توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 297501
احتمال افزایش تعداد مجروحان
تاریخ انتشار : جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۰۰
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر با بیان اینکه لیست مجروحان اعلام شده مجموعه‌ای از اسامی تمام زائران مجروح اعم از مجروحان سرپایی، ترخیص و بستری شده است، گفت: احتمال افزایش مجروحان ایرانی وجود دارد.

سیدعلی مرعشی در گفت‌وگو با فارس، درباره لیست جدید منتشر شده مجروحین توسط مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر گفت: این لیست مجموعه‌ای از اسامی تمام زائران مجروح ایرانی شناسایی شده اعم از مجروحان سرپایی، ترخیص و بستری شده است.

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر افزود: ۵ زائر ایرانی مجهول‌الهویه که از چهره و برخی نشانه‌های آنها متوجه شدیم ایرانی هستند هم اکنون زیر دستگاه در بیمارستان قرار دارند و عکس‌های آنها گرفته شده تا شناسایی شوند.

وی ادامه داد: این لیست نهایی نیست و ما فقط بیمارستان‌های اصلی منا و مکه را گشته‌ایم. این در حالی است که مقامات سعودی خبر دادند که بسیاری از مجروحین در بیمارستان‌های طائف و ریاض و درمانگاه‌های دیگر هستند.

مرعشی گفت: ۱۰ تیم تعیین شده‌اند تا فردا تمام مراکز درمانی را بگردند و زائران دیگر را پیدا کنند.
 
کلمات کلیدی : حادثه منا+رمی جمرات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.