نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 457305
کی‌روش: آنهایی که نابینا هستند نمی‌خواهند برد ما را ببینند؛ اگر اجازه دهند تیم ملی را آماده می‌کنم
بخش ورزشی الف،8فروردین96
سرمربی تیم ملی گفت: بازی دشوار و سختی را مقابل چین پشت سر گذاشتیم.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۵
کارلوس کی‌روش در نشست خبری پس از دیدار مقابل چین اظهار کرد: به بازیکنان تیمم تبریک می گویم. نه تنها از نظر نتیجه بلکه در زمین برتر بودیم. ما موقعیت‌های زیادی داشتیم و توانستیم روی دروازه چین خلق موقعیت کنیم. بازی دشوار و سختی را پشت سر گذاشتیم.

سرمربی تیم ملی ایران درباره حضور ١١ بازیکن یک کارته در ترکیب تیم ملی گفت: هیچ پاسخی ندارم.

او درباره اینکه به نظر می‌رسید در این بازی نسبت به بازی با قطر شادابی لازم در تیم نبود و اینکه آیا این موضوع به خاطر قدرت چین بود؟ گفت: نمی‌دانم شما طراوت و نوع بازی چین را دیدید یا نه. اعتقاد دارم که شما خبرنگاری هستید که خواسته زیادی دارید. با نظر شما موافق نیستم.

کی روش درباره شانس ایران برای صعود به جام جهانی ٢٠١٨ و حضور هوادران ر ورزشگاه گفت: در وهله نخست می‌خواهم برد را تقدیم به تمامی هواداران خوب تیم ملی کنم. آنها به دعوت ما بله گفتند و در این پیروزی سهیم شدند و کنار ما بودند.
او اضافه کرد: هنوز منتظر نتیجه بازی قطر و ازبکستان هستیم. با در نظر گرفتن آن بازی هم هنوز سه یا چهار تیم شانس دارند. ما تلاش می‌کنیم. اگر اجازه دهند تیم را آماده می‌کنیم و اگر نه که چهار روز قبل از مسابقه و مانند این دیدارها تیم را آماده می‌کنیم. شما می‌دانید اختیار فوتبال ایران در دست چه کسانی است و آنها باید اجازه دهند.

او درباره عواملی که موجب شد تیم ملی نسبت به چهار سال قبل عملکرد بهتری داشته باشد و احتمالا راحت‌تر به جام جهانی صعود کند، خاطرنشان کرد: تلفیقی از مسائل مختلف است. در درجه اول باید این تحسین را به سوی بازیکنان ببرم. بازیکنان در  ٦ سال گذشته خوب بودند. من در کنار تیم بودم. زمان تشریح خیلی از مسائل نیست اما بازیکنان هر باری که پیراهن تیم ملی را به تن می کنند دشواری های زیادی دارند. تشکر بعدی از هواداران است. آنها ما را تنها نگذاشتند. درست است در چند سال گذشته به دنبال انتقال پیام‌های واهی به آن‌ها بودند اما هوداران واقعی همیشه کنار ما بودند.

کی روش با بیان اینکه کار تیم ملی تا به حال راحت نبوده است، گفت: امشب تیمی را شکست دادیم که پنج روز پیش کره جنوبی را شکست داد اما متاسفانه برخی از افراد که نابینا هستند نمی‌خواهند آن را ببینند. تا به این حال رقابت‌ها بسیار سخت بوده و هنوز بازی‌های سختی باقی مانده است. تنها می‌توانیم چشم بر آن بازی‌ها ببندیم چرا که ما کار خودمان را می‌کنیم.

او درباره حضور جهانگیری، سلطانی فر و مسئولان رده بالا در ورزشگاه گفت: بسیار خرسند و خوشحال هستیم که برای حمایت از تیم ملی به ورزشگاه آمدند. درهای تیم ملی به سوی همگان و به خصوص مسئولان ارشد باز است. راجع به حمایت از تیم ملی تاج باید این مسائل را کنترل کند و در حیطه وظایف من نیست. برای من صحیح نیست که درباره آنها صحبت کنم.

کی‌روش درباره کم گل زدن مهاجمان تیم ملی گفت: ما تنها باید به کارمان ادامه دهیم. مسئله مهم این است که کل تیم خوب باشد. در هر بازی موقعیت های زیادی داریم و اگر به کارمان ادامه دهیم دیر یا زود به هدفمان می‌رسیم.

سرمربی تیم ملی درباره اینکه او مانند دهداری به جوانگرایی روی آورده و آیا این کار را در جام جهانی هم ادامه می‌دهد، گفت: در درجه اول کیفیت بازیکنان مهم است. سن بازیکنان مسئله اول نیست. سعی کردیم بازیکنانی را ارائه دهیم که در بلند مدت، کوتاه مدت و میان مدت در خدمت تیم ملی باشند. در شش سال گذشته این کاری بود که من انجام ددم اما الان فضا و زمان برای پروژه ای که در ذهن داشتم نیست چرا که برنامه های من لطمه خورد و این با کمک رسانه‌هایی بود که الان مقابل من نشسته‌اند.
 
کلمات کلیدی : تیم ملی فوتبال ایران+تیم ملی فوتبال چین+کی روش
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۸ ۲۱:۳۰:۱۱
بازهم یه بازی رو برد توهین هاش شروع شد (4221422) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۰۸ ۲۱:۳۰:۳۶
کی روش به فوتبال ایران خدمت کرد بعد از ده ها سال توانست زمین مخصوص تیم ملی برای تیم ملی بگیرد و اتوبوس تیم ملی هم در اثر ایستادگی و توانایی او بود دستش درد نکند متشکریم اگر مربیان وطنی با حسادت خود باعث رسوایی خودشان نشوند که میبینیم کمتر بازیکن ایرانی در تیم موفق است متاسفانه بیشتر بازیکنان خارجی موفق هستند جون مربیان ایرانی حتی نمیتوانند بازیکن خوب تحویل بدهند فقط ادعا دارند فقط و البته حسادت هم در وجودشان بیداد میکند (4221423) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.