نظر منتشر شده
۱۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 321404
دلجویی خواهران شهید جهان‌آرا از مولاوردی در پی اهانت هفته نامه یالثارات
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۳۰
در پی اهانت اخیر هفته‌نامه به معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور، خواهران شهید محمد جهان‌آرا متنی را برای دلجویی از وی منتشر کردند.

به نقل از کانال تلگرامی مولاوردی، در این پیام کوتاه آمده است:

«سرکار خانم مولاوردی

مطالب منتشره علیه شما را دیدیم. حتماً شما هم مثل ما از این قبیله جز این انتظار نداشته‌اید و ندارید. این متن بی‌محتوا روشن‌ ترین دلیل بر درستی راهتان و کارایی اعمالتان بوده.

از روزی بترسیم که بی‌خردان بی‌تقوا مجیز ما را بگویند. دوستان شما از همت و تدبیر و اراده شما در ادامه راه خشنود و از سقوط انسانیت در عرصه رسانه‌ای کشور دلشکسته‌اند.

خواهران جهان‌آرا»
 
کلمات کلیدی : هفته نامه یالثارات+مولاوردی
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۱ ۲۲:۰۹:۴۷
یا لثارات هم مثل نشریه رسایی باید متوقف بشه (3430428) (alef-13)
 
فرزند شهید
۱۳۹۴-۱۰-۱۱ ۲۳:۲۴:۴۸
من قضاوتی درباره اتفاقات بین هفته نامه یالثارات و خانم مولاوردی ندارم فقط حرف من این است نباید به صرف خواهر شهید یا فرزند شهی بودن نظر کسی صحیح باشد (3430534) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۸ ۱۳:۰۸:۴۶
نظر صحیحی است اما مشکل این است که به نام آنها که خانواده شهید هستند امثال انصار حزب الله اقدام می کنند و این حق مشروع خانواده شهدا است که خود را از آنها بری بدانند. (3452204) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۸ ۱۳:۱۰:۱۱
هرگاه عده ای به نمایندگی از خانواده شهدا اقداماتی می کنند لازم است خانواده شهدا همچون این بزرگواران واکنش نشان دهند و به صراحت اعلام نمایند که آنها نمایندگی از سوی آنها ندارند. (3452207) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۱ ۲۳:۰۵:۴۸
با بسته شدن این روزنامه مخالفم و در عوض پیشنهاد میدهم مجوز به منتقدان داخلی بدهید تا آنها هم نظراتشان هر چند که مخالف مشی حکومت باشد را اظهار کنند (3430512) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۲ ۱۴:۳۵:۴۶
روزنامه به خاطر نظرش نباید بسته شود، ولی به دلیل ادبیاتی که برای بیان نظرش انتخاب کرده باید بسته شود. جوانان این مملکت باید بیاموزند که ادب مرد به ز دولت اوست ... (3432324) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۱ ۲۳:۲۲:۱۰
درود خداوند بر خواهران بزرگوار شهید عزیز جز این از شما انتظار نبوده و نیست. پایدار باشید. (3430530) (alef-13)
 
زاهد
۱۳۹۴-۱۰-۱۲ ۰۰:۳۷:۴۴
یکطرفه به قاضی نرویم .اصل مطلب چه بوده ؟ (3430621) (alef-13)
 
بسيجي سال ٥٩
۱۳۹۴-۱۰-۱۲ ۰۰:۴۱:۱۱
جالبه كه يالثارات و همفكرانش هميشه از زبان شهدا و خانواده آنها سخن مي گويند. رحمت به شرف خانواده اصيل جهان آرا. (3430623) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۲ ۱۳:۵۹:۰۴
به معاون رئیس جمهور لقب سلیطه و فاحشه میدهند و با وقاحت هم از آنچه کرده اند دفاع میکنن. اینها به کجا وصل هستن که هیچکس نمیتونه بهشون حرف بزنه؟ جناب دادستان کجا تشریف دارن دقیقا؟ (3432189) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۱۰-۱۲ ۱۴:۲۵:۱۶
خانم جهان‌آرا کجای موضوع به خانم مولاوردی می‌خورد در مورد فراری خارج کشور است. نکند قضیه ماشه را در آتیش مگذاری ... با خبر می‌شود است، یا شما ندانسته در جو قرار گرفتید و چیزی پراندید که از قافله عقب نمانید... . (3432285) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.