توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 312909
سفر رییس‌جمهور آفریقای‌جنوبی به ایران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۲۱
معاون حقوقی رییس جمهوری با بیان اینکه بسیار مهم است که از ظرفیت‌های فرهنگی در توسعه مفاهیم حقوقی و ارتقای احترام در جامعه به حقوق و قانون بهره بگیریم، ابراز تمایل کرد تا ایران و آفریقای جنوبی در این زمینه به تبادل نظر و تجربیات خود بپردازند.

الهام امین‌زاده روز چهارشنبه در دیدار "مابودا فاسی" معاون وزیر فرهنگ و هنر آفریقای جنوبی خواهان تلاش برای تدوین تفاهم‌نامه تبادل تجربیات در حوزه استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی در توسعه مفاهیم حقوقی و ارتقای رعایت و احترام به قانون در جامعه بین دو کشور شد.

به گزارش ایسنا خانم مابودا فاسی معاون وزیر فرهنگ و هنر آفریقای جنوبی نیز در این دیدار با اشاره به زمینه‌های فراوان همکاری میان دو طرف اظهار کرد: ما تمایل زیادی به ارتقای سطح روابط و تعاملات دو کشور به ویژه در عرصه فرهنگی داریم و معتقدم گسترش روابط مردم دو کشور ثمرات زیادی در بهره‌مندی جوامع دو کشور از تجربیات فرهنگی یکدیگر خواهد داشت.

وی ابراز امیدواری کرد در سفر رییس جمهوری کشورش به ایران که در آینده نزدیک انجام خواهد شد، تفاهم‌نامه تبادل تجربیات در حوزه استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی در توسعه مفاهیم حقوقی به امضای مقامات دو کشور برسد.
 
کلمات کلیدی : ایران+آفریقای جنوبی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.