توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473802
مشارکت گلستان در انتخابات ریاست جمهوری 78.7 درصد اعلام شد
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۳
معاون سیاسی استاندار و رییس ستاد انتخابات گلستان گفت: یک میلیون و هفت هزار و 142 نفر از مردم این استان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها شرکت کردند که حاکی از مشارکت حدود 78.7 درصدی دارد.

علی اصغر طهماسبی بامداد شنبه در گفتگو با ایرنا اظهار داشت: گلستان نزدیک به 1.9 میلیون نفر جمعیت دارد که حدود یک میلیون و 292 هزار نفر آن واجد شرایط رای دادن هستند و از این تعداد یک میلیون و 7142 نفر در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها شرکت کردند.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه به دلایل مختلف شمار زیادی از مردم گلستان موفق به رای دادن نشدند که یکی از دلایل اصلی آن برگزاری انتخابات به روش الکترونیکی بود چراکه دستگاههای مورد نظر فرایند برگزاری را کند و در نتیجه زمان بیشتری برای اخذ آرا صرف شد و به تبع آن افراد کمتری موفق به رای دادن شدند.

وی بیان داشت: هیچ مشکل خاص امنیتی یا درگیری بین طرفداران نامزدها در گلستان نداشتیم و در مجموع روند برگزاری انتخابات در استان مطلوب بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با اشاره به آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رای استان، گفت: در شعبه هایی که آرای زیادی نداشتند نتایج معلوم شده است و تلاش می کنیم تا صبح یا حداکثر پیش از ظهر شنبه نتیجه جمع بندی استان را اعلان کنیم.

 
 
کلمات کلیدی : انتخابات96+انتخابات ریاست جمهوری+استان گلستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.