نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 161709
زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان سمپاد و نمونه دولتی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۰۹
مهلت ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان آزمون مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی از تاریخ دوازدهم لغایت نوزدهم تیرماه است.

به گزارش فارس «توانا»، نتایج آزمون ورود بـه مدارس استعدادهـای درخشان (سمپـاد) و نمونه دولتی در سایت www.tedu.ir قابل مشاهده است.

با وارد کردن شماره شناسنامه پدر دانش‌آموز و کد ملی دانش‌آموز، امکان اطلاع از نتیجه آزمون مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی و محل پذیرش قبول شدگان وجود دارد.

ستاد برگزاری آزمون طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مهلت ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان از تاریخ دوازدهم لغایت نوزدهم تیرماه بوده و پس از آن مدارس مجاز به ثبت نام نیستند؛ دانش‌آموزان لیست ذخیره مدارس نمونه دولتی مجاز خواهند بود از تاریخ بیستم تیرماه به محل پذیرش مراجعه و در صورت وجود ظرفیت تا مورخ بیست و پنجم تیرماه نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

پذیرفته شدگان صرفاً مجاز به ثبت‌نام در محل اعلام شده هستند و جابجایی و انتقال وجاهت قانونی ندارد لذا از هر گونه درخواست خودداری شود.

شرط ثبت‌نام قطعی، تطبیق معدل نوبت دوم و سهمیه اظهار شده با مستندات مربوطه است؛ تمام قبول ‌شدگان مدارس استعدادهای درخشان و قبول شدگان و ذخیره‌های دبیرستان‌های نمونه دولتی در صورت تمایل می‌توانند در هنرستان‌های نمونه دولتی مورد نظر ثبت‌نام کنند.

به گزارش فارس، رسیدگی به اعتراضات احتمالی از تاریخ بیست و یکم لغایت بیست و سوم تیرماه صرفاً از طریق تکمیل فرم در سایت خواهد بود.

مدارک لازم جهت ثبت‌نام شامل ۶ قطعه عکس ۳*۴، ۲ برگ تصویر شناسنامه، اصل کارنامه سوم راهنمایی برای ورودی‌های اول متوسطه و اصل کارنامه اول راهنمایی برای ورودی‌های دوم راهنمایی و اصل مدارک مبنی بر استفاده از سهمیه شاهد، جانباز و آزاده است.
Share/Save/Bookmark
 
زهرا
۱۳۹۱-۰۴-۱۳ ۰۸:۲۵:۵۲
لطفا یه کم مطلب های به روز و یه کم مطالب بهتری بنویسید تا مخاطب رو جذب کند باتشکر لطفا به خواسته های من دانش اموز جواب بدید (873824) (moderator19)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته