راحت می‌توانستم طلا بگیرم و در ریو هم توانایی کسب خوش‌رنگ‌ترین مدال را داشتم اما مثل همیشه نفوذ داوران و تصمیمات داوری دست من را از گرفتن مدال بهتر کوتاه کرد. اما خدا را شکر می‌کنم که بالاخره یک مدال از المپیک حاصل زحماتم شد.

وی در خصوص توجه مسئولین به قهرمانان المپیکی افزود: من به یاد دارم که مسئولین در صحبت‌هایشان همیشه می‌گفتند قهرمانی در مسابقات جهانی اهمیت زیادی ندارد. اما قهرمانی و کسب مدال در المپیک بسیار حائز اهمیت است و من سؤالم اینجا است حالا که من در المپیک مدال برنز را کسب کرده‌ام چرا تا به حال توجهی به من نشده اما من کماکان منتظرم تا مسئولین آن طور که باید و شایسته یک قهرمان المپیکی است از مدال‌آوران المپیکی تقدیر کنند.

دارنده مدال برنز المپیک ریو در کشتی فرنگی در خصوص به ثبت رسیدن یک روز به نام کشتی در تقویم کشورمان تصریح کرد: بزرگی کشتی ایران به همه مسئولین ثابت شده است و فکر می‌کنم تنها روزی که جایش در تقویم کشورمان خالی است روز ملی کشتی بوده که امیدوارم این کار توسط مسئولین محقق شود تا در نهایت بزرگی کشتی مثل همیشه در تاریخ کشورمان ثبت شود.
 
کلمات کلیدی : سعید عبدولی+برنز المپیک+کشتی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.