نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497103
«پنس» در حال آماده شدن برای جانشینی ترامپ
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۰
یک نماینده دموکرات آمرکایی مدعی شد که افراد جدا شده از دولت آمریکا در تدارک استیضاح رئیس جمهور این کشور و جایگزینی مایک پنس به جای وی هستند.

به گزارش فارس، به نقل از ایندیپندنت، یک نماینده دموکرات کنگره آمریکا در حساب توئیتری خود مدعی شده است که مایک پنس معاون رئیس جمهوری این کشور در حال آماده شدن برای استیضاح دونالد ترامپ و جانشینی وی است.

ماکسین واتر نماینده ایالت کالیفرنیا در مجلس نمایندگان می‌گوید که پنس به نوعی درحال تدارک مراسم تحلیف است.

وی همچنین مدعی شده است که رینس پریباس رئیس کارکنان کاخ سفید که به تازگی برکنار شده و شان اسپایسر سخنگوی مستعفی کاخ سفید روند انتقالی را رهبری و هدایت می‌کنند.

شان اسپایسر و رینس پریباس هردو با ناراحتی و علیرغم میل باطنی خود از کاخ سفید کنار گذاشته شدند.

ماکسین واتر از منتقدان بلندپایه دونالد ترامپ از همان ابتدا بود و جزء اولین نفراتی است که اتهاماتی را در ارتباط با مسائل جنسی علیه ترامپ مطرح کرد.

پیش از این گزارشهایی نیز درباره احتمال استعفای رکس تیلرسون وزیر خارجه آمریکا به دلیل اختلاف نظر با ترامپ مطرح شده بود.

با این حال، بعضی از تحلیلگران آمریکایی معتقدند که با توجه شناختی که از سیستم سیاسی آمریکا دارند بعید است که کنگره آمریکا در فکر استیضاح دونالد ترامپ باشد.
 
 
کلمات کلیدی : استیضاح+کنگره آمریکا+مایک پنس+دونالد ترامپ
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۰۷:۴۱:۲۰
چهار سال با این رویا خودتان را مشغول می کنید. البته در مورد خودتان صاحب اختیار هستید (4496168) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۲۲:۴۶:۳۲
پنس هزار بار بدتر از اين مردك ديوانه ترامپ است ، خواهيد ديد از اول هم معلوم بود صهيونيست ها پنس را ميخواهند ولي چون تحت هيچ عنوان پنس نميتوانست انتخاب شود و كسي به او راي نمي داد اين بساط را درست كردند تا با بر كناري ترامپ پنس فاشيست و عقب افتاده را رئيس جمهور كنند ، ما اين را از روز اول ميدانستيم و دانستن ان ابدا سخت نبود ، از اول برنامه همين بوده ، (4497812) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.