نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461751
روایت جوانفکر از ثبت نام احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۴
مشاور مطبوعاتی رئیس دولت نهم و دهم در کانال تلگرامی خود به روایت حضور محمود احمدی‌نژاد در وزارت کشور به همراه اسفندیار رحیم مشایی و حمیدرضا بقایی پرداخته است.

متن یادداشت تلگرامی علی اکبر جوانفکر به شرح زیر است: 

تبعبض و تخلف از قانون در وزارت کشور! 

دکتر احمدی‌‌نژاد رئیس‌جمهور سابق و آقای حمید بقایی معاون اجرایی دولت سابق امروز چهارشنبه با حضور در وزارت کشور، به عنوان نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری‌، ثبت‌نام کردند. 

این اقدام در دو مرحله انجام شد و ابتدا آقای بقایی با همراهی دکتر احمدی‌نژاد، ثبت نام کرد، در حالی که مهندس مشایی، دکتر شیخ‌الاسلامی، دکتر سید حسن موسوی، دکتر ذبیحی و علی‌اکبر جوانفکر نیز در کنار وی حضور داشتند. در مرحله دوم دکتر احمدی‌نژاد اقدام به ثبت نام کرد در حالی که آقای بقایی و سایر همکاران، ایشان را همراهی می‌کردند. 

نکته جالب توجه اینجا بود که به هنگام ثبت نام آقای بقایی، نمایندگان وزارت کشور با مراجعه به اینجانب تاکید کردند که آقای بقایی ۲۰ دقیقه وقت دارند تا در کنفرانس مطبوعاتی به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ دهند و هیچکس نمی‌تواند ایشان را در کنفرانس همراهی کند یا در کنار ایشان بایستد و برای خبرنگاران سخن بگوید. 

بنده به آنها تاکید کردم که چرا روال آزاد ادوار گذشته را تغییر داده‌اید. از دیرباز نامزد انتخابات حق داشته است هر کسی را که مایل است در کنفرانس خبری در کنار خود همراه داشته باشد و این به نفع شما نیست که برای نامزدها محدودیت ایجاد کنید یا به اعمال سانسور علیه آنها بپردازید. 

اندکی بعد که دکتر احمدی‌نژاد نیز اقدام به ثبت‌نام کردند، منطقا این فرصت برای هر دو نامزد جهت شرکت در کنفرانس مطبوعاتی، جمعا به چهل دقیقه افزایش می‌یافت اما نمایندگان وزارت کشور در عین ناباوری به اعمال تبعیض مبادرت ورزیدند و اعلام کردند که برای هر یک از دو نامزد فقط ۱۰ دقیقه وقت کنفرانس در نظر گرفته شده است. 

در جریان برگزاری کنفرانس نیز ده دقیقه پس از سخنان دکتر احمدی‌نژاد، نماینده وزارت کشور با استفاده از میکروفونی که در اختیار داشت، پایان وقت ده دقیقه را اعلام کرد و گفت که در این کنفرانس قرار نیست به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ داده شود. 

تخلف دیگر صورت گرفته در وزارت کشور، جمع‌آوری تمامی میکروفون‌های خبرنگاران از تریبون سالن کنفرانس بود. در حالی که عکس‌های منتشر شده از سایر نامزدها، به روشنی حاکی از چیده شدن تعداد زیادی میکروفون رسانه‌های صوتی و تصویری در مقابل نامزد انتخابات است.
 
 
کلمات کلیدی : احمدی نژاد+انتخابات ۹۶+ثبت نام احمدی نژاد+جوانفکر
 
Canada
۱۳۹۶-۰۱-۲۳ ۲۰:۲۱:۵۴
یک سری واقعا سمبل کبک هستن!!! (4250759) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.