نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 457008
سخنگوی آتش‌نشانی و بحران پلاسکو هم برای شورای‌شهر تهران ثبت‌نام کرد+عکس
در آخرین ساعات مهلت ثبت نام برای انتخابات دوره پنجم شوراهای شهر و روستا، سیدجلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی هم ثبت نام کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۰
به گزارش خبرآنلاین؛ شب گذشته مهلت ثبت‌نام برای انتخابات پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا به پایان رسید‌، اما سیدجلال ملکی،‌ سخنگوی آتش‌نشانی که در حادثه پلاسکو نامش بسیار سر زبان‌ها افتاد، در آخرین لحظات در فرمانداری تهران حاضر شد و ثبت‌نام کرد. ملکی درحالی برای انتخابات شورای شهر تهران نامزد شده است که حدود یک ماه پیش که نامش برای حضور در انتخابات شورای شهر و حتی سرلیستی اصولگرایان مطرح شده بود، گفت: من اصلاً نمی‌دانم ثبت‌نام و انتخابات شورای شهر چه زمانی است که اسم من وارد لیست شده باشد. اگر این موضوع صحت دارد بروند از افرادی که این لیست را بسته‌اند، بپرسند که آیا شما نام جلال ملکی را وارد لیست خود کرده‌اید و چرا وی از این موضوع خبر ندارد؟
ملکی به ایلنا گفت: در حال حاضر از طرف کمپین‌های فعال در حوزه چهارشنبه سوری و مدارس از من دعوت می‌شود که در این کمپین‌ها حضور داشته باشم و من نیز از این موج استفاده می‌کنم تا روز چهارشنبه‌سوری را بدون حادثه پشت سر بگذاریم.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی گفت: من به این موضوع فکر هم نمی‌کنم، در این زمینه پیشنهاد یا صحبتی با من نشده است و در حال حاضر فرصتی برای فکر کردن به این مسائل ندارم و تمام هم و غم من آن است که به احترام خون شهدای آتش‌نشان چهارشنبه‌سوری را بدون حادثه پشت سر گذاشته و مسئولیتی که خون این شهدا بر گردن ما گذاشته است به انجام برسانیم.
۱۳۹۶/۰۲/۳۱ ۱۶:۲۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ۱۷:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ۱۵:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ۱۲:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ۱۲:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۱ ۲۲:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۱ ۲۲:۱۳
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۹ ۱۰:۱۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۷ ۲۰:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۷ ۱۱:۲۰
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات شورای شهر+نامزدهای انتخابات+انتخابات96
 
Indonesia
۱۳۹۶-۰۱-۰۸ ۱۹:۴۸:۲۴
چه شير تو شير تو شيري شده از كجا به كجا ميخوام بريم خداييش فكر كرديم كي هستيد شما (4221339) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.