توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 477501
جلسه فراکسیون مستقلین با لاریجانی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۱
سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ظهر امروز جلسه ای با حضور جمعی از نمایندگان و رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد و برخی از اعضای فراکسیون مستقلین به این جلسه دعوت شده‌اند.

به گزارش ایسنا، مهرداد لاهوتی در جمع خبرنگاران در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس تصریح کرد: امروز فراکسیون مستقلین برای جمع بندی نظرات در خصوص انتخابات هیات رئیسه تشکیل جلسه خواهد داد و نظر این فراکسیون این است که ترکیب رئیس و نواب رئیس به شکل موجود باقی بماند و برای این موضوع نیز در حال تلاش هستیم تا آقایان مطهری و پزشکیان در کنار آقای لاریجانی تثبیت شوند.

وی افزود: فراکسیون ولایی این نظر را دارد که برای انتخاب هیات رئیسه یک نماینده از مستقلین و یک نماینده از ولایی به عنوان کاندیدای نواب رئیس معرفی شوند.

نماینده لنگرود خاطر نشان کرد: برای ریاست مجلس رقابتی وجود ندارد و به نظر می‌رسد با توجه به عملکرد آقای لاریجانی وضعیت ایشان تثبیت شده است و ترکیب سه نفر از ولایت و سه نفر از مستقلین و سه نفر از امید برای هیات رئیسه پیشنهادی است که در کنار ریاست آقای لاریجانی مطرح است.

سخنگوی فراکسیون مستقلین اشاره‌ای به محتوای جلسه امروز با رئیس مجلس نکرد، اما شنیده‌ها حاکی است که جمعی از فراکسیون مستقلین مجلس برای بررسی چگونگی انتخابات هیات رئیسه با لاریجانی دیدار خواهند داشت و پس از این جلسه مجمع عمومی فراکسیون مستقلین تشکیل خواهد شد و به احتمال فراوان نظر رئیس مجلس و جمع بندی نظر نهایی فراکسیون مستقلین لحاظ خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : انتخابات هیات رئیسه مجلس، مجلس دهم، عارف، لاریجانی، پزشکیان، مطهری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.