نظر منتشر شده
۱۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 409506
جوان ترین اعدامی آمریکایی +عکس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۷
جورج جونیوس 14ساله جوان ترین اعدامی کشور آمریکا لقب گرفت.
 
به گزارش  باشگاه خبرنگاران؛ کشور آمریکا که مدعی حفظ حقوق شهروندی است و طبل آن را بر سر دیگر کشورهای جهان می کوبد بارها کوچکترین حقوق رنگین پوستان را نقض کرده است. سیاستمداران آمریکایی با شعار همسان سازی حقوق شهروندی سیاهپوستان با سفیدپوستان در این کشور سر کار می آیند اما پس از تکیه بر میز ریاست جمهوری با فشار صهیونیست ها آن را نقض می کنند. در غالب اخبار روزانه خبر تیراندازی توسط پلیس این کشور پرمدعا به افراد سیاهپوست و قتل آنها شنیده می شود. جوانترین فرد اعدامی در آمریکا جورج جونیوس نام دارد که در هنگام اعدام تنها 14سال داشت.
 
اعدام جوان ترین اعدامی آمریکایی +عکس
 
اعدام جوان ترین اعدامی آمریکایی +عکس
 
کلمات کلیدی : نژادپرستی + آمریکا + اعدام
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۲ ۰۸:۳۶:۰۲
عزیزم این مربوط به سالهای دور میشود
لطفا به تاریخ نیز اشاره کنید (3997978) (alef-11)
 
hamid
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۵ ۱۹:۰۴:۱۵
در ضمن بگین چرا جرمشو ننوشتی. (4002859) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۲ ۰۸:۵۰:۳۶
عکس مال چند سال پیشه؟ (3997997) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۲ ۰۹:۱۲:۳۳
يه سوال سال اعدام چوقتي بوده؟ (3998017) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۲ ۰۹:۱۹:۴۳
این اعدام مربوط به 50 سال پیشه و نه الان !!!
50 سال پیش تو مملکت ما چه خبر بوده ؟
تا قبل از انقلاب خان و خانزاده ها بلایی به سر مردم میاوردن که تعرض به ناموس مردم حداقلش بود و الان حکم نگه داشتن افراد در زندان آنهم با دستور موقت و به مدت دوسال نوع دیگری از اشتباهات و خطاهاست
پس نه همه پاکند و نه همه مجرم > در همه جوامع قوانینی وجود دارند که بر خلاف چهره کریهی که دارن ممکنه لازم باشه وجود داشته باشن بنابراین وقتی پای قانون وسط باشه همه باید تمکین کنن و درست زمانی که افراد امیالشون رو مطابق قانون میدونن باید برای جلوگیری از اونها و از بین بردن این خواستها جان هم فدا کرد دقیقا" مثل انقلابی که باعث نابودی رژیم سابق شد (3998026) (alef-11)
 
مقداد
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۸-۱۲ ۲۰:۱۹:۱۰
در آمریکا همچنان مثل ایران حکم اعدام اجرا میشه. البته نه مثل ایران! رکورد دار اعدام در جهان هستیم (اگر نسبت به جمعیت و تعداد اعدام ها حساب کنیم) !!!! (3999116) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۲ ۱۰:۳۵:۲۸
من می دونم.اعدام در سال 1944 و در حین جنگ دوم جهانی اتفاق افتاده.یعنی 72 سال پیش.فقط سوالم اینه چرا خبر انقدر دیر به نویسنده مقاله رسیده؟ (3998144) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۸-۱۲ ۱۰:۴۶:۵۱
نگفتین جرم ایشون چی بوده؟ (3998169) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۸-۱۲ ۱۲:۵۷:۵۸
در آمریکا هم نقض حقوق بشر هست مخصوصا خارج از آمریکا توسط دولت آمریکا مثل جنگ با عراق و حمایت از تروریستها در سوریه. اما این دلیلی نمیشه که ما رفتارهای اشتباه خودمون رو اصلاح نکنیم. اعدام افرادی که زیر 18 سال جرمی مرتکب شدن درست نیست. (3998416) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۲ ۱۴:۱۶:۰۴
جرم ایشان قتل دو دختر بچه 8 و اا ساله بوده است.البته در سال2014 و بعد از 72 سال با پیگیری خانواده وی و به دلیل نا عادلانه بودن رای محکومیت که در عرض چند دقیقه و توسط هیئت منصفه تماما" سفید پوست صادر شده بود ،رای مذکور باطل اعلام شد.نکته مبهم ارتباط حکم محکومیت این نوجوان 14 ساله با صهیونیسم است که امیدوارم باشگاه خبرنگاران پاسخ قانع کننده ای داشته باشد. (3998537) (alef-13)
 
پیرمرد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۲ ۲۰:۳۸:۲۸
دردنیا و درکل تاریخ بی سابقه است!!!!!!!!!!!!!!!!!! (3999144) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.