نظر منتشر شده
۴۵۰
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 212108
روایت های متناقض از یک تیراندازی؛
متهم چه کسی است؟ مداح یا راننده؟‬‬
داوود حشمتی، 26 دی 92
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۴۵
اولين‌بار يكي از سايت‌ها خبر تيراندازي يك مداح مشهور را در اتوبان بابايي منتشر كرد. براساس اين خبر كه در آن نامي از محمود كريمي برده نشده بود، خودروي تويوتاي يك مداح با خودروي ۲۰۶ يك زوج جوان برخورد مي‌كند و در نهايت اين تصادف منجر به مشاجره لفظي مي‌شود. مداح مشهور و همراهانش اسلحه كمري خود را كشيده و ضمن شليك هوايي، يك تير نيز به سپر جلوي خودري زوج جوان شليك مي‌كنند.

يك روز بعد از انتشار اين خبر، يكي ديگر از سايت‌ها به قصد حمايت از محمود كريمي مصاحبه‌اي را به نقل از فردي كه نامش برده نشده بود، اما ادعا شده كه از نزديكان محمود كريمي است منتشر كرد. در اين مصاحبه ادعا شده بود كه محمود كريمي از سوي چند خودرو مورد تهديد قرار گرفته و سرنشينان خودروها با ويراژ مقابل خودروي كريمي او را مجبور به توقف در كنار اتوبان مي‌كنند.

مصاحبه كننده مدعي بود كه حمله‌كنندگان اراذل و اوباشي بودند كه مزاحم وي و خانواده اين مداح شدند. همچنين تاكيد شده بود كه آقاي كريمي از سوي نهادهاي مسئول داراي مجوز حمل سلاح است.

واكنش سايت منتشر كننده خبر
بلافاصله بعد از انتشار اين خبر سايتي كه براي اولين بار خبر را منتشر كرده بود به آن واكنشي عجولانه نشان داد و ضمن طرح كردن هفت پرسش پاي حسن ميركاظمي را نيز به ماجراي اين تيراندازي باز كرد. در اين خبر سئوال شده بود آيا حسن ميركاظمي كه از دوستان نزديك بابك زنجاني و محمود كريمي است، جزو خانواده وي محسوب مي‌شود؟

از اينجای پرونده مسئولان انتظامي و قضايي وارد ماجرا شدند اما جالب اينكه در سخنان هيچ‌كدام از آنها حرفي از نفر سوم يا شليك كننده ديده نمي‌شد. ۱۵ دي ماه سردار رادان ضمن تاييد اين مطلب كه شاكي پرونده اراذل و اوباش نبوده گفت: «سلاحی که این مداح در اختیار داشته است دارای مجوز قانونی بوده است و در این مورد پرونده ای تشکیل و به مرجع قضائی ارسال شده است.» يك روز بعد محسني اژه‌اي نيز از تشكيل اين پرونده خبر داد و وي نيز اشاره به اراذل نبودن شاكي تاكيد كرد: «در مورد مجوز سلاح مداح هنوز اسناد را ندیده ام اما نیروی انتظامی گفته است فرد مورد نظر مجوز سلاح داشته است.»

رضايت شاكي
۱۷ دي‌ماه يك سايت ديگر مصاحبه‌اي را با محمود كريمي منتشر كرد كه تاكنون تكذيب نشده است. در اين مصاحبه كريمي ادعا مي‌كند: در اتوبانی خلوت خودرویی براي وي ایجاد مزاحمت می کرد و به زور آنها را مجبور كرده كه در كنار اتوبان بايستند. اين سايت به نقل از كريمي نوشت: «مجبور شدم برای حمایت از خودم و سرنشینان خودرو چند تیر هوایی شلیک کنم تا اراذل پا به فرار بگذارند.» او تاكيد كرده: «خانواده ام همراهم بودند»

يك روز بعد «م.و» شاكي پرونده اعلام كرد كه «به دلیل تعلقاتی که به اهل بیت(ع)» دارد و «محمود کریمی نیز یکی از مداحان اباعبدالله الحسین(ع) است از شکایت خود» گذشته است. روز بعد مصاحبه‌‌اي از او در روزنامه اعتماد منتشر شد كه ابهامات را به جاي زدودن بيشتر كرد. شاكي پرونده گفت: «ما در حال حرکت بودیم که به در عقب ماشین سمت پایین شلیک شد. با چراغ زدن خودروي تويوتا كنار اتوبان ايستادم. از خودرو که پایین آمدم، با دیدن چهره‌شان حدس زدم که محمود کریمی هستند.»

شاكي پرونده دو ادعا داشت كه هر دو روز بعد توسط سخنگوي قوه قضائيه رد شد. شاكي گفت: «سمت جلو پسرشان نشسته بودند و صندلی عقب هم دو خانم نشسته بودند.» او اضافه مي‌كند: «ما چیزی به پلیس نگفتیم، فقط شرح ماوقع را دادیم. انگار آنها خودشان پی بردند که هویت واقعی ضارب همان آقای کریمی است.» اما روز بعد محسني‌اژه‌اي تاكيد كرد كه در خودروي محمود كريمي وي و دو نفر از اعضاي خانواده‌اش نشسته بودند. اما اختلاف دو روايت در اين بود كه شاكي مدعي بود كه جلوي ماشين پسر محمود كريمي نشته بود اما دادستاني اعلام كرد كه خودروي محمود كريمي داراي راننده بوده و به نقل از وي گفت: «راننده آقای کریمی گفته است من تیراندازی کرده‌ام و مجوز تیراندازی هم برای من است، چون آنها راه را بسته بودند و چند بار خودرو را به سمت گارد ریل و نزدیک تریلی برده بودند.»

البته دادستان كشور نامي از راننده خودرو نبرد. اما باتوجه به اخباري که از قبل بود مي‌توان نتيجه گرفت در نهايت همان فردي كه ناآگاهانه پايش به ماجرا باز شد، مسئوليت اين شليك را برعهده گرفته. چرا كه او باتوجه به مسئوليتش مجوز حمل سلاح داشته و اتفاقا درگذشته نيز عكس‌هايي از وي منتشر شده بود كه او را با سلاح نشان مي‌داد.

باوجودي كه ظاهرا ماجرا ختم به خير شده است، اما در جريان اين پرونده سئوالات بي‌پاسخ زيادي باقي ماند. از جمله اينكه:
۱ - اساسا درگيري و مشاجره‌اي بين اين دو اتفاق افتاده است يا خير؟
۲ - شليك به اتومبيل شاكي در هنگام حركت بوده يا اينكه بعد از پياده شدن و درگيري به اتومبيل شليك شده؟
۳ - بالاخره تير به اتاقك ماشين اصابت كرده يا سپر ماشين؟
۴- آيا همچنان گفته‌هاي سردار رادان كه محمود كريمي مجوز حمل سلاح را دارد، بايد واقعي دانست يا نه؟
۵ – چرا تا به حال هيچ اثري از راننده تيرانداز در اظهارات ديده نشده بود؟
 
amir
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۰۹:۵۲:۲۴
سوال ششم: ارادت داشتن به اهل بیت (ع) چه ارتباطی به یک مداح متخلف سوء استفاده کننده دارد؟ مداح است خب اجرش هم با خدا و اهل بیت ولی دلیل نمی شود هرکاری که می خواهد انجام دهد (1911816) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۴۱:۵۰
عکس انتخابی برای مطلب؛ عالی (1911923) (alef-1)
 
راه جهنم
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۳۱:۵۵
برای من سواله که چرا الف دست از سر این قضیه بر نمی داره و هر روز یک مطلب ویژه در این رابطه می گذاره فکر کنم یا از عمد این کار رو می کنه یا سوژه دیگه ای نداره می خواید به احمدی نژاد یکم بند کنید حالش بیشتره (1912336) (alef-1)
 
هومن
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۳:۰۵:۳۱
ظاهرا که این مسئله برای شما خیلی هم عادیه (1913406) (alef-10)
 
فالینا
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۳:۳۵:۱۷
(راه جهنم ) مگه رسالت رسانه پیگیری نیست؟ مگر به نتیجه رسیدیم که باید الف ذست برداره !؟ مگر برای شما هم بعضی ها خط قرمتون هستند!!؟ اسم کامنت شما مناسب است با مطلبتوم . (1913454) (alef-10)
 
احمد
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۸:۰۸:۳۳
یک عهده هر تخلفی که میخواهند میکنند ، یک عده دیگر از نقد واقع ناراحتند و سعی می کنند تطهیرش کنند !!! از توسل به اهل بیت به اینجا رسیده اند؟؟؟ (1914629) (alef-10)
 
احمد
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۹:۵۵:۴۰
اصولا چرا بايد مداحان سلاح داشته باشند ؟آيا دانشمندان هسته اي بيشتر در خطر هستند يا مداحان؟هيچدليلي وجود نداره مداحي كه با چند دقيقه مداحي ميليونها تومان پول ميگيرند دولت به اونها سلاح هم بده كه هر كاري خواستند بكنند تا حالا چند تا مداح ترور شدند كه به اونها اسلحه ميدند؟ (1914845) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۲ ۱۲:۵۷:۴۹
مداحان به دلیل جایگاه ویژه شان سلاح دارند به خاطر این که دشمنان اشکار از

مذاهب و فرق دیگر دارند و بسیار احتمال سوء قصد قرار گرفتنشان هست .. (1925610) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۰:۰۶:۳۵
برادر عزیز
1-اگر این اتفاق برای شما وهمسرتان می افتاد دوباره همینگونه سخن می گفتید
2- به نظر می رسدحتی در پیگیری این حادثه دارد مسامحه صورت میگیرد ورسانه ها به دلایل نامعلوم پیگیر جدی نیستند

3- اگر رییس جمهور ورییس قوه قضاییه نتوانند پیگیر این موضوع شوند وپاسخ قانع کننده به مردم بدهندبه طور یقین درآزمون حقوق شهروندی مردود خواهند شد
4-جالب است همانگونه که درگزارش بالا خواندید به دلایل نامعلوم تاکنون بیش از ده گزارش از حادثه شده است که تماما با هم متناقضند واین بسیار زشت است

5- اگربا این موضوع برخورد نشود بدانید که درآینده هرشخصی که مجوز حمل سلاح داشته باشدبه خود اجازه می دهد که بر روی مردم اسلحه بکشد وبعد به گردن این وآن بیندازد (1915783) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۱ ۰۹:۰۸:۰۱
بدترین از اینا داره برای زن و بچه مردم اتفاق می افته باید همه اسلحه بکشن مگه چنین اجازه ای دارن (1922759) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۸:۴۴:۵۰
همه چی عالیه همه چی (1916947) (alef-10)
 
javad
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۴۶:۱۳
ایا راننده اقای کریمی مجوز حمل سلاح داشته ؟! (1912567) (alef-1)
 
سوال درست
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۷:۵۸:۵۵
آیا استفاده از سلاح گرم مصداق محاربه نیست؟ (1912892) (alef-10)
 
بهروز
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۳:۳۹:۰۶
درود بر حاج محمود... (1913465) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۹:۵۸:۲۷
چه ربطی داره کسی که خلاف کنه باید محاکمه شه انگار میگی درود بر اراذل واوباش!!!!!! (1914850) (alef-10)
 
جواد
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۹:۵۶:۱۹
ای کاش یک عکس هم از تفنگ آبپاش که در پارک آب و آتش از تعدادی جوانان گرفتند می گذاشتید !!! (1913839) (alef-10)
 
مسلم
۱۳۹۲-۱۱-۰۲ ۰۰:۴۹:۱۶
سوال هفتم:
انقلاب ما برای چه بود؟
مگر برای رفع این نوع تبعیض ها نبود؟
اگر نبود پس چرا این همه شهید دادیم؟
تا قبل از سخنرانی پر سوز گداز ایشان در چیذر و عفو نمودن ایشان از نظر من بایستی به جرم محاربه محاکمه میشدند، اما در این مراسم سخنی را جاری کردند که بالاتر از این حرف هاست
ایشان از طرف ائمه از مردم تشکر کردند
پس ایشان احتمالا نایب امام زمان هستند که با این صراحت این حرف را زدند،
آقایان معمم و مراجع عزیز نادیده نگیرید که این تیریست که قلب اسلام را هدف گرفته
بهاییت هم از همینجا شروع شد
از همین سکوت در برابر این پرگویی ها
اگر تا دیروز جرم ایشان قابل چشم پوشی بود که نبود، امروز دیگر خیانت به اسلام است (1924912) (alef-13)
 
علامت سوال
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۰۱:۴۵
چرا باید محمود کریمی تا الان از مردم معذرت خواهی نکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1911962) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۰۲:۱۸
چراباید ازمردم عذرخواهی کنه ؟!!!!!!!!!!! خواهشا میشه بفرمایین واقعا چرا ؟!!!!!!!!!!!!!!!
هردونفری که باهم دعواشون بشه مگه میان ازکل مردم عذرخواهی میکنند ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!حالا میخواد مداح باشه میخواد یه فردعادی، چه ارتباطی به کله مردم داره .
ازاین بزرگتراشون کارهایی میکنن که اشتباهشون به ضرریه ملت تموم میشه عذرخواهی نمی کنن اونوقت شما گیردادی به این بنده خدا . (1912266) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۹:۰۴:۵۹
با این منطق خودتان اگر کسی از کس دیگر دزدی کند چطور محارب با خدا به شمار می آید؟ اما شلیک یک نفر به یک نفر دیگر یک دوی کوچک است و جرم جنبه عمومی ندارد ؟ من حقوقدان نیستم اما به نظرم این کار معادل "اقدام به قتل" است و باید این آقا را با این اتهام به دادگاه کشند. (1913030) (alef-10)
 
دوست
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۱:۳۹:۴۴
آخی بنده خدا ! (1913284) (alef-10)
 
قلاوند
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۲:۰۵:۰۵
;کسی که بنام اهل بیت فعالیت میکنه اگر خطایی کنه که احساسات مذهبی مردم را جریحه دارنماید البته باید عذرخواهی کنه تا بتونه باز برای مردم مداحی کند والا با چه رویی می خواد باز بنام اهل بیت مداحی کرده وروضه بخونه (1913335) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۱:۰۶:۳۳
دقیقا مشکل همینه، چه این و چه اون بزرگترایی که گفتی باید در برابر اشتباه عذرخواهی کنن، مخصوصا وقتی اون شخص جایگاه متقاوتی نسبت به مردم داشته باشه، مداح معروف یا رییس جمهور فرقی نداره . نبودن همین فرهنگه که باعث شده وضعیت جامعه و نظام به اینجا کشیده شده . (1913634) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۶:۲۲:۱۹
به هموم دلیل که خودشونو از ملت خاص کردن و مجوز اسلحه دارن. و از موقعیتش سو استفاده کرده. بقیه اونایی که گفتی، باید استعفا کنند نه تنها عذرخواهی. (1914382) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۶:۳۹:۵۳
ایشان از سلاح درست استفاده نکرده و این یگ جرم عمومیه (1914419) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۶:۴۱:۴۵
نکته اخلاقی اینه که از همین جا باید پی برد که بقیه اخبار که از مراجع رسمی پخش میشن چقدر صحت دارند؟! (1914422) (alef-10)
 
ت
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۲۳:۱۴:۳۶
آقای محترم این موضوع یک جنبه عمومی داره........اون جاست که که خیلی بزرگ شدنش پوشالی میشه.... (1915266) (alef-10)
 
منادی
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۶:۵۵:۳۰
دعوائی درکار نبوده . یک بنده خدائی بااتومبیلش ازاتومبیل این اقای هفت تیرکش سبقت گرفته . همین . باورکن فقط همین . (1916740) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۸:۳۳:۲۱
فقط برای-دلخوشی- مردم نمیتونه ی عذر خواهی ساده کنه؟؟!! ک مردم فکر نکن هفت تیرکشی براش عادیه!! (1916921) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۹ ۰۶:۰۹:۵۳
اگر در حال رانندگی به شما و خانواده تیر اندازی بشه باز هم میگی بنده خدا؟ (1917767) (alef-10)
 
123456
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۱۹:۵۵
نظراتو میخونم خندم میگیره ، خب وقتی شایعاتو باورمیکنیم وخودمون حکم میدیم ،معلومه که نمیتونیم حرفهای سخنگوی قوه قضاییه رو باورکنیم .

حاشیه این حادثه ازخوده حادثه جذابتره !

نظرات این مطلب ازخوده حادثه جالبتره !

یه عده خواننده بجای اینکه صبرکنن تا دستگاه قضایی اطلاع رسانی کنه ،تحقیق کنه ،همه چیزو بررسی کنه ونظرشو بگه ، مقصرو تشخیص بده ،دادگاه تشکیل بده وحکم بده ، یعنی به جای گوش دادن به نظراته تنها مرجعی که صلاحیت اظهارنظرو داره فقط با خوندن دوتا مطلب تو دوتا روزنامه وسایت که همشونم باهم تناقض داشتن بااینکه نه میدونن شاکی کیه ،متهم کیه ، داستان چیه ،تو ماشین چندنفربودن ، چندنفرنبودن وبه کدوم قسمت شلیک شده چندتا تیرشلیک شده چندتا نه و......
خیلی چیزای دیگه تو پرونده ،خودشون دوختن بریدن وازهمه بامزه تر حکمم صادرکردن.
همچین ملتی هستیم ما ها که شایعات برامون جذابتره وقضاوتهای شخصی برامون جذابتره تا صبرکردن ومنتظربودن وتادستگاه قضایی نظراخرشو باتوجه به تحقیقاتش بگه ! (1912313) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۹:۱۶:۰۹
تو تا آخر دنیا هم نمی فهمی چی شده. (1913054) (alef-10)
 
محمود
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۰:۴۲:۲۰
آخه شما تا کی میخواهین صبر کنید تا یک قصه واسش بسازند به 2نکته توجه کن یکی صحبتهای جناب رادان و دیگری صحبتهای جناب اژه ای بهد میفهمی قصه چیه و در آینده نزدیک قصه کامل به اظلاع عموم میرسه! (1913215) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۱:۳۵:۴۵
تو کلی نظر که تو این همه سایت های خبری خواندم این تنها نظر متفاوت و منطقی ایست!!!!!!!!!!!!!
.
.
یعنی اینقدر منطق نایاب شده؟؟ (1913275) (alef-10)
 
من
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۱:۴۱:۳۶
معلومه عاشقشی!
احسنت. (1913289) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۲:۴۲:۵۰
شما خوبی (1913387) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۲:۲۲:۰۰
همه اینا که گفتی وظائف قوه قضاییه است پس چرا انجام نمی دن (1913682) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۸:۲۹:۱۲
دستگاه قضايي؟؟؟؟؟؟ (1913801) (alef-10)
 
هموطن
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۷:۴۵:۴۹
با نظر شما هموطن عزیز بسیار موافقم راستش فکر میکنم منشا بیشتر مشکلات زندگیامون هم از همین قضاوتهای عجولانه است . (1914584) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۲۰:۲۹:۲۶
شما اصلا خودت رو ناراحت نکن آب از آب تکون نخورده !!!!! (1914915) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۵:۱۲:۰۳
برادر من شما از خودت بپرس چرا همچين ملتي شديم ما كه شايعه برامون جذاب تر از خود حادثه شده؟
من به شما ميگم: چون در يك همچين ماجراي ساده اي كه مي بايست همون نيم ساعت اول كلانتري محل جزئيات را استخراج و اعلام مي كرد! دستگاه قضايي كه شما از عدم توجه مردم به نظر اولش و عدم صبر آنها تا نظر آخرش متعجبيد! پس از گذشت ايهمه مدت تازه نشون ميده چقدر سردر گم تر از بقيه است.

شما از مردم انتظار داريد باور كنند سيستمي كه ريگي را در هوا ميگيره هنوز نتونسته بفهمه كي به كجا و چرا شليك كرده در حاليكه همه طرفهاي دعوا حي و حاضرند؟؟
چرا اين انتظار را داري واقعاَ!!؟؟ نه واقعاََچرا !!؟؟ (1916504) (alef-10)
 
منادی
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۶:۵۸:۱۵
مثل اینکه جنابعالی نمی خواهی ازخواب بیدار شوی !!! (1916748) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۹ ۱۲:۴۹:۱۶
اقا كارو پاى ملت نذار. حالا كسى نميتونه ام ايشونو وادار كنه كه معذرت خواهى كنن. اما استفاده از سلاح گرم براى حل مسئله ترافيك كار درستى نيست حرف درست رو هم آقاى رادان زد كه البته بهش خيلى عمل نشد و مدعى العموم به نظر ميرسه كه دارن ماست مالى ميكنن. چون مداحان در مملكت ما اهميت پيدا كردن بايد مثل باقى افراد مشهور در تمام دنيا پاسخگوى رفتار ناشايست در انظار عمومى باشن. اگه مسئله بى كم و كاست بررسى بشه و مدعى ا لعموم رسيدگى درستى بكنه هيچكى ديگه حرف مفت نميتونه بزنه. (1918267) (alef-10)
 
محمدعرفان
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۳۶:۲۶
مگه اتهامش ثابت شده که بیاد معذرت بخواد؟
در ثانی، هنوز ماجرا غبار آلوده، واقعیت مشخص نشده دقیقا

شما خودتو بذار جای کریمی، اگر تو یه کاری معتقد باشی که اشتباهی نکردی(حالا به درست یا غلط)، همینجوری میای معذرت میخوای؟ (1912353) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۸:۴۵:۰۷
غبار آلوده یا صلاح در اینه که غبار آلود باشه؟! (1912984) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۹:۵۸:۵۲
کلا ایرانی جماعت مخصوصا معروف ها و عضو سطوح بالا اعتقاد به اشتباه در کارهاشون ندارند!!! مگه یادت رفته امثال کردان رو که میگفتن دیپلم به بالات تقلبیه بعد تو مجلس میگفت به حجت نرسیدم که استفا بدم!!!! (1917090) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۲۶:۴۸
چرا معذرت خواهی؟؟؟؟؟؟؟
مگه به مردم تیر اندازی کرده؟؟؟
محمود کریمی به یه نفر تیر اندای کرده البته اگه درست باشه
طرف حسابش یه نفره چرا مساله را بزرگش میکنی
مساله شخصی هستش
درسته محمود کریمی طرفدار زیاد داره.... (1912509) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۳۳:۵۲
خوب شجریان هم خییییییییلی طرفدار داره ... (1912679) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۸:۱۸:۰۷
فک کن شجریان به یکی تیر اندازی میکرد کیهان چه ها که نمیکرد (1912929) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۸:۳۴:۰۸
شجریان طرفداراش کجا بودن (1912959) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۲:۳۶:۴۳
اجازه بدن طرفدارش جمع بشن اونوقت نشونتون میدیم. (1914100) (alef-10)
 
سهراب
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۲۳:۳۹:۴۴
اجازه کنسرت بهش بدن انوقت خودشما واسه دیدنش چند شب تا صبح میری سرصف بلیطش حاضری چند برابرهم بخری (1915327) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۸:۱۵:۳۳
جدا برات متاسفم (1916894) (alef-10)
 
کاوه
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۳:۳۸:۳۸
بله شجریان غرب پرست (1913464) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۵:۳۵:۳۹
فعلا که همون غرب پرست حداقل خطری برای جامعه ش نداره . آدم خیالش راحته که قرار نیست شلیک کنه (1914326) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۲۰:۳۰:۳۳
یه نگاه به مثبتا بندازین میفهمین ! البته که خواب نباشین! (1914917) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۹:۵۸:۰۴
اگر تیر یا تیر ها اشتباهی به یک نفر دیگر می خورد آنوقت می شدند 2 نفر- اگر اشتباهی به 2نفر می خورد شاکی می شد 3نفر خلاصه اگر اشتباهی به nنفر دیگر می خوردمیشدندn+1نفر شاکی. برادر دانا تیر اندازی غیر لازم حتی اگر تیر انداز مجاز باشد جرم عمومی است ومدعی العموم شاکی اوست. یعنی همه مردم (1913134) (alef-10)
 
ناقلا
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۰:۱۶:۵۰
محاربه مسئله شخصی نیست در تعریف محربه هم اسلحه کشیدن روی تک تک مردم نیامده وگرنه دیگران هم محارب نبودند ومجازات شدند عزیزم مسئله اصلا شخصی تیست با این که شما خوشت نمیاد (1913531) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۵:۱۴:۰۴
همين كه اينقدر طرفداري بي دليل از تيرانداز ميشه تو سايتهايي كه از بيت المال ارتزاق ميكنن! نشون ميده كه مساله شخصي نيست! (1916509) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۹:۵۹:۵۸
ادمای معروق الگو هستند!!! شایسته هستش که اینکارو بکنند وقتی اشتباه کردن! (1917092) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۳۰ ۰۸:۵۱:۴۵
دوست عزیز ایجاد رعب و وحشت در جامعه میدونی یعنی چی؟ این داستانی که تو میگی مصداق واقعی هرکی هرکیه که متاسفانه بدجورم داره رایج میشه (1919811) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۱:۳۱:۰۲
آقا اینا حرمت دارند مردم باید از ایشان عذر خواهی بکنند نه ایشان از مردم بیچاره مردم!!!! (1913270) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۸:۰۲:۵۱
احسنت بر شعور و شرفت. (1914616) (alef-10)
 
حسن
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۲:۲۹:۳۷
اگه زده بود با تیر کله تورا ترکونده بود بازم باید ازش عذر خواهی میکردی؟؟؟ (1916168) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۳:۳۳:۱۲
برای اینکه ریشه اسلام را بسوزانند (1913449) (alef-10)
 
داوود
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۳:۴۱:۰۹
عذر خواهی اونایی باید کنن که به یه ملت توهین کردن موسوی و کروبی و دار و دستشون نه این بنده خدا (1913468) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۹:۵۷:۳۴
چه ربطی داره مداح مقدسه؟کی گفته؟مداح تا در راه راسته مقدسه.مداح منحرف باید محاکمه شه (1914849) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۰۲:۴۹:۰۸
برادر، این چه ربطی داشت به شقیقه!!!!
وقتی میگن اینارو بگین، جای گفتنشو نمیگن...؟! (1915472) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۲:۳۷:۴۸
این مسئله مربوط به یکی دیگی ای او دوتا هم که تو توخشونن ؟؟؟ اصلا چی ربطی به هم دارن . حالتون خوبه ؟؟! (1916188) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۴:۵۸:۴۷
درسته که اونا باید عذر خواهی کنند. ولی چه ربطی به الان داره؟
خوبه ادم هر حرفی رو هر جا نزنه (1916475) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۲۰:۰۲:۳۵
این به اون چه ربطی داره!! (1917099) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۱:۰۶:۰۸
ایشون برای کاری که نکردند نباید معذرت خواهی کنند.
واقعا برای بعضی ها متأسفم باوجود اینکه خود قوه قضاییه گفته که فعلا دراین مورد صحبتی نکنید تا مشخص بشه هرروز این بحثو داغ ترش میکنند.
واقعانمیدونم چرا؟؟!! (1913633) (alef-10)
 
یاسر
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۶:۳۶:۰۴
دوست عزیز شما ناراحت نباشید سخنگوی قوه قضائیه اول تیراندازی آقا مداحمون را تائید کردند بعد هم فرمودند راننده تیراندازی کرده حتما بعد هم میگویند خود شاکی تیراندازی کرده وبعد هم میگویند اصلا چه میری همه اش شایعه بوده این یک شهاب سنگ بوده که با نفرین مداح از آسمان نازل شده ومقصرهم ایران خودرو بوده که ورق 206 را نازک گرفته شاید هم مقصر ورقساز بوده یا کارخانه ساز .حالا شماهم بدوید وپیداکنید پرتقال فروش را.مثل حادثه کوی دانشگاه مثل حادثه کوی سبحان مثل اختلاس 3000 ملیاردی که 3دینار شد مثل آقابابک عزیزتر از جونمون که یک بسیجی اقتصادی هستند وسر انجام مثل سردسته دزدان بیمه یا تامین اجتماعی وقس علیهذا (1914413) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۶:۲۹:۵۰
اشخاص و رسانه هایی که بدون علم به مداح اهل بیت تهمت تیراندازی زدند باید معذرت خواهی کنند (1914402) (alef-10)
 
منادی
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۶:۵۱:۱۷
معذرت خواهی کافی نیست . باید یک تیرزد به درعقب ماشینش ، انهم درحالی که همسرش داخل اتومبیله . البته بدون اطلاع قبلی . تامزه ترس را هم خودش وهم همسرش قشنگ بچشند . (1916732) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۱۶:۴۱
این اصل سلامت جامعه اسلامی است که حضرت علی به آن به خوبی عمل کرد.
همه باید در برابر قانون یکسان باشند... (1912001) (alef-13)
 
بیگی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۰۲:۲۳
ازخواب پاشو آقا جان صبح شده. (1912117) (alef-1)
 
ناقلا
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۲۳:۳۹
اگر ایشان به لحاظ امنیتی باید سلاح داشته باشد با اینکه تبدیل به یک مامور سوخته خواهد شد باید شفاف گفته شود اگر نه باید با رعایت عدالت رسیدگی شود هزینه این ابهام برای دستگاههای مسئو بالاخص دستگاه قضا بیش از حفظ موقعیت یک فرد است با هر موقعیت شغلی (1912159) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۴:۵۸:۱۵
البته بعضی ها در برابر قانون یکسان ترند (1914282) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۱۸:۳۵
روز تا شب دم از علي و عدالتش مي زنيم ولي چيزي رو كه مثل روز روشنه با دروغ هايي كه هر لحظه بزرگتر ميشن ماله كشي مي كنيم. بعد مي گيم چرا مردم دين گريز شدن! مردم مسلماني شماها رو دارن مي بينن آقايون!
الف جان خيلي سعي كردم خودم رو كنترل كنم و همه چيزو نگم پس منتشرش كن! (1912008) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۱۱:۰۷
مثل روز روشنه؟؟؟؟؟؟؟

ببخشید چی مثل روز روشنه؟؟؟؟

جز روز هیچ چیز مثل روز روشن نیست!!!!

عزیزم حرص نخور و صبر داشته باش. مسلمونی هم تو یه سری آدم خلاصه نشده ، چند تا کتاب بخونی و بهش عمل کنی شما هم میتونی مسلمون باشی.


تهمت نزدن، زود قضاوت نکردن و.... تو همون کتابها که گفتم اومده، که البته ما بهشون عمل نمیکنیم!!!!!!!!!! عمل نمیکنیم!!!!!!!!!! (1912137) (alef-1)
 
arash
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۲:۲۶:۳۸
عزیزم اون چیزی که مشخص شده اینه که یک مداح ،نه یک فرد نظامی یا نه یک فرد دارای مسولیت سیاسی به راحتی مجوز حمل اسلحه می گیره و خیلی راحت حالا بنا به هر دلیلی در انضار عمومی ازش استفاده می کنه.اینجاش جالبه مگه ایشون کیه که باید اسلحه حمل کنه؟ (1913363) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۳:۰۳:۳۶
پس با منطق شما یک نفر هم که از یک جا سرقت مسلحانه می کنه ربطی به قوه قضاییه و بقیه نداره!! درگیری بین اون دو نفر بوده به کسی چه؟!!!

هفت تیر کشی و شلیک جرمی است عمومی نه خصوصی که با بخشش طرف قضیه تموم بشه.
چه طور برای اون جنگلبان بیچاره که در مقابل شکارچی غیرمجاز مسلح اسلحه کشید حکم اعدام صادر شده در حالیکه در حین انجام وظیفه بوده اما ایشون باید شادو خوشحال بگرده و هیچ کس کاری بهش نداشته باشه!! (1914160) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۵۳:۵۷
حرف دل ما رو زدي... (1912725) (alef-1)
 
دلسوز
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۹:۰۷:۴۵
شما میدونی اصل قضیه چی بوده که تهمت ماست مالی میزنی برو خودتو درست کن (1913036) (alef-10)
 
علیرضا
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۳:۴۷:۲۰
چه ربطی به عدالت علی داره یه خبر زدن از توش هزارتا حرف درآوردن(آوردید) و بعد همش هم با هم متناقض (1913478) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۲۲:۴۹
سوال هفتم:آیا با هر مشاجره شخصی حتی با داشتن مجوز سلاح باید شلیک کرد؟
اولا:حتی مامورین پلیس هم حق تیراندازی بدون دلیل محکم ندارند و تیراندازی بدون دلیل منطقی جرم محسوب می شود چه برسد به یک فرد عادی؟ (1912020) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۵:۴۳:۱۲
نمیدونم چرا یاد آن محیط بان بدبخت که هنوز در زندانه و معلوم نیست اعدام میشه یا نه افتادم. (1914335) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۴۰:۱۴
سوال هفتم اگر مداح اصلاح طلب بود ؟ !!! (1912066) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۰۱:۱۹
اون وقت میگفتند محاربه و باید اعدام بشه!!!!!!!!!!!! (1912262) (alef-1)
 
حميد
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۰۹:۲۲
در آن صورت اسلحه نداشت! (1912280) (alef-1)
 
سید مهدی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۲۴:۵۵
اصل خبر که درسته؟ من هم حامی مشروط اصولگرلیان بودم ولی الان نه حامی اصولگرایان هستم نه اصلاح طلبان. جان انسانها دین و مذهب و راست و چپ نمیشناسه آقای مسلمان. (1912326) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۵۰:۱۴
به سئوال یک هم نمی‌رسید که تو ۷ اش را گفتی. (1912580) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۵۹:۱۵
مداح اصلاح طلب هم مگه داریم؟ (1912732) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۲:۵۱:۳۶
داریم فقط اینقدر بزرگ نشدن. (1913391) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۰:۲۴:۴۵
بدبخت میشد روزگارش تیره تار میشود (1913547) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۰:۴۱:۱۸
یک مداج هیچ وقت اصلاح طلب نمی تواند باشد. (1913889) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۰۲:۴۷
بیچاره نوجوانی که پارسال با 16 سال سن به خاطر اخاذی با چاقو محارب با خدا و رسول (ص ) شد . (1912122) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۲:۱۶:۳۶
اینه باید این را سر تیتر تمام رونامه ها بزنن تا از این اتفاقات دیگه رخ ندهد. (1914072) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۱۴:۱۱
مداح است و پول مداحی اش را میگیرد.دوست دارد با پولش تویوتا بخرد .شاید راننده استخدام کند.و........ (1912142) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۰:۲۳:۱۵
در راه امام حسین مردم پول خرج میکنن مداح چرا برعکس پول میگیره؟ (1913542) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۰۸:۳۱:۵۹
حتما"هم می فرمایید از هر کی هم خوشش نیامد متواند به او شلیک کندإإإإإإإإإإإإإإإإإإ (1915597) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۲۰:۵۳
سوال هفتم: چرا مداح بايد مسلح باشه.
سوال هشتم: كي ميخواد برا مداح مزاحمت ايجاد كنه كه به مداح اجازه حمل سلاح دادن.
سوال نهم:جون مداح براي كي و چي اين همه ارزش داره؟
اين سوالها رو تاريخ جواب خواهد داد (1912154) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۰:۳۰:۳۱
سوال دهم دانشمندان هسته ای شهید، فقط یکی شون راننده داشت و هیچ کدوم هم سلاح نداشتند، چرا؟ آیا حفظ جان مداح مهم تر است یا آنها؟ (1913562) (alef-10)
 
دکتر
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۲۹:۱۸
سوال هفتم پس جنبه عمومی جرم چی میشه؟ یعنی اگر دو نفر با هم درگیر شدن یکی تیراندازی کرد نفر دیگه رضایت داشت بخاطر ارادت شخص تیرانداز به اهل بیت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تیراندازی و هفت تیرکشی رو بیخال !!!!!!!!!!!!! خوب آقای سردار رادان روزانه این همه زورگیری و مزاحمت توسط اراذل و اوباش واسه زن و بچه مردم درست میشه لطفا یکی ی هفت تیر بدید به اونا هم از ناموسشون و خودشون دفاع کنند ناموس ناموسها .خصوصا به افرادی که قصد دارن از اتوبانی رد شوند که آقای کریمی رد شدن چون اینطور که معلومه نا امنه .یا لاقل لطف کنید اتوبان را مسدود یا خرابش کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!! (1912172) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۲:۲۷:۵۱
به علت حضور مداح تا اطلاع ثانوی استفاده از این اتوبان ممنوع می باشد (1913686) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۳۹:۲۹
سوال هشتم:
قوه قضاییه چکار دیگری می توانست بکند که صحت حرفهای آقای مطهری را بخوبی نشان دهد؟ (1912363) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۴:۳۴:۳۲
گل گفتی (1914261) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۴۴:۳۴
خدا و پیغمبر چرا؟ اجرشو با پول های میلیونی گرفته (1912379) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۵۷:۱۶
سوال دیگه اینه که راننده ایشون چرا سلاح داشته؟
آیا مجوز حمل سلح داشته؟
آقای کریمی چرا اجازه داده رانندش همچین کاری بکنه؟
و هزاران سوال بی پاسخ دیگه
البته مردم ما حساب برخی ها رو براحتی از وجود مبارک ائمه اطهار جدا می کنند (1912405) (alef-1)
 
FARHAD
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۵۳:۳۸
سئوال هفتم: آقاي محسني اژه اي از درگيري در داخل تونل اتوبان بابايي نام بردند. اين تونل كجاست؟ (1912724) (alef-1)
 
M.a
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۱:۱۷:۵۸
همه ى تونلها داراى دوربين است. خيلى موضوع پيچيده اى نيست فهميدن ماجرا (1913252) (alef-10)
 
کیارش
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۵:۳۱:۲۷
اتوبان بابایی اصلا اتوبان نداره. در این 22سال که من اینجا بودم نداشته. (1914321) (alef-10)
 
M
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۷:۳۲:۰۰
سوال 7-آیا یک مداح احتیاجی به سلاح دارد
سوال8-کسی که برای محمود کریمی مجوز حمل سلاح صادر کرده چه نهاد یا سازمانی است
حتی اگر رانندهی آقای کریمی مجوز حمل سلاح داشته باشه واون شلیک کرده باشه این پرسش ها باید از اون سوال بشه (1912859) (alef-10)
 
حمید
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۸:۴۲:۰۶
خیلی جالبه
دقیقا روش 20:30 رو اجرا میکنن و همیشه هم دیر ماله رو پیدا میکنن!
محمود کریمی شلیک نکرده اما این موضوع بعد از یک هفته مشخص میشه!!
این یعنی اول حاج محمود تریپ معرفت برداشته گفته کار من بوده بعد راننده! اومده گفته نه من بودم
خدایا به داد ما برس! این همون قوه قضاییه است که حق رو قراره برای ما احقاق کند.
(صحبت در مورد محمود کریمی تنها در مورد شخص محمود کریمی است نه وجه مداح بودن ایشان که انصافا بسیار نمونه هستند در این مورد ، اما قانون اگه تو کشور اجرا میشد هیچ وقت این مشکلات رو نداشتیم)
لطفا چاپ کنید (1912976) (alef-10)
 
سعید
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۸:۴۲:۱۳
بسیار عالی بود احسنت (1912977) (alef-10)
 
خوش صدا
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۰:۰۳:۳۱
من صدام خوبه هر کی دیگه هم که صداش خوبه بیاید بریم مجوز سلاح برا مداحی بگریم
والا مملکت از این بهتر (1913146) (alef-10)
 
یک نفر
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۱:۳۷:۵۷
اجرش با خدا ؟؟؟!!!
نه عزیزم "اجرش با خدا" برای کسی است که مداحی اش فی سبیل ا... باشد، نه برای دستمزد میلیونی!!!
اصلا مداح از کدام نهاد حکومتی و برای چه مجوز حمل سلاح دارد؟!
مگر بنا بر گفته لاریجانی قرار نشد که حاملان سلاح غیرمجاز اعدام شوند؟!
یا اینکه قاضی هم بخاطر ارادتی که به اهل بیت (ع) دارد در اجرای حکم تبعیض قایل می شود؟!
..........
عدالت! (1913280) (alef-10)
 
مانی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۳:۳۶:۲۸
درود بر محمود کریمی...توطئه برای تخریب مذهبیون (1913458) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۰:۰۴:۰۹
اصلا چرا توی این مملکت اینقد آزادی وجود نداره که 1 روزنا مه بتوناند برود و با آقای که به ماشینش تیراندازی شده مصاحبه کند؟؟؟؟؟؟؟؟
بفرمایید ماسمالی کردیم رفت (1913505) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۰:۰۴:۲۵
وقتی در این مملکت قانون زورش به یه مداح نمی رسه آیا این انتظار که احمدی نژادی که یه زمانی رییس جمهور این مملکت بوده در دادگاه حاضر شود خنده دار نیست!!!!؟؟؟؟؟؟ (1913506) (alef-10)
 
امیر
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۰:۱۲:۱۵
ماکه نفهمیدم چی شد ولی ظاهرا شما فهمیدی که به این راحتی قضاوت می کن . کلا همینطوره که یه چیزی گفته می شه یه عالمه قضاوت زود انجام میشه چه اینطرفی چه اون طرفی (1913522) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۰:۳۵:۳۵
لطفا جاي محمد کريمي رو با استاد شجريان عوض کنيد و بعد عکس العمل دستگاه قضايي رو تصور کنيد. با عذر خواهي از استاد براي اين مقايسه (1913883) (alef-10)
 
محمد رضا
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۳:۵۸:۰۶
من میخوام بگم بعد ازین که از بالاترین مقامات قضایی این کشور شنیده شد که اقای محمود کریمی تیراندازی نکرده چرا باز هم عده ای ایشون رو درمظان اهانت قرار میدن ؟ مشکل اینها با تیراندازی نیست (که به شخصه موافقم اقدام غلطی بوده چه بسا میتونست فاجعه باشه) مشکل با مداح و مداحیست یادمون نرفته در دهه محرم همین دوستان در قامت مصلحین اجتماعی زیاد شدن و همواره درباره شعور و شور در محرم سخن سرایی میکردند (1914231) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۲۰:۵۷:۴۵
ماده 83 قانون جزای اسلامی : « هر کس که برای ایجاد رعب و هراس و سلب آزادی و امنیت مردم دست به اسلحه ببرد محارب و مفسد فی‌الارض می‌باشد.»

تبصره ۳: « میان سلاح سرد و سلاح گرم فرقی نیست‌. استفاده از سلاح گرم و سرد برای ترساندن مردم و ایجاد رعب و وحشت در جامعه ، مصداق محاربه و مجازاتش اعدام است » (1914980) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۲۲:۲۸:۳۷
اجرشون رو مگه آخر شب از بانی مجلس نمیگیرن؟ ...... که می فرمایین اجرشون با امام حسین؟؟؟؟؟ (1915139) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۰۶:۰۸:۱۶
اجر مداح با اهل بیت نیست. بلکه به پول کلانی هست که در هر جلسه می گیرد. (1915494) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۰:۱۴:۴۳
آقایی که درمناظره انتخاباتی با صدای بلند گفت(( من حقوقدانم)) ودر ماههای اول کارش منشور حقوق شهروندی می نویسد وازمردم نظر می خواهد،کجاست؟؟؟

آقای روحانی شما مسوول صیانت از حقوق مردم هستیدباید پیگیرحقوق این شهروند وسایر شهروندان باشید؟

آقای مدعی العموم ودادستان که در هرموضوعی وارد می شوید، شما کجایید؟ (1915804) (alef-10)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۲:۱۳:۳۵
چند نظر : اقای کریمی در این بازی سیاست کجای نظام قرار دارند که باید با راننده
و محافظی که دارای مجوز حمل اسلحه است تردد نمایند؟
پاسخ : .....................................................
دوم : درهر مورد که شبه ای ایجاد می گردد چرا اولین بار آقای رادان اعلام نظر می کنند مثل پرونده قاضی مرتضوی ونمونه ای دیگر در اینجا
سوم تیر را اگر راننده ی محافظ شلیک کرده پس چرا از آقای کریمی شکایت شده واگر اقای کریمی شلیک کرده که مجوز برای شلیک نداشته (1916131) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۳۰ ۰۸:۴۶:۲۷
جالبه که این مداح روز میلاد حضرت رسول بجای عذرخواهی اومده با آسمون ریسمون بافتن با احساسات مردم بازی کرده و جالبتر اینکه خودش رو معصوم خونده بدون اینکه کوچک ترین اشاره ای به اصل ماجرا کرده باشه (1919807) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۳۰ ۱۶:۴۶:۱۱
در مملکتی زندگی می‌کنیم که بازی کردن با تفنگ آبپاش برای ۹۹% مردم جرم محسوب می‌شود ولی با کلت تیراندازی کردن برای ۱% دفاع محسوب می‌شود." (1921221) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۲ ۱۲:۵۵:۴۳
هر کاری ایشان انجام نداده برای حمایت از خانواده و خودش این کار را انجام داده ...

حالا ایشان رضایت داده اند .... (1925601) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۰۹:۵۳:۳۲
کاملاً مشخص است که محمود کریمی این کار را انجام داده است و حال برای این که جنبه منفی برای مداحان نداشته باشد با دروغ و ریا و تظاهر می خواهند او را تطهیر کنند. این در مورد پرونده های مفاسد اقتصادی هم کاملاً صادق است. (1911820) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۵۹:۴۲
ببخشید شما؟؟؟؟

شما قاضی پرونده هستید؟؟؟؟

شما وکیل پرونده هستید؟؟؟؟

تا به حال یک برگه از این پرونده را رویت کرده اید؟؟؟؟

شما که اینقدر راحت قضاوت میکنی، حکم را هم بده و خلاصمان کن!!!! (1911960) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۵۸:۵۷
ببخشید شما ؟!
خود آقای کریمی هستید یا دوست و همسایه و غیره (1912108) (alef-1)
 
محمدحسین
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۱۱:۱۱
دمت گرم (1912139) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۲۰:۳۸
بابا جوش نیار !!! این یه اظهار نظر ساده است هیچ ارزش حقوقی هم نداره! حکم رو قاضی صادر می کنه البته قاضی هم "جابجا کنعبدو کس بکس کنستعین" نمی دونم درست نوشتم یا نه ، خلاصه معنی اش اینه که رای دادن قاضی بستگی به این داره که متهم کی باشه و جرم کجا باشه. (1912153) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۴۰:۳۷
مگه آقای کریمی با خانوادشون نبودن؟! مگه نگفتن آقا پسرشون با ایشون جلو نشسته بودن؟!پسر ایشان هم هفت تیر دارن؟! پسرشان هم مجوز حمل سلاح دارن؟! اومدین ابروشو درست کنین زدین چشمشو کور کردین! این همه مغلطه برای اینکه ایشان مجبور به عذر خواهی نشوند!؟ (1912205) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۴۵:۳۱
شما این وسط چی کاره هستی ؟ نکنه قاضی شمایی ؟ (1912221) (alef-1)
 
ناقلا
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۳:۳۷:۵۹
شما باید اظهار نظر کنی دیگران هم خفه بشن راستی خودت چه کاره ای وکیل مدافع آقای کریمی یا مدی العموم که باید اظهار نظر کنی (1913462) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۴۶:۱۳
ساکت بابا. شما کی هستی؟؟؟؟؟؟؟/ (1912227) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۰۸:۴۹
ظاهرا" شما هم قاضي هستيد هم وكيل و تمام پرونده را هم مطالعه كرده ايد شما حكم بدهيد همانگونه كه تا الان هميشه امثال شما حكم داده اند (1912279) (alef-1)
 
حميد
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۱۳:۵۳
عزيز جان ما از عامه مردم هستيم.نه پرونده رو ديديم و نه با قضاوت ما کسي اعدام ميشه.ولي برداشت من از صحبتهاي آقاي محسني متاسفانه تعبير "ماله کشي" بود.
اين يعني جهت اقناع افکار عمومي جزييات پرونده بايد مطرح شود. (1912293) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۳۳:۴۵
از همه عجیبتر این حمایت قاطع و بی چون و چرا و چشم و گوش بسته شما از فردی است که مرتکب عمل محاربه شده است.طرف خودش پذیرفته که شلیک کرده ملت الان میپرسند که چرا محاکمه نمیشه ؟یه عده هم میان میگن چرا اعتراض می کنید ؟چرا اظهار نظر می کنید؟حاجی عزیز ماست و...اگر ملت اعتراض نکنند که ماله کشیش می کنید مردم به این ماله کشی ها اعتراض دارن شما با این کارهاتون به دین ضربه میزنید شما اگه میخای هفت تیر کش باشی باید پاشی بری کلمبیا امریکای لاتین ایتالیا و.. اینجا جای این کارها نیست شما حق ندارید بیایید خودتون رو به دین بچسبانید بعد خرابکاری کنید و دین را خدشه دار کنید
دست بردارید از این همه حمایت های خنده دار این شخص جرم انجام داده باید مجازات بشود این شخص برای شما عزیزه برای قانون عزیز نیست همه در برابر قانون برابرند باید با قاطعیت مجازات این شخص در ملا عام برگزار بشه تا عبرت بقیه بشه و السلام (1912342) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۳۰:۰۶
مثل دوستان شما که از صبح تا شب برای همه حکم میکنند (1912518) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۴۹:۳۸
شما وکیل کی هستی؟ (1912577) (alef-1)
 
علیرضا
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۴۳:۱۷
خیلی ساده ای برادر......... (1912699) (alef-1)
 
FARHAD
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۵۶:۵۳
حالا شما كه پرونده رو خوندي بگو. ولي فكر كنم همه سر كار هستيم. همگي فراموش كرديم كه فعلا" مهمترين مسئله رسيدگي به پرونده آقاي بابك زنجاني است. (1912728) (alef-1)
 
arash
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۲:۳۰:۳۸
ببین چند تا لایک خورده بعد می فهمی قاضی یا نه. (1913371) (alef-10)
 
حسین
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۰:۴۵:۴۶
همه شون چون به خلوت مروند آن کار دیگر می کنند. (1913599) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۴۵:۱۹
آقا اینا رو ول کنین. مهم اینه که حداقل یکی از دو مقام رسمی و بسیار مهم این کشور داره دروغ میگه. یا نفر دوم نیروی انتظامی داره دروغ میگه یا دادستان کل کشور!!!! و این یعنی فاجعه! (1912075) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۸:۰۲:۵۹
نیروی انتظامی به دلیل تخصص دراین موردخاص دروغ نمیگه پیداکنید پرتقال فروش را!!!!!!!!!!!! (1912901) (alef-10)
 
1001 " غصه "
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۰۷:۲۷
با وجود این همه دوستان نادان که تیشه به ریشه نظام میزنند دیگر احتیاجی به دشمنان دانا نداریم.
بزرگ ترین خطای هر نظام عدم پاسخگوئی به افکار عمومی و صلب اعتماد اکثریت مردم از سیستم میباشد که در کامنت ها به وضوح دیده می شود.
تا دیر نشده اب رفته را به جووی بازگردانید. (1912131) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۵۰:۲۶
خلاصه اینکه می خوان هر طوری هست قضیه رو ماست مالی کنن بره تا پرونده های دیگه رو نشده ! (1912720) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۲:۳۷:۴۴
بهترین و بزرگترین و عادل ترین دادگاه افکار عمومی هست. چون اون قانونی و اون قاضی که شما حرفشو میزنید با رای مردم و خواست مردم ایجاد شده (1913382) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۰۹:۵۵:۳۲
لامصب از موضوعات تاپ سکرته
فک کنم مثل قتل کندی، این موضوعم هیچ وقت حل نشه!! (1911823) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۰۹:۵۶:۱۱
دوباره یک اتفاق ساده (البته ساده در مقیاس نظام تصمیم گیری در یک کشور) افتاده و چون در ایران حاشیه بر اصل تقدم حتمی دارد و هیچ گاه موضوعات نباید حل شوند بلکه فقط باید ماله کشی شوند اینقدر این داستان بافی های مقامات ادامه پیدا می کند که معضلی برای خودش می شود. راه حل تمام مسایل در هر کشوری صداقت است بدون توجه به موضوع یا افراد. (1911826) (alef-1)
 
اشرف مخلوقات
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۰۹:۵۷:۲۰
این مسئله تیر اتدازی حتما محکوم است ولو اینکه خودرو مقابل مزاحمت ایجاد کرده باشد.پس بفرماییدهرکس از این پس خطری احساس کردباید باسلاح گرم یاسلاح سرد ازخود دفاع کند؟چه شود (1911831) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۰۱:۱۶
من خیلی دوست دارم یک وبنچستر داشته باشم و چون همیشه سر پارک با همسایه مشکل داریم برای حفظ جانم می خواهم برم مجوز وینجستر بگیرم
نظرتون؟! (1912111) (alef-1)
 
یک نفر
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۱:۵۴:۰۰
وینچستر آمریکا رو که تحریم هستیم،
فعلا کلاشنیکف روس در دسترس است. (1913319) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۳۰ ۱۳:۳۵:۵۶
محض اطلاعات عمومي کلاشينکف نه رفيق کلاشنيکف (1920539) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۰۰:۳۶
چقدر مردم حق دارند هیچ داستانی را از مسولین باور نکنند. چقدر این همه مسول با ایمان و راستگو داریم. از یک حادثه از یک خودرو خانواده، دوستان و راننده همه در می آیند و تیر را همه شلیک کرده اند و .... خوش و بش بعد از تیر اندازی اوج لذت این فیلم است. (1911841) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۰۱:۱۸
آقا برا ختم به خیر شدن ماجرا ونرسیدن آسیب به شاکی پرونده همه باهم خ... میشیم و می گیم حق با مداح مسلحه ! (1911842) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۰۳:۴۱
راننده محمود كريمي مجوز حمل سلاح دارد؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1911847) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۰۶:۱۱
متهم شهروندان هستند!!! (1911848) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۰۷:۰۶
من دو تا بچه هام دعوا می کنن هر دو را تنبیه می کنم راحتر و آسانتر و فطری است نیاز به کسی ندارم (1911850) (alef-1)
 
محمد
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۰۳:۲۷
شما با این عدالتی بین بچه هات رعایت می کنی اصلا بعید نیست بچه هات محمود کریمی نشن. آفرین ادامه بده (1911965) (alef-13)
 
احمد
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۱۷:۲۰
پس عدالت کجا میره؟ یعنی حق نباید به حق دار برسه؟
بچه هات یاد میگیرن چه حق داشته باشن چه نداشته باشن تنبیه میشن! پس سعی میکنن همیشه زور بگن و حق اون یکی رو بخورن! چون تنبیه همیشه در انتظارشونه! (1912004) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۰۲:۴۵
بابای منم همین کار می کرد
اصلا خوب نیست منفی (1912121) (alef-1)
 
همشیره
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۷:۲۱:۰۴
ممکنه راحت تر واسان تر باشه اما عادلانه نیست. (1912845) (alef-10)
 
اياز
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۱۰:۵۰
اما اگر به فرض ادعاي ماشين حمل كننده آقاي كريمي درست هم باشد شليك گلوله به سمت افراد بدون اسلحه شايسته نبوده و ممكن بود فرد بي گناهي در اين خيابان كشته مي شد. (1911858) (alef-1)
 
من
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۰۹:۳۷
با شنیدن " شایسته نبوده" احساس لطافت می کنم
انگار یادمون رفته هقت تیر و گلوله و تیراندازی و ... تو مملکت ما یعنی چی ... (1912135) (alef-1)
 
دایی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۳۱:۱۵
میشد که میشد مهم اقایونن مثل خیلی جاهای دیگه تازه حق به جانبم هستن (1912335) (alef-1)
 
فرشاد
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۱۱:۰۲
این همه تفسیر نیاز ندارد.
یک کلمه بنویسید: "ماست مالی"!!!!
مردم شعور دارند. (1911859) (alef-1)
 
علی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۳۶:۱۱
احسنت برادر.
چقدر توهین به فهم مردم؟؟؟؟؟ (1912351) (alef-1)
 
امید
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۳۶:۳۷
مشکل اینجاست که فکر مردم ندارند (1912682) (alef-1)
 
رضايتي
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۱۱:۲۷
اگر قرار باشد همه مداحان اسلحه حمل كنند سنگ رو سنگ بند نمي مونه. (1911860) (alef-1)
 
مسعود
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۱۳:۱۲
فکر می کنید نمی کنند؟ (1911992) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۰۶:۴۷
اکثر مداحان ما انسان های پاکی هستند. متاسفانه یکی از دلایل اصلی فساد، شهرت است. همه را به خاطر یک نفر زیر تیغ نبریم.
البته یکی از مقصران اصلی این مسئله حمایت جامعه مداحان از کریمی هست که دارد همه ی مداحان را بد نام می کند. (1912615) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۳:۲۸:۲۴
پس سنگ رو سنگ بند نیست (1913444) (alef-10)
 
محسن
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۳:۱۰:۲۰
چرا یه مداح اهل بیت باید با خودش اسلحه حمل کند واقعا چرا؟؟؟ (1913411) (alef-10)
 
شهيدي
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۱۳:۴۵
اگر راننده ماشيني كه تير به سمتش شليك شده متخلف بود هيچگاه نمي رفت شكايت كنه. (1911863) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۱۵:۱۳
به دلیل ماست مالی؟؟؟ به دلیل همین مسائل است که به نظر فردی مثل بنده در قوه قضاییه عدالت نیست...نیست که نیست... (1911868) (alef-1)
 
مرادي
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۱۶:۳۴
والا در شهر تهران كه اكثر بازيگرها و هنرمندان و نمايندگان مجلس و وزرا و ... هر روز در سطح شهر و خيابان تردد مي كنند تا كنون كسي مزاحمت ايجاد نكرده و نمي كند. (1911872) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۱۸:۴۱
چرا از عکس العمل های دیگر مداحان که این ماجرا را به عاشورا امام حسین و استکبار ربط دادند سخنی به میان نیاوردید؟
چرا باید امثال محمود کریمی که مداحی شغل انهاست و در کنار شهرتی که برای انها به ارمغان اورده ثروت زیادی هم نسیبشان کرده است قداست قائل باشیم و سعی کنیم خطاهای انها را ماست مالی کنیم . فکر میکنید شان دادستان کل کشور این است که به خواهد موضوعی به این روشنی را جور دیگری جلوه دهد؟ (1911877) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۵۲:۱۵
تازه یکیشون خواستار تشکیل دادگاه مخصوص مداحا شده بود و تشکل صنفی مداحام این توطئه را هدف قرار دادن اصل عاشورا توصیف کرده بودن (1912588) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۱۸:۵۰
مقصر اونیه که خبرو داد بیرون. یک تیر اندازی ساده که بیشتر نبوده (1911878) (alef-13)
 
ناقلا
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۳۱:۱۴
به نظر شما تیر اندازی ساده است اونهم از طرف کسی که باید الگو باشه اگر به طرف خودشما تیر اندازی بشه باز هم ساده است (1912181) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۴۶:۵۴
ای ول به شما ؟ (1912229) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۲۲:۱۷
همش؟ آره بابا مگه چی شده؟ یه نفر تو شهر هفت تیر کشی کرده! خبری نشده که.
پس ظاهرا تو شهر خبرایی هست که این قضیه پیشش چیزی نیست. درسته؟ شما چیزی میدونی؟ (1912319) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۲۲:۴۵
آره بابا! تیر انداز و به جرم محاربه اعدام کنید بره. چیزی نیست که. یه نفره! (1912320) (alef-1)
 
محمد
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۱۹:۳۱
برای نیروی انتظامی و قوه قضا متاسفم که یک موضوع بی ارزش را شفاف سازی نمی کنند ومردم را دچار اظهرارات بی اساس می کنند .این نوع شائبه ها برای یک نظام اسلامی مبتنی بر مردم زیبنده نیست. (1911879) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۱۹:۳۲
خدايا (1911880) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۲۰:۴۱
یعنی سوال اساسی این نیست که برای چی شلیک کرده؟
و اینکه چرا مداحان باید مجوز حمل سلاح داشته باشند؟
و اینکه آیا واقعا انقلاب برای چنین کارها و چنین افرادی بود؟
و اینکه آیا این کار، بپش از هر چیز و بیش از هر وقت چهره مداحان را مخدوش نکرد؟ دیگر قابل تصور است که مداحی را ببینیم و اسلحه به کمرش تخیل و تجسم نکنیم؟! (1911882) (alef-1)
 
amir
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۱۱:۰۸
پیدا کنید پرتقال فروش را (1912138) (alef-1)
 
امیر
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۱۸:۵۲
سوال اخر:پیداکنید پرتقال فروش را !!!!!!!!!!!!!!!! (1912149) (alef-1)
 
رضا
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۴۵:۳۵
سلام منمشب هاي محرم و صفر تو هيأت محله مون مداحي ميكنم براي داشتن مجوز حمل سلاح بايد به كجا مراجعه كنم يكي من رو راهنمايي كنه. (1912223) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۰:۳۲:۵۳
برو پیش محمود کریمی راهنمایت میکند (1913566) (alef-10)
 
احسان
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۲۰:۴۶
امیدی به اجرای عدالت از سوی قوه قضایه در موارد خاص نیست. مگر در مورد مغاون مرتضوی که در پمپ بنزین تیر اندازی کرد چه کرده‌اند که حال در مورد آقای کریمی انتظار داشته باشیم کاری انجام دهند. (1911883) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۲:۲۴:۵۲
نه اون دیگه اشکالی نداشت چون تیر هوا ی بوده وفقط مردم ترسیدند....ولی این تیر زمینی بوده و شاکی وحشت کرده .....با هم فرق نمیکند؟؟؟؟؟؟ (1913359) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۲۱:۵۸
روشن شدن این موضوع بدون توهین به شعور عموم مردم از مهمترین وظایف قوه قضائیه است. همه منتظریم تا معنای عدالت الهی در سرزمین اسلامی ایران از نظر قوه قضائیه را بفهمیم. اینجا آزمون قوه قضائیه است نسبت به جلب یا سلب اعتماد عمومی (1911884) (alef-1)
 
saeed
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۲۳:۱۳
مردم منتظرند ببیننداین اقای اسم و رسم دار مجازات میشود یا خیر؟و ایا مجازات فقط برای مردم عادی است؟قوه قضاییه برای یک بار هم که شده رسدگی کند. (1911887) (alef-1)
 
reza
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۲۴:۳۶
الف جان دنبال مقصر نگرد : از ماست که بر ماست (1911893) (alef-1)
 
علی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۲۷:۳۲
این نقیض گویی ها که متاسفانه از زبان افراد مسئول کم شنیده نشده است اعتماد عمومی را دچار نقصان می کند. (1911895) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۲۹:۳۷
ميگن با يه دروغ صد تا دروغ باهاش مياد ؛ اينه؟ (1911897) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۳۰:۱۲
عمده ترین مشگل کشور پوشاندن اشکالات و تخلفات برخی افراد است که وابستگی به مجموعه در کشور هستند (1911898) (alef-1)
 
فرزاد
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۳۰:۵۹
آیا بهتر نبود حقیقت به مردم گفته میشد و معیار اسلام می بود نه مسلمان؟ کاشکی آقای دادستان مردم رو اگاه فرض می کرد ، کاشکی مثل حضرت علی(ع) هر کی خطا می کرد برخورد می کردیم و لاپوشانی نمی کردیم و هزاران کاشکی دیگر ، فقط اینکه با مردم روراست نباشیم به نظام ضربه زده ایم و فساد رو دامن زده ایم و عدالت رو زیر سوال برده ایم
با تشکر (1911900) (alef-1)
 
مرتضی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۳۴:۰۹
میدونم این نظر رو پخش نمیکنی ولی فقط بهش فکرکنین
سال گذشته ما شاهد اعدام کسایی بودم که جرمشون حمله با چاقو و قمه بود
کاری به مجوز نمدارم
شاکی هم رضایت بده این آقا بالاخره شلیک کرده و باعث رعب و وحشت شده ...
جالبه که مدعی العموم که خیلی جاها به نظر شاکی توجه نداره این بار سکوت کرده (1911904) (alef-1)
 
رضا
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۳۴:۰۹
طبق گفته های خود راننده تیر به طرف عقب ماشین شلیک شده وشانس آورده اند که سرنشین عقب نداشته اند.... وگرنه.... درضمن یه مداح چطور میتونه یه ماشین چند صد میلیونی سوار شه ولی بسیاری از مردم حتی با دو شغله بودن توانایی سوار شدن یک ماشین معمولی را نیز ندارند .... (1911905) (alef-1)
 
علی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۳۵:۰۷
به جای خیالپردازی برید یه مصاحبه با شاکی و متهم انجام بدید. شما از رسانه و خبر رسانی فقط الفشو دارید. (1911906) (alef-13)
 
ciavash
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۵۵:۳۷
بنده خدا مطهری یه انتقاد ساده از قوه قضاییه کرد شاکی خصوصی هم نداشت دادستانی به عنوان مدعی العموم علیهش اعلام جرم کرد
اینه عدل علی؟! (1912593) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۳۸:۳۲
کریمی مجرم است (1911913) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۴۰:۰۴
از اقای اژه ای متاسفم که یک روحانی اینطور جانبدارانه و متناقض حرف زد. سلاح کشیدن جرم است محمود کریمی خود اقرار کرده است .اقای اژه ای بگذار مردم به شما خوش بین باشند . (1911919) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۱۹:۰۶
این ماجرا هم نبود کسی به اژه ایی خوشبین نبود!
این آقا تو خیلی آزمون ها خودش و نشون داده (1912484) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۴۰:۱۹
ختم به خیر شده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این ماجرا اگر با جدیت پیگیری نشود و خطاکار به سزای عملش نرسد مطمئن باشید اتفاقات بدتر در راه خواهد بود (1911920) (alef-13)
 
مازیار
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۴۳:۵۷
با سلام
1- چه عواملی باعث شده که شاکی رضایت بدهد؟
2- چرا قوه قضائیه تلاش میکد که متهم را بی گناه جلوه دهد ؟
3- آیا استفاده از نام اهل بیت ، دلیلی بر تبرئه شدن است ؟
4- کسی که دست پروده اهل بیت است و مدام بر مظلومیت امام حسین مدیحه سرایی میکند چرا در عمل مثل عمر سعد رفتار میکند ؟
5- رسیدگی به این طریق برای افراد تحت دایره نظام ، موجب بی اعتمادی مردم به قوه قضائیه نمیشود ؟
6- و آخر اینکه مدیحه سرایی میتواند مجوزی برای حمل سلاح باشد یا داستان چیز دیگریست ؟ (1911927) (alef-1)
 
دانا
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۴۶:۲۳
من که تعجب نمیکنم اگه فرداگفته بشه محمود کریمی همان ساعت درحال مداحی بوده و شاکی هم اعلام کنه دچار توهم شده و هیچ اتفاقی نیفتاده و..... (1911931) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۰:۳۸:۱۶
تعجبی نداره (1913577) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۴۶:۴۵
خود این آقای مداح بلد نیست راست بگوید (1911932) (alef-1)
 
ناقلا
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۰:۰۷:۵۵
چون نیاز به کتمان حقیقت بوده مسئولیت گفتن راست ودروغ را به دیگران واگذار کرده اند (1913514) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۴۷:۱۳
دلیل اصلی این اتفاقات فقط و فقط به خاطر مقدس نمایی بیهوده افراد عادی است ایشان یک مداح اهل بیت است قبول. نعوذ بالله اهل بیت نیست که دچار خطا نشود فراموش نکردیم که عده ای به محض شنیدن خبر ان را توطئه استکبار و عوامل فتنه و ... دانستند. یک انسان عادی دچار عصبانیت شده و خطایی مرتکب شده است باید طبق قانون محاکمه شود.
آیا استفاده از اسلحه برای ارعاب مردم عادی(شاکی اراذل و اوباش نبوده، تازه طبق اظهارات اخیر اقای اژه ای بعد از پیاده شدن از ماشین با مداح خوش و بش هم کرده اند) حکم محاربه ندارد؟ (1911933) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۴۸:۳۴
متاسفم برای دستگاه قضا که سخنگوی آن آنقدر بدنبال تطهیر موضوع بود که تسلطی بر جمله بندیهاش نداشت. یادمون نرفته آن جوان خطاکار و مجرم رو که بخاطر بکارگیری سلاح سرد در کمتر از 45 روز محاکمه و اعدام شد. حالا بحث سلاح گرم در میان هستش. بشینیم و ببینیم عدالت قوه عدلیه رو. هر چند بر کسی پوشیده نیست. اینجا عدالت هم سیاسی و مصلحتی است. (1911936) (alef-1)
 
علی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۵۰:۲۲
من تا حالا فیلم جدایی نادر از سیمین رو دوست نداشتم چون تو این فیلم تغذیبا همه به نوعی دروغ میگن اما حالا فکر میکنم ظاهرا بد نگفته. (1911941) (alef-13)
 
محمود
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۵۲:۰۰
متهم چه کسی است ؟
متهمی که پشتش خیلی خیلی گرم باشدمتهم نمی شود شاکی می شود. (1911945) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۵۳:۱۳
برخوردی اینچنین ریاکارانه با یک پرونده ساده موجب عدم اعتماد مردم نسبت به مسئولان در خصوص مسائل کلان و پیچیده کشور می شود.
افرادی که جرات مقابله با یک مداح ساده را ندارند چگونه می تواند با مفسدین اقتصادی و استکبار جهانی مقابله کنند. بابا طرف یه مداح ساده و یک فرد معمولی است که صدای خوبی برای مداحی دارد همین ( اگر غیر از این است به ما هم اطلاع دهید بدانیم) محاکمه اش کنید. (1911948) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۰۷:۳۳
البته اعتماد همین الان هم بسیار مکه، می توانید در ماجرای زلزله ی ورزقان ببینید که مردم برای ارسال کمک، پول را به سازمان های دولتی نمی دادند و سعی می کردند از طریق آدم قابل اعتمادی از خودشان کمک ها را بفرستند. (1912428) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۵۳:۴۱
خدایا آنجا که با ادعای دینداری، برای خود به ممر نان و مصونیت قضائی بدل کرده ایم، تو خود دینت را نگهدار و به دست صاحبان اصلیش برسان که ما متولیان خوبی برای این کار نیستیم. (1911949) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۵۵:۱۵
نمیدونم چرا تا اسم مداح و 7 تیر کشی میاد یاد اون جوانی افتادم که به خاطر زورگیری و دزدی 50 هزارتومن ظرف 1 ماه اعدام شد! شاکی اون هم رضایت داده بود (1911951) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۱۶:۵۰
خداییش یک بد حجاب بیشتر مجازات میشه یا یک هفت تیر کش مداح؟ (1912304) (alef-1)
 
عرفان
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۰:۵۸:۲۰
آقایونی که با قوانین اسلام مردم و مجازات میکنند خودشون آیا به این قوانین و شرع اسلامی پایبندند؟ مثلا راستگو هستند؟!!
بعد ده دوازده روز تازه پای یه نفر دیگه اومده وسط که میگه من شلیک کردم در صورتی که خود آقای کریمی در مصاحبه گفته بود که خودش شلیک کرده (1911954) (alef-13)
 
حاجی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۰۳:۴۷
دوربین مداربسته اتوبان چی شده ؟یخ زده؟چرا فیلمشو بازبینی نمیکنین؟ (1911966) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۰۶:۲۷
وقتی سخنگوی دستگاه قضا داره میگه اسلحه دست راننده بوده شماها چی میگین؟!؟ (1911977) (alef-13)
 
ناقلا
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۳۴:۰۲
هیچی همه خفه میشم شما راحت میشی (1912185) (alef-1)
 
mohsen
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۴۵:۳۹
لابد کلام ایشون هم وحی منزله ؟
شما خودت میدونی داری چی میگی ؟ (1912225) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۱۹:۲۴
ما میگیم قوه قضاییه واقعیت رو نمیگه. (1912312) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۱۱:۰۱
می گیم دروغ نگو ، ما شعور داریم از خدابترس از خلق خدا بیشتر بترس! (1912444) (alef-1)
 
سعیدرضا
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۱۹:۵۷
میگیم دروع میگه (1912648) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۵۸:۵۱
سخنگوی دستگاه قضا مگه شب حادثه اونجا بود؟ (1912731) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۲:۴۴:۵۹
نه شب حادثه یه جای دیگه بودند.یه شاهد هم دارند (1914114) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۶:۰۳:۴۴
الله اکبر الله اکبر مداح اسلحه دارد و مجوز هم دارد رانند مداح اسلحه دارد و مجوز هم دارد اونوقت این خود عمار پندارها راه افتادن تو سایتها میگن چرا محافظان رییس جمهور کیف ضد گلوله دستشون دارن!و اصلا جرا رییس جمهور محافظ داره!! (1912741) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۰:۳۳:۱۱
مثبت اشتباهی دادم، جناب علی ماگوسفند نیستیم هر کی هر چی گفت بگیم درسته، خدا شعور داده برای همین که زیر بار حرف بی حساب و ناحق نریم (1913200) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۰۷:۰۰
وقتی یک مداح....در کشور چنین حاشیه امنیتی دارد ....فقط باید به قوه محترم قضاییه دست مریزاد گفت .الحق که ادم بیاد عدل امام علی می افتد (1911979) (alef-13)
 
ahmad
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۱۲:۰۳
به نظر من یک مداح اگر مداح واقعی باشه و مداحیش از سر صدق و صفا باشه هیچ اراذل و اوباشی باهاش کاری ندارن چه برسه به مردم عادی ، تا حالا ندیدید و نشنیدید که ماه محرم همین اراذل و اوباشا هم توی ماشیناشون سی دی این آقایون رو با صدای بلند واسه مردم پخش میکنن . اصلا مگه مداح چیکار میکنه که نیاز به حمل سلاح داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ (1911991) (alef-13)
 
ارسلان
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۱۶:۵۹
قوه قضاييه روز به روز دارد تلاش مي كند طبق روال گذشته بر سخنان دكتر علي مطهري صحه بگذارد. مگر در مملكت اسلامي شهروند درجه 1 و 2 و 3 داريم اگر فرد ديگري غير از آقاي كريمي بود دادستان انواع جرائم اجتماعي و عمومي را بعنوان مدعي العموم براي فرد تيرانداز رديف مي كرد اما الان متأسفم (1912002) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۱۸:۰۲
با سلام ممنون از سایت الف که شجاعانه نظزات خوانندگان را در ج میکند من تعجبم از سخنگوی محترم قوه قضاییه است که چرا مردم را فدای یک نفر میکنند اصل عدالت اسلامی و تبعیت از رهبر فزانه انقلا ب بر این است که هر کسی خلاف کرد برای نظام مقدس چمهوری اسلامی ایران فرقی نداشته باشد و بر اساس خلافی که صورت گرفته است طرف مجازات شود اما باید گفت که مردم همه چیزو می فهمند و با تاوجه به فضای باز خبری هیچ چیز از مردم پوشیده نمی ماند و همچون موضوع اختلاس بزرگ که متاسفانه در ابو نمک خیس خورده است اشکال نداره بالاخره دادگاه عدل الهی در اخرت بر پاست (1912006) (alef-13)
 
ساناز
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۲۱:۴۷
دیروز آقای اژه ای چی گفتن؟ مگه نگفتن تا روشن شدن قضیه کمی خویشتن دار و صبور باشید؟ یا شما استثنا هستید؟! (1912018) (alef-13)
 
فریادکش
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۲۱:۳۴
می ترسم یه ذره دیگه خویشتن دار و صبور باشیم، یهویی اعلام کنن تیراندازی کار راننده 206 بوده. با این چیزایی که این چند روزه شنیدیم از اینا بعید نیست. (1912155) (alef-1)
 
فضول
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۰۵:۰۴
ساناز خانم! ایشون که قضیه را روشن کردن و گفتن که راننده کریمی شلیک کرده! آیا بازهم صبر کنیم؟! (1912425) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۵۲:۰۰
خوب این منافاتی نداره اینجا سؤالاتی مطرح شده که به عنوان صدای افکار عمومی مسئولین رو از مخفی کاری و فرار منصرف کنه و این رسالت نشریاته
مردم کاری به آقای کریمی یا حدادیان ندارند کار به این فرهنگ دارند که نباید بعضی چیز ها حاشیۀ امن ایجاد کنه (1912585) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۰۸:۲۶
نه خواهرم من تا زمان ظهور منجی عالم نه احتمالا در قید حیات هستم و نه توان صبر کردن دارم (1912619) (alef-1)
 
عماد
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۱۶:۳۸
یک راه حل ساده اگر مسوولان بزرگوار از این شرایط راضی هستند و بروز این مسایل را با اهمیت نمی بینند خوب به همه مردم کشور اجازه حمل سلاح بدن. بعد ببینیم ایا هر کسی با هر عنوانی و به هر دلیلی جرات داره به کس دیگری شلیک کنه. در ضمن؛ فشار و بار اضافی هم از روی دوش قوه محترم قضاییه برداشته میشه. نظر شما دوستان بزرگوارم چیه؟ (1912639) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۷:۲۶:۴۴
نه صبر ایوب داریم نه عمر نوح چکار کنیم؟ (1912852) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۲۳:۰۵
1 مداح هم باید راننده داشته باشه هم مجوز حمل سلاح؟؟؟؟چه خبره؟؟؟؟؟بعدشم چون مداحه میتونه وسط اتوبان به خاطر 1 درگیری ساده تیراندازی کنه!!عجیبه واقعا ...صحبت های اقای اژه ای رو که گوش دادم شاخ دراوردم باور کن خودشم میدونست داستان 1 چیز دیگست (1912021) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۲۳:۰۷
تو این عکس که گذاشتید این تونل همون تونل معروف اتوبان بابایی است آیا؟! (1912022) (alef-13)
 
يك شهروند عادي
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۲۵:۴۳
من مصاحبه با شاكي انصراف داده ي پرونده رو خوندم ، نكات مبهمي توشه كه نشون ميده ايشون راحت نيست و احتمالاً تحت فشارهاي خاصي قرار گرفته كه اينطور مصاحبه ي گنگ و غير شفافي كرده !
به هرجهت اگر داستان را حتي با اين روايت فرد شاكي دنبال كنيم يك چيز اين وسط خيلي مهمه و اون اينكه ، آقاي كريمي حتي پس از اينكه متوجه شده اين افراد اراذل و اوباش نيستند و خطري براي او و خانواده اش ندارند بلكه برعكس ايشان با تيراندازي و متوقف نمودن آنها يك زوج جوان را در شب و اوتوبات خلوت چنان ترسانده كه احتمال هرگونه ضايعه و آسيبي از لحاظ روحي و رواني و... براي آنها متصور است . از آنها دلجويي خاصي نكرده و با رفتار انساني و اسلامي كه از چنين اشخاصي انتظار ميره نگراني و خسارت وارده به اونها رو جبران نكرده ، كه اگر اين اتفاق مي افتاد احتمالاً سوء تفاهم به وجود اومده همونجا ختم ميشد و اين زوج جوان هم نمي رفتند شكايت كنند و ...
هرچند تيراندازي به افراد غير مسلحه آنهم در وسط شهر هيچ جاي دفاع و توجيهي ندارد . (1912033) (alef-13)
 
كوثر مدار
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۲۵:۴۹
انگار آقايان موضع " آقا يه صلوات بفرستين تموم شه بره پي كارش " اتخاذ كرده اند.

نه آقا. ما يه معلم ديني داشتيم كه شاگرد آقاي مطهري بود . تو دبيرستان فلسفي كه بوديم مي گفت اگه بچه سيد خطا كنه من 2 تا تنبيه مي كنم. چون بچه سيد بايد بيشتر از مردم عادي حواسش به كارش باشه.

به نظر م بايد اين موضوع كاملا روشن شه و هيچ شبهه اي ازش تو ذهن مردم نمونه كه در اين صورت هزينه اش رو اسلام پرداخت مي كنه. (1912034) (alef-13)
 
ناقلا
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۳:۴۸:۵۱
متاسفانه اسلام مدتهاست داره هزینه پرداخت میکنه اگر کسی درد اسلام داشته باشد مردم برایش فرقی ندارند در ثانی کسی که درموقیت اجتماعی بالاتری قرار دارد مسولیت سنگینتری دارد وباید هزینه خطای خود را سنگینتر از افراد عادی بپردازد (1913481) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۲۸:۵۹
فرض كنيد به جاي محمود كريمي الان مثلا مهدي هاشمي اين كار رو كرده بود. فكر مي كنيد عكس العمل قوه قضاييه چه بود؟
اين تعريف عدالت در ايران است... (1912039) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۲۳:۲۱
متاسفانه در این مملکت همیشه همین جوریه .هیچ وقت هم درست نمیشه (1912158) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۰۵:۵۱
اون وقت ميخوان مردم حرفهاشون رو تو مسايل بزرگتر باور كنن! (1912426) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۴۰:۴۸
متاسفانه دقیقا
و وای اگر از پس امروز بود فردایی (1912555) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۰۱:۰۵
هنوزم دیر نشده آخر یه جور به مهدی هاشمی هم ربطش میدن یه کم صبر کن !!! (1912605) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۰:۵۵:۴۹
خدا میداند بس (1913615) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۴:۲۴:۰۳
اعدام میکردن؟ (1916416) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۲۹:۱۳
متهم نه راننده است نه مداح!! متهم سیستمی است که به این افراد اجازه حمل سلاح میدهد.اگر اینجا مانند امریکاست ما هم اجازه حمل سلاح برای امنیتمان میخواهیم وگرنه فقط پلیس اجازه حمل سلاح دارد و هیچ شهروند دیگری نباید داشته باشد (1912040) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۰۳:۲۶
دقیفا ردرست گفتی (1912123) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۲۹:۲۱
بنام خداوند جان و خرد
به نظر مي رسد قوقه قضائيه بايد به فكر تعيين يك سخنگوي جديد باشد. زيرا ............. (1912041) (alef-13)
 
هیچ کس
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۴۰:۱۸
خدایا به داد این مملکت برس . از قدیم به ماها یاد میدادن دروغ گو دشمن خداست . اما حالا ............ (1912067) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۲:۰۶:۲۵
حالا ظاهرا از دیدگاه بعضی ها کسی که دروغ رو نپذیره دشمن خداست. (1913672) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۴۱:۰۶
خیلی تابلو شد که خاستن قضیه رو جور دیگه نشون بدن!! اول گفتن اراذل و اوباش بعد گفتن راننده خدا میدونه فردا چه ابعاد تازه ای از ماجرا روشن بشه!!! کخخخخخ......
اگه راننده بوده چرا همون روزای اول نگفتن ؟؟؟ (1912068) (alef-13)
 
آرش
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۴۵:۵۳
اي آقاي اژه اي فقط به يك سوال جواب بدن و اينكه مگه تو مصاحبه محمود كريمي عنوان نشده بود كه به همراه خانوادم بودم و....ساعت 132 شب بوده .ميشه بگين راننده شخصي بهمراه خانواده ايشون تو ساعت 12 شب كجا بوده و چيكار ميكرده؟؟ گيريم كه حرف ايشون درست باشه و راننده شليك كرده باشه اينكه بدتره كه.آيا راننده يه مداح مجوز حمل اسلحه داره و ميتونه به هركسي شليك كنه؟؟وشما يه هفته فك كرديد ك اين چيزا رو ببافيد و تحويل ملت بدين.راستي آقاي اژه اي واقعا شما فك ميكنيد شما هرچي بگين مردم راحت باورش ميكنن؟؟؟ (1912077) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۴۶:۳۳
مگه آقای کریمی با خانوادشون نبودن؟! مگه نگفتن آقا پسرشون با ایشون جلو نشسته بودن؟!پسر ایشان هم هفت تیر دارن؟! پسرشان هم مجوز حمل سلاح دارن؟! اومدین ابروشو درست کنین زدین چشمشو کور کردین! این همه مغلطه برای اینکه ایشان مجبور به عذر خواهی نشوند!؟ (1912083) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۴۹:۵۸
افکار عمومی محمود کریمی را مداح نما و مجرم میداند. (1912087) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۵۰:۵۶
منم اسلحه میخوام که از خودم وخانواده ام دفاع کنم. (1912089) (alef-1)
 
---
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۵۵:۵۳
برای بعضی ها متاسفم که فقط حرف میزنن بدون اینکه صحت و سقم حرفشان رو بررسی کنن ، (1912103) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۱:۵۸:۲۵
ایا زمان اون نرسیده که قوه محترم قضائیه با بررسی فوری و قاطعانه و بدور از جانبداری در این مورد و موارد سوءاستفاده های یقه سفیدان جلوه ای از زیبائی حکومت اسلامی که در آن همه در برابراقانون برابر هستند را به به منحصه ظهور برساند؟ (1912107) (alef-1)
 
بهنام
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۷:۴۴:۵۵
مگه فکر کردی اینجا سوییسه!!!؟ (1912873) (alef-10)
 
روئین تن
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۲:۳۱:۱۴
من عاشق مقدسات هستم و به تیربار دوشکا جهت حفظ آن نیازمندم.ضمنا! راننده فداکار به بالاترین قیمت خریدارم. (1914090) (alef-10)
 
سيد ابراهيم كراماتي
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۱۲:۱۱
بر قوه قضاييه هست كه با قاطعيت و جديت با اين موضوع هم برخورد كند ؛ از حيث جنبه عمومي جرم احتمالي كه علي رغم گذشت شاكي قابل پيگرد از سوي دادسرا مي باشد و هم اينكه براي تشفي خاطر ارادتمندان اهل بيت كه دل نگران اين هستند كه كساني به نام مداح و ذاكر باور مردم را به بازي بگيرند و از دكان دين نان چرب و چيل بجويند ! به اطلاع رساني جدي دست بزنند و مهمتر اينكه مداح متهم بايد كه در راستاي وظيفه اخلاقي و انساني خود ماجرا را به درستي اطلاع رساني كند و به جهت خطاي احتمالي خود به درستي از ساحت مردم ايران و محبان اهل بيت پوزش بطلبد تا مردم فكر نكنند كه شاكي در فضايي قرار گرفته است كه راهي مگر رضايت نداشته است! (1912140) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۱۸:۲۸
آخه یکی بگه واقعا چرا اینهمه دروغ میگن؟ بابا بخدا ما هم آدمیم دوس داریم خوشبین زندگی کنیم. این دروغ ها و تناقض گویی ها آدم رو به همه چیز و همه کس بدبین میکنه (1912148) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۱۸:۵۸
شاید ی روزی این اقا ااز قیافه یکی تو خیابون خوشش نیومد باید بزنه ملت رو بکشه بعدشم بگه مجوز دارم ما برای این انقلاب کردیم حضرت علی ع در عدالت به هیچ کس فرقی نمیذاشت این اقا چطوراسم علی ع رو به زبون میاره (1912150) (alef-1)
 
کلیشمی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۱۹:۰۳
آخر داستان که معلومه.مثل چیزای دیگه این یه موردم ختم به خیر میشه بدون اینکه آب از آب تکون بخوره .پس بهتره سرمونو درد نیاریم.بجاش نظر بدین نتیجه دربی چی میشه.استقلال دو بر صفر میبره مگه نه؟ (1912151) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۲۲:۵۱
بعد میگن چرا علی مطهری در مورد قوه قضاییه حرف میزنه.دادستان کجان که اعلام جرم کنه..... (1912156) (alef-1)
 
فضول
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۱:۴۲:۵۵
دادستان حاضره و داره داستان را روایت میکنه اما سیاسی کاری و طرفداری از آقای کریمی هم نمیکنه! (1914009) (alef-10)
 
كورش
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۳۳:۱۹
اين مسولين مملكت از دين اعتقاداعتماد همه چيز مردم سوء استفاده مكنند خيانت مكند خيلي راحت دوغ ميگن نتنها در اين پرونده درتمام پرونده هاي ديگر مصلحت خودشون در نظر ميگيرن ميدونم اين نمايش نميدين ولي مردم واقعا خسته شدن خودم خسته شدم (1912183) (alef-1)
 
سعید خالویی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۳۷:۵۳
نیاز به ماست مالی از نوع خیلی تابلو نیست.زورش رسیده شلیک کرده.ما تو ایران زندگی می کنیم جایی که قانون را برای رقبا و دشمنانمان می خواهیم. جایی که قانون یا اجرا نمیشه.یا با صد نوع تفسیر متضاد و ناقص اجرا میشه.اگر قمه بکشی حکمت اعدامه .اگر شلیک کنی بستگی داره که ازت بدشون میاد یا خوششون میاد و هوات را دارند.50 هزار تومان دزدی به زندان ختم میشه.رانت و دزدی چند صد میلیارد یارو را کارآفرین موفق می کنه. (1912196) (alef-1)
 
مجسن
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۳۸:۲۹
جناب "الف" فرض می کنیم که همه ی ادعاهای دادستان و جناب مداح درست باشد اما این ماجرا نشان داد که در مملکت ما شهروند درجه یک و دو وجود دارد و قانون نیز برای درجه یک ها رعایت نخواهد شد. در ذهن مردم سئوالاتی وجود دارد و شما که ادعا دارید "همه چیز ختم بخیر شده است" به این سئوالات پاسخ دهید:

1- چرا در حین تحقیقات تیرانداز عزیز بازداشت نشد؟
2- گیریم که شاکی شکایتش را پس گرفته باشد پس مدعل العموم چکاره است؟
3- اصلا چرا یک مداح باید مجوز حمل اسلحه داشته باشد؟ مگر ذکر مصائب ائمه اطهار به تنهایی خود برای شخص خطر ایجاد می کند؟

وسئوالات دیگری که میترسم مطرح کنم و شما این نظر را منتشر نکنید! (1912199) (alef-1)
 
میثم
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۴۳:۵۰
این یک اتفاق ساده است ومجرم هم مشخص اما دستگاه قضایی درمانده است که آن را چگونه جمع کند از یکطرف افکار عمومی از طرف دیگر یک مداح مشهور
که مابقی مداحان هم تمام قد پشت سرش ایستاده اند.
دستگاه قضایی میخواهد یک مدت بگذرد تا موضوع از تابلوها بیاید پایین وبطریقی آن را جمع کند

ولی زیاندیده این اتفاق هم دستگاه قضایی است وهم مداحان
نیروی انتظامی وظیفه اش را انجام داده است. (1912214) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۴۴:۰۸
الف خیلی دوست داری کریمی باشه ... دلت خونک میشه؟؟؟ (1912216) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۴۵:۲۴
مشکل مملکت تمام شده که ملت را به این حرفها سر گرم میکنید .جرمی انجام گرفته که مدالعموم میباید موضوع پیگیری و اعلام نماید و جای بسی تاسف است سایتی که به نماینده مجلس تعلق دارد ملت را با این نوع مسایل کم اهمیت مشغول مینماید وبحثی از مشکلات مردم و رانتخواری در مملکت ر ا رها کرده به این نوع مشکل که نمی بایستی بیک مداح محترم مجوز حمل اسلحه داده شود داده شده است را پیگیری مینماید. (1912220) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۹:۵۶:۵۲
به نظر تو کم اهمیت است به نظر من و امثال من مهم است (1913132) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۹:۵۸:۳۱
خیلی نامردی است از پشت سر به ماشین در حال حرکت شلیک کردن اگر راننده تیر میخورد .......... محاکمه باید بر اساس اصابت گلوله به راننده انجام شود (1913136) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۰:۱۹:۲۱
شما نگران نباش این سایت پیگیر همه چیز هست (1913537) (alef-10)
 
رضا ع
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۴۸:۰۲
این مداح که هرچقدر هم مداحی امام حسین را کرده باشه اجرش با امام حسین و در آخرت هست و در برابر قانون، عدالت ایجاب می کند رفتاری مشابه بقیه مردم باهاش بشه.
مگر ما از حضرت علی بالاتر داریم که زمانی که خلیفه مسلمین بود با مرد یهودی (حتی مسلمان هم نبوده) در پیشگاه قاضی که حتی منصوب خود او بوده حاضر می شه و (رفتار قاضی با هر دو برابر بوده) و حق را قاضی به فرد یهودی میده!!
حالا ما اینقدر غیر اسلامی عمل می کنیم که حتی یک مداح اینقدر حاشیه امن پیدا می کنه که سخنگوی محترم قوه قضائیه اینجور قضیه را تعریف می کنه!! و جالب اینکه ادعای پیروی از امام های بزرگواری چون علی و حسن و حسین علیهم السلام را هم داریم!! (1912237) (alef-1)
 
سید حسینی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۴۸:۵۹
آیا اگر کس دیگری شلیک کرده بود که دراری نفوذ آقای کریمی نبود،طبق قانون اساسی حکمش محاربه و جرمش اعدام نبود؟؟؟ متاسفانه بعضیها در برابر قانون "برابرتر" هستند.. واقعا متاسفم. (1912241) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۵۱:۲۹
راستی آقای علی مطهری نماینده محترم مجلس چی گفته بودند؟
آفتاب آمد دلیل آفتاب (1912248) (alef-1)
 
سعید
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۵۳:۵۹
بالاخره اون هم یک انسانه و جایزالخطا
هم خودش اگر واقعا مرتکب اشتباه شده علنا معذرت خواهی کنه و هم طرف مقابل (افکار عمومی) باید بپذیره که او اشتباهی کرده و به حساب پیر و پیغمبر نذارن. (1912252) (alef-1)
 
سی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۲:۵۷:۳۷
حالا چون طرف رضایت داده و رفته، میخوان خرابش کنن و کریمی رو تبدیل به فرشته کنن. معلومه که دروغه (1912255) (alef-1)
 
داود
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۰۱:۵۹
یک سوال چرا نباید دانشمند هسته ای مسلح باشد که آن اتفاق شوم برای خود وخانواده اش بیافتد ولی آقای کریمی حتی راننده مسلح داشته باشد ؟؟؟؟؟؟؟؟ (1912264) (alef-1)
 
حميد جهانبين
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۰۴:۲۸
يك سئوال: اگر به جاي مداح، يكي از نمايندگان بود بازهم همينطور برخورد مي‌كرديم. فراموش نكنيم كه نمايندگان در طرحي قرار است مجوز حمل سلاح دريافت كنند (1912269) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۰۵:۴۱
می دونی چیه داستان این اتفاق شده مثل این فیلمها!
یک نفر که پارتیش خیلی خوبه هر کاری که می خواد میکنه و تمام حوادث را برای اینکه گندش درنیاد یکجور دیگه جلوه می دن و اگر هم خیلی تابلو شه شاکی را مجبور می کنند که رضایت بده و داستان را برعکس برای مطبوعات توضیح بده.

به این میگن آزادی بیان و عدالت در جامعه! (1912271) (alef-1)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۱۰:۳۰
در مملکتی که مداحش ماشین شاسی بلند (طبق اظهارات شاکی) و راننده داشته باشه ولی استاد دانشگاه و متخصصش پراید، سمند و 206 نباید هم وضعش بهتر از اینی باشه که الان هست ...

قانون هم که همه در مقابلش برابرند ...!!!! (1912283) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۷:۱۳:۱۶
من کاملا مخالف اقدام آقای کریمی هستم و ایشان باید عذرخواهی کنند اما راجع به درایی ایشان باید عرض کنم که ایشان در کارهای ساختمانی فعال هستند و مداحی کار جنبی ایشان است و طبیعی است که وضع مالی مناسب داشته باشند. (1912833) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۸:۴۵:۲۰
اینکه بدتر شد بسازوبندازهم ازآب دراومد!!! (1912985) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۲:۴۵:۳۶
سرمایه این کار را از کجا آورده اند ؟ فساد مملکت را برداشته ! (1914116) (alef-10)
 
اشکان
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۱۴:۵۳
lبدبختی مسولین کشور فقط دنبال ماست مالی هستن اما روش ماست مالی هم بلد نیستن
مثل اینکه سفیر جمهوری اسلامی در برزیل میره استخر مختلط بعد سخنگو وزارت میگوید اختلاف فرهنگی داریم
اخر یک مسول اونم سفیر میره تو استخر مختلط یک مداحم تیراندازی کرده (1912295) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۱۶:۱۶
من نمی دونم ما که این قدر دقیق جزئیات پرونده های آمریکا رو تو اخبارمون اعلام میکنیم، یه مسئله که دو طرف داره این قدر گنگ مونده؟ خب برید ماشین رو نگاه کنید ببینید تیر به کجاش خورده. این هم شد سوال؟

ظاهرا مردم به مسائل مربوط به خودشون هم نا محرم هستند. (1912300) (alef-1)
 
ciavash
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۱:۳۲:۵۲
اگر میزاشتند ماشین رو ببینیم و با شاکی و متهم مصاحبه کنیم که این سوالات پیش نمیومد (1913271) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۱۷:۲۰
باید تکلیف این قضیه برای مردم روشن بشه. اگه اون زوج ارازذل و اوباشن محاکمه بشن. اگه نه محمود کریمی و راننده اش . البته که جرم ایجاد رعب و وحشت و اسلحه کشیدن حکمش معلومه (1912305) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۱۷:۳۰
اگر یک اصلاح طلب این کار رو کرده بود 7 بار تا حالا اعدام شده بود ! (1912307) (alef-1)
 
ciavash
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۱:۳۳:۴۷
اصلا به اصلاح طلبا مجوز حمل اسلحه میدن که همچین کاری بکنند؟ (1913272) (alef-10)
 
عظیم
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۱۸:۳۲
این مداح بخاطر دریافت های میلیونی اش مداحی میکند نه بخاطر چیز دیگری پس چرا از این کارش سوء استفاده میکند ؟ آیا همین مداح حاضر است مجانی فقط یک شب بیرون از تهران بره و 5دقیقه مداحی کنه ؟ بعید میدانم (1912310) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۱۹:۰۶
قوه قضاییه واقعا عدالت رو اجرا می کنه !؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ترساندن مردم با شلیک گلوله برای دیگران چه مجازاتی داره ؟ (1912311) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۳۳:۴۵
قوه قضاییه بی طرف نیست اگر مهدی هاشمی این کار رو کرده بود بازم ازش حمایت می کرد ؟؟؟؟ (1912343) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۳۵:۴۴
در اين شرايط حساس و شير تو شير متهم اصلى عمه اينجانب ميباشد كه چون دستش از دنيا كوتاه است بنده نيابتا راننده ، كمك راننده ، و سرنشينان معظو پوزش ميطلبم (1912347) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۴۶:۵۷
جمهوری اسلام ممکن است که نواقصی داشته ولی تاکنون ظلم آشکار نکرده است و همین باعث حمایت مردم بوده است
ولی الان برای مصلحت یک مداح خطاکار حثیت نظام را لکه دار کردن هیج کس داستان شلیک نکردن مداح را باور نکرده است این ظلم اشکار مایه نگرانی و رویگرداندن مردم از نظام خواهد بود
اینگونه مسایل در دوره پهلوی زیاد بود و مردم پاسخ خود را دادند به ظلم عریان (1912386) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۱:۴۱:۱۵
اخوی چشمات رو باز کن (1913654) (alef-10)
 
محسن
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۵۱:۱۲
آقا نه تیری شلیک شده و نه مداحی بوده و نه اراذال و اوباشی! مسئله حل شد. (1912395) (alef-1)
 
علی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۵۴:۰۱
قسمت تاسف آور ماجرا ربط دادن این ماجرا توسط تعدادی از مداحان به اینکه این مسئله به معنی عداوت با امام حسین و زذن ریشه های فرهنگ عاشورا و.... است . متاسفانه این آقایان هر گونه مخالفتی با خود را معادل با مخالفت با امام حسین می دانند ! این آقایان مداحند ! نه روحانی ! نه معمم ! نه مرد خدا ! کسانی که فقط با اردات اعلامی به اهل بیت مدح آنها را می گویند ! کلیپ همین آقای کریمی با ضجه های تصنعی که لباس پسر خود را پاره می کند ببینید !!!!! کدام یک از علما ما اینگونه عذا داری می کنند ! با حرکاتی که وهن دین است حقوقی برای خود قائل هستند که هیچ قائل نیست ! امام حسین گفته ماشین چند صد میلیونی سوارد شوید ؟ امام حسین گفته این گونه عمل کنید ؟؟؟/ اگر مومنید چرا در اینگونه موارد به امامن تاسی نمیکنید ؟ کدام یک از علما ما سوار ماشین جند صد میلیونی می شوند ؟ (1912398) (alef-1)
 
مداح اهلبیت
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۳:۵۸:۳۹
فارغ از خدمات و زحماتی که حاج محمود کریمی برای تجمیع و انس جوانان با محافل اهلبیت داشته که در جای خود قابل تقدیر و انشاءاله ماجور خواهند بود ، و همچنین فارغ از احراز میزان تقصیر از سوی طرفین ، ذهنیت بوجود آمده نزد عامه مردم و ضرورت رعایت شان و شئونات ذاکرین اهلبیت ( ص) از سوی خودشان دارای اهمیت بالائی است . مضاف بر اینکه هر اقدامی دارای تعریف خاص خود بوده و شرایط لازم برای تیراندازی از طرف قانونگذار صراحتا اعلام شده است (1912409) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۱:۰۵:۳۴
من نميفهمم اقا براي مداحي پول كلان ميگيرد ميگيد خدمت به اهل بيت كرده ؟ نه جانم وقتي شما پول ميدي براي فقرا غذا ميخري . شما كار خير كردي نه اشپز. ونه ختي غذا ي خورده شده. العمال بالنيات . اقا مثل يك خواننده پولشو گرفته .رفته باني مجلس هزينه كرده .متوجه مطلب شدي. (1915977) (alef-10)
 
حسین رضائی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۰۰:۲۱
سلام بر سایت تخصصی و پربار الف و مدیر توانمندش جناب آقای دکتر توکلی: بنده نظرم در خصوص این اتفاق این است که تمام انتقادات دوستان بزرگوار قبول است . ولی دوستان بالاخره محمود کریمی هم یک انسان از جنس من و شما دوستان عزیز میباشد . انسان جایز خطا است . و طرف مقابل انسانیت بخرج داد و از شکایت خود صرفه نظر کرد. این ماجرا یک تجربه تلخ برای جاج محمود و سایر مداحان اهل بیت است که تمام اعمال انها تو جامعه رصد میشود. بیاید گذاشت را از صدمه دیده و بالاخص از انبیاء یاد بگیریم و از اشتباهات هم دیگر گذاشت کنیم .و فقط فکر بندگی خالص خدای کریم باشیم . کوچک همه شما دوستان و سایت الف. (1912413) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۸:۵۸:۰۵
عجب پس میشه از گناه بعضیها و فقط بعضیها گذشت کرد (1913814) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۰۲:۱۷
درود بر محمود کریمی (1912415) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۲:۱۰:۱۰
از طرف برادر خود عمار پندار شما (1913674) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۱۰:۲۱
متهم شهردار سابقه که برای اتوبان تونل نساخت (1912443) (alef-1)
 
محمد
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۱۲:۵۰
دوستان سکوت اختیار بفرماییدچونکه ازماست که برماست. (1912457) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۱۳:۵۲
متهم اون کسی هست که می خواد سر مردم شیره بماله (1912462) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۱۷:۱۵
لطفا هر جور که دوست دارید ماست مالی کنید ولی به هر دینی که دارید این وسط هیچ چیزی را به امام حسین مظلوم ربط ندید.لطفا (1912472) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۱۷:۲۴
لطفا هر جور که دوست دارید ماست مالی کنید ولی به هر دینی که دارید این وسط هیچ چیزی را به امام حسین مظلوم ربط ندید.لطفا (1912475) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۱۸:۲۶
دادستان ملت را چی فرض کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1912479) (alef-10)
 
بهنام
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۷:۵۹:۴۹
همونی که هستیم. اگه این نبودیم که دادستانمون ایشون نبودند! (1912893) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۲:۴۹:۰۲
شما خودت هستی.مردم کارشون درسته (1914125) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۲:۵۰:۰۶
مردم مثل شما نیستند (1914130) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۲۲:۲۱
لطفا از این به بعد مجوز کلت پلاستیکی بدهید. (1912495) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۲۳:۵۴
بابا برید خدا را شکر کنید طرف کلت داشته.اگه کلاشینکف با 4 تا خشاب اضافه داشت چیکار می کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1912501) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۲۵:۴۰
اگر خیلی واجبه به برادر حاجی ها اسپری فلفل یا اشک آور یا شوکر بدید.مجوز کلت برای چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1912507) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۳۲:۱۳
اون جنگلبان هم مجوز حمل سلاح داشت. طرف مقابل هم شکارچی خلاف کاری بود که او هم اسلجه داشت. اما به اعدام محکوم شد.
این مورد هم مشابه همان است. همانطور که در رسانه ها چند وقت پیش اعلام شد شلیک به قصد ارعاب هم که باشد اگر شرایطش نباشد محاربه محسوب شده و حکمش اعدام است.
در این ماجرا همه اقایان اعلام کرده اند که این زوج نه مسلح بوده اند و نه اراذل و اوباش. یک درگیری بوده که به غلط اقایان اسلحه کشیده اند.
امیدوارم حتی اگر شده همین راننده به جرم محاربه به دادگاه بره تا ببینیم اونجا هم حاضره تا پای چوبه دار قبول کنه که اون بوده که تیراندازی کرده یا نه!
مردم منتظر روشن شدن حقیقتند با این کارها فقط اعتماد مردم نسبت به قوه قضاییه از بین می ره.
قوه قضاییه درست داره کاری رو می کنه که اقای جنتی و مطهری این روزها اعلام کردند و نقد کردند (1912524) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۳۲:۳۵
یه کاری کردید و دروغ هم گفتید و عذر خواهی هم نکردید و کسی هم باهاتون کار نداره .بی خیال.ولی صد بار بنویسید و با صدای بلند بخوانید :اگر د ین ندارید لا اقل آزاده باشید. (1912527) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۲:۵۲:۳۳
آقای همساده شلیک کرده (1914137) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۲:۵۳:۳۰
مقصر ما هستیم که دادستان باور داره که هر حرفی را قبول می کنیم (1914145) (alef-10)
 
مسعود
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۳۳:۰۰
مهمتر از همه جنبه عمومی جرم است - منتظریم ببینیم مدعی العموم چکار میکند- تکلیف کسانی که اتهام اراذل و اوباش وارد کردندچیست- (1912529) (alef-10)
 
بهنام
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۸:۰۴:۰۶
اراذل و اوباش کسانی هستند که با کشیدن اسلحه موجب ارعاب می شوند.
اراذل و اوباش کسانی هستند که با لاپوشانی اعمال خلافکارانی که جرم آشکار کرده‌اند احساس امنیت را از مردم صلب می کنند. (1912906) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۳۵:۴۱
کسی که برای پول آواز میخواند مداح نیست !

حمیدی (1912537) (alef-10)
 
ناقلا
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۳:۵۵:۱۰
مداحی که مدح پول میکند او هم مداح است اما نه مداح اهلبیت (1913498) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۳۶:۳۸
سوال آخر: آیا این کار یعنی ترساندن مردم با اسلحه و سو استفاده از موقعیت مصداق جرم نیست؟؟ (1912540) (alef-10)
 
ش.ش
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۳۷:۰۲
خيلي هايتان كه داد وبيداد راه انداختيد كه كربمي چرا اسلحه داشته و از اين حرفها انصافا اگر به شما اسلحه داده بشه نمي گيرين ؟
اگر بگيد نه اكثر شما دروغ مي گيد و خيلي از شما هم از رو حسادت و كمبود اين موقعيت داد و بيداد راه انداختيد و بعضي ها هم از رو لجاجت با متدينين ومداحان و مذهبي ها چنين شلوغ بازي ها را راه انداختيتدو وقتي درمورد يك مسئله ارزشي از عموم كامنت خواسته باشند هيچكدامتان پيدايتان نيست چون برايتان مهم نيست كه مثلا مردم فلسطين چه مي كشند و يك بانوي محجبه را در ايام ماه رمضان افراد لا ابالي مصدوم كرده اند ،نه واقعا اينطور نيست؟
اگر نيست پس چطور هنوز بر شما معلوم نشده كه اصل قضيه چيست و فقط از ذهنيات خود موضوع را مي بينيد اينقدر هوار مي كشيد ؟

البته مقدار زيادي از اين مشكل بر مي گردد به فيلترينگ نبودن سايتها و آزادي آنها كه حتما اين را هم منكر مي شويد و مي گوئيد آزادي در ايران وجود نداره نه ؟

حالاهم از اين جملات خوشتان نمي آيد و مثبت هم نمي زنيد مطمئنا اگر منفي وجود داشت هزار منفي مي داديد (1912543) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۱۳:۱۷
حالت خوبه عزیزم؟ خدا همه ...... اسالام را شفای عاجل عطا فرماید.. آمین (1912627) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۲۳:۲۲
برادر عزیز شما میشه به این سوالات پاسخ دهید که چرا دارید از منکر حمایت می کنید؟اینکه مردم خواستار برقراری عدالت و اجرای قانون هستند الان چه عیبی دارد؟ در مواردی که بیان کردید اگر مجرم مشخص بوده که مجازات شده و نیاز به بحث و تفسیر نیست اگر مجرم مشخص نبودکه که به صورت کلی میگویند خانمی مصدوم شده و مجرم هم مشخص نیست در مورد جریان کنونی که مجرم مشخص است مردم حق ندارند بپرسند اطرافشان چه خبر است؟ضمنا اگر یک فرد اعتراض کند که چرا در اتوبان تیراندای میکنید و روی مردم اسلحه میکشید این میشود ازادی بیان به معنایی که مد نظر مباحث سیاسی است؟این مساله اصلا سیاسی نیست بلکه معضلی اجتماعی است و حرفهای شما فاقد ارزش و همه مغالطه محسوب می شود. (1912653) (alef-1)
 
ناقلا
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۰:۰۰:۴۹
شما چرا ناراحتی بیچاره این مردم اگر خواستار پیگیری مدعی العموم هستند واجرای عدالت چه ربطی به دین ومذهب داره تا کسی حرف مبزنه انگ بی دینی بهش میچسبونید از خدا شرم کنید (1913501) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۰:۲۹:۱۵
واقعا من هرگز اسلحه نمی گیرم چون کسی باید اسلحه داشته باشه که ظرفیتش را هم داشته باشه نه هر کسی (1913558) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۰:۴۶:۲۵
ووووووی راس میگی... من با مدرک دکترای مهندسی انقده به موقعیت محمود کریمی حسادتم میشهههههههههههههههههه!!!!!!!
حسودیم میشه خب، چه کنم!!!! (1913600) (alef-10)
 
متهم
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۵:۲۳:۲۹
آقا یا خانم ش ش به جای تهمت زدن و انگ چسباندن به مردم جوا ب یکی از ابهامتی که مردم دارن آشکار می کنن رو اگه داری بده .؟ مردم فلسطینم مطمئن باش اگه یه خودی به طرفشون تیراندازی کنه ساکت نمینشینن !!
همین انگ زدن شما به هر نوع انتقاد و اعتراضیه که هر کی حاشیه امنی برا خودش ساخته وهر کاری دلش میخواد میکنه و هیچکس هم از ترس اینکه محارب و ایادی استکبار و فتنه گر در نیاد جرات حرف زدن نداره. (1914312) (alef-10)
 
شیخی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۴۳:۱۰
بعض ها وقتها ناخودآگاه این مسئله در ذهنم تداعی می کند که قوه ی قضائیه در مورد پرونده های گروه های متفاوت سیاسی ؛متفاوت برخورد میکند و یا به زبان دیگر سیاسی کاری می کند. امیدوارم اشتباه فکر کرده باشم. (1912562) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۸:۴۶:۳۵
اشتباه نکردی درسته (1912989) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۴۴:۰۱
« ۵ – چرا تا به حال هيچ اثري از راننده تيرانداز در اظهارات ديده نشده بود؟»
آژه‌ای دیگه. (1912563) (alef-10)
 
احمد
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۴۵:۲۵
اقای اژه ای دادستان مردم.ای کسی که داد مردم را از ظالم میستانی،روحانی،دادستان نظام جمهوری اسلامی،ای کسی که در کنار ریس قوه قضاییه مینشینی و... ای کاش میشد علی وار زندگی کرد.مردم در 24 خرداد دنبال نه به این بی عدالتی ها بودند. (1912564) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۴۵:۴۰
اصلا بگن نه تیری شلیک شده ونه شکایتی شده.
قابل باور تره! (1912565) (alef-1)
 
حمید
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۴:۵۷:۲۳
حالا شما کاسه داغ تر از آش نباشید اگه اقای کریمی و امثال این عزیزان نبودن الان تو مملکت خبری از هیات وهیاتی ها نبود در ضمن شما که خبر درست حسابی ندارید نظر ندید اقاامیرالمومنین فرمودند بین حق وباطل 4انگشت است .یعنی تا چیزی رو ندیدی باور نکن اینا همه جریان سازی علیه آقای کریمی .خداوند متعال خودش عزت میدهد وخودش هم می گیرد همه عالم هم جمع شید اگه خدا نخواهد تمیتونید لطمه ای به عزت حاج محمود کریمی بزنید. خداوند همه ما را هدایت کند. (1912599) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۸:۱۲:۲۲
جناب کاسه ی داغتر از آش وجود این هیات ها به خاطر آقایانی مثل کریمی نیست بلکه به خاطر عشق به امام حسین است یادتنا هم باشد به فهم ملت از امام حسین و قیامش توهین نفر مایید (1912922) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۲:۳۰:۲۷
خروش سیحه آسمانی نهضت عاشورا در ابدیت جاریست . شیعه حضرت امیر میراث دار این مکتبه عزیز من . ربطی هم به من و تو و فلان مداح نداره . برو توبه کن که داری سند ندای حق خواهی تاریخو به نام افراد میزنی (1913370) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۰:۳۴:۱۹
1400 سال شیعه یاد حسین را زنده نگه داشته و تا روز فرج امام موعود زنده نگه خواهد داشت.پس نگو اگر اینان نبودند هیات نبود تا شیعه هست یاد حسین زنده است (1913570) (alef-10)
 
نکته سنج
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۱:۰۲:۰۹
حمید جان! آیا فرمایشات شما فقط برای یک جناح شامل میشود یا کلی است؟ مثلاً لجن مالی اصلاح طلبان و در راس آن آقای خاتمی توسط کیهان خارج از شمول بیانات شماست؟ (1913921) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۰۹:۰۴:۱۲
اتفاقا یکسری از آدما به خاطر رفتارهای اینجور آدماست که متاسفانه هیات نمیرن چون با اخلاقشون به دین ضربه میزنن. (1915662) (alef-10)
 
ح-ر
۱۳۹۲-۱۰-۲۹ ۲۱:۴۵:۵۳
بین حق وباطل چهار انگشت بیشتر نیست پس بین شما دوستان فکر نمی کنم کسی بوده باشه که همراه آقای کریمی بوده وماجرا را دیده باشه پس آخرت خودمونو بهتره به خاطر دنیای دیگران نفروشیم...........لطفا (1919373) (alef-10)
 
رها
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۰۶:۴۸
من فکر میکنم اینچور که معلومه میخوان از این طریق هم جهره مداحهارو خراب کنن و هم قوه قضاییه رو تضعیف کنن جون به هر طریقی این جریانو هر روز دارن کشش میدن (1912616) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۶:۳۵:۳۱
ما داریم جریان را کش میدهیم یا دوستانی که ده روایت مختلف از واقعه ارائه میدهند؟طرف جرم کرده نباید مجازات بشه؟ (1912782) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۸:۲۰:۳۳
ببخشید یادتون رفت بگید اسرائیل ام ای سیکس و ... هم نقش دارند
همیشه شما درست میگید (1912932) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۱۳:۰۹
پلیس دادستانی همه برای سرپوشیدن این ماجرا کمر بستن خسته نکنید خودتونو (1912626) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۱۳:۲۵
یاد اون جوانی افتادم که به خاطر زورگیری و دزدی 50 هزارتومن ظرف 1 ماه اعدام شد! شاکی اون هم رضایت داده بود (1912629) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۸:۰۹:۱۲
عزیزم این آقا از ما بهتران است و قانون و اعدام و... برای ایشان که نیست قانون مخصوص من و تو امثال ماست (1912917) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۱۷:۳۹
مداح هم مداح دوره قدیم (1912642) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۲۸:۱۵
در پرونده های اختلاس و کوی دانشگاه و سعید مرتضوی و ستار بهشتی و کهریزک و...هم همین جور ماله کشی کردید. (1912663) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۴۰:۱۷
با افکار عمومی با صداقت بر خورد کنید سلب اعتماد از افراد جامعه بسیار هزینه دارد (1912689) (alef-1)
 
محمد
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۴۰:۴۶
خنده دار است این سایت همه بدون اینکه قضیه رابدانند قصد به تخریب کریمی میزنند یکی میگه مداح چرا باید اسلحه داشته باشد درحالی که سخنگوی قوه قضاییه میگوید کریمی تیر اندازی نکرده است یبکی دیگر میگویید قوقضاییه چون گفته کریمی تیر اندازی نکرده از اول معلوم بود این حرف را میزندواقعا براتون متاسفم چه راحت تهمت میزنید من نمیدانم چگونه میخواهید جواب خدارابدهید البته اگر مهدی هاشمی بود یاز اینگونه شماها نظر میدادیددراخر نمیخواستم کامنت بگذارم ولی این کامنت ها باعث شد نظر م رابگدارم (1912691) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۸:۵۰:۳۲
یادمه یک زمانی در مورد هاشمی و فرزندانش هم که حرف میزدیم امثال شما میفرمودند که به چشم خودت که ندیدی تهمت نزنیدجواب خدا را چه مدهید. حالا همان هاشمی و فرزند اخ شدند میشود پشت سرشان ه چیزی گفت . آقاجان یک بام و دو هوا که نمیشود (1913809) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۱:۱۵:۵۳
قا تا چیزی ثابت نشده کسی حق ندارد ابروی مومن ببرد کسانی که در این سایت نظر دادند اکثرا فقط تهمت زدند حالا که سخنگوی قوقضاییه این قضیه را گفته دیدن به نفعشان نیست دارند به سخنگوی قوه قضاییه تهمت میزنند البته حساب وکتابی وجود دارد همه کسانی که تهمت زدند یک روزی جواب همه تهمتهایی که زدند میگیرند (1913937) (alef-10)
 
فاطما
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۴۷:۵۹
آقای اژهای کاش قبلا" سخنان طرفین را که درسایت ها گفته شده را خوب مطالعه میکردند دچار تناقض گویی نمیشدند واقعا" از یک روحانی بعید است برای ماست مالی به تناقض گویی متوسل شود (1912713) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۵:۵۱:۵۷
یادمه این مداحه ... میخوند که عشق یعنی صبر در هنگام خشم!!!! و گریه می کرد (1912723) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۶:۰۰:۲۶
lمقصرخلبان بوده (1912736) (alef-1)
 
حسن شیخی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۶:۰۴:۵۸
باید درجه ی آگاهی و رشد ملت به آن حد رسیده باشدکه اشتباه مداح به پای خودش نوشته شود ؛ ساحت دین اسلام ؛ از هرگونه خدشه ای بدور است و نیازی به آسمان و ریسمان بافتن نیست. همچنان که خطای سایر اقشار به پای خودشان نوشته می شود. اشتباه را کسانی مرتکب شده اند ؛ که برخی از آحاد ملت را تافته ای جدا بافته تعریف کرده اند و در برخی موارد قداست نابجا به آنان داده اند. (1912742) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۶:۰۷:۰۳
واقعه عاشورا تا قیامت زنده است، و هیچ ربطی به این مداح و آن مداح ندارد، شهید مطهری در کتاب حماسه حسینی خیلی از تحریفاتی که توسط روضه خوانها و مداحهان در خصوص واقعه عاشورا می شود را شرح داده است، لذا لزومی ندارد جامعه مداحان به پشتیبانی از مداح خلاف کار اطلاعیه بدهد و خودشان را مدافع و واقعه عاشورا را به نفع خودشان مصادره کنند، بهتر است آن مداح از ملت و آن زوج جوان عذرخواهی کرده و سعی کنند دیگر موجب اینگونه تخلفات آشکار نگردند که بخواهند از قیام امام حسین(ع) مایه بگذارند، تعجب من از خلاف مداح نیست، تعجب از آن اطلاعیه جمعی از مداحان است، کجایند علما و کفن پوشان که به این انحرافات آشکار دینی واکنش نشان دهند!!! چه بر سر اسلام و جامعه مسلمین رفته است!!! (1912745) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۶:۲۸:۰۶
آخرش ما نفهمیدیم چی شده؟ کی راست میگه؟کی طرف کیه؟آخرشم نمی فهمیم.....! (1912768) (alef-1)
 
یکنفر از مردم
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۰:۵۵:۳۶
از اسلام اگر تنها راستگویی اش را یاد میگرفتیم بیشتر مشکلاتمان حل میشد. (1913913) (alef-10)
 
محغ
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۶:۵۴:۳۹
متهم رسانه ها هستند!
رسانه های هر دو جناح بدون داشتن اسناد و مدارک کافی و داشتن اخبار تایید شده قلم زدند. پرونده ی م.ک. در حال پیگیری است و باید اجازه داد روال قانونی طی شود. در مورد ب.ز. هم وقتی پرونده ی ایشان در حال پیگیری است نباید این طور در فضای رسانه ای محکوم شود. (1912806) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۸:۲۱:۳۵
دلت خوشه ها مردحسابی دونفر از مقامات قضایی وانتظامی این مملکت درخصوص این مسئله اظهاراتی کاملا متناقض داشته اند اونوقت شما ازرسانه ها با این اوضاع فعلی شاکی هستی که چرا به این موضوع پرداخته اند؟ چه کسی ویا دستگاهی مطالب صحیح را برای تنویر افکار عمومی بایدبه رسانه ها اعلام می کرد ؟ (1912935) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۷:۱۶:۲۰
1-چرا این ادم دستگر نشده؟
2-چرا دائم دنبال ماله کشی جریان هستید؟
3-مگر همه در برابرقانون مساوی نیستند؟ (1912838) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۸:۰۰:۵۰
کلا همیشه ما خوبیم، غیر ما, اراذل و اوباش! (1912897) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۸:۱۰:۵۶
متهم اون راننده است چراازخانه بیرون آمده بودبایدمی نشست خانه و (1912920) (alef-10)
 
eilyar
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۸:۲۴:۵۳
ومکرو ومکرالله والله خیر الماکرین.
خداوند متعال اینطوری جواب حیله گران را میدهد.
محمود کریمی حاضر بود 100میلیون بده ولی کار به اینجا نکشه!!!
آینه عبرت است. (1912940) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۸:۲۵:۰۰
شاید جناب مداح میخواسته نهی از منکر بکند کار به تیر اندازی ختم شده است (1912941) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۸:۳۰:۱۶
چنانچه محاکمه هم بشود با دویست هزار تومان جریمه حل وفصل میشود (1912949) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۸:۳۲:۵۰
کی بود کی بود من نبودم! (1912957) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۹:۰۹:۳۷
اولا مگه شما خبر ندارید که بند کردید به این خبر؟
در ثانی کاش همه ما کمی تقوا را رعایت می کردیم و درباره چیزی که این همه شواهد ضد و نقیض دارد و از آن چیز دقیق و مطمئنی نمی دانیم، قضاوت عجولانه نمی کردیم و آبرویی را نمی ریختیم! (1913042) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۹:۱۲:۱۹
خب الان جنبه عمومی جرم چی میشه؟؟؟ حالا هرکی تیراندازی کرده اگر طبق قوانین به کارگیری سلاح نباشه جرمه
ایجاد رعب و وحشتم که شده !
به اینا قرار نیست رسیدگی بشه؟
بعدم اینکه چرا و چه نهادی به راننده اقای کریمی مجوز حمل سلاح داده؟ (1913045) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۹:۲۰:۵۰
شاکی نه تنها شاکی نبوده بلکه دسته گل هم برای کریمی فرستاده حالا شماها هی شلوغش کنین ماست مالی شد ببخشید نه تموم شد تموم تموم مثل خیلی چیزهای دیگه (1913062) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۹:۳۷:۰۴
آخرش همه کاسه کوزه ها سر خلبان! میشکند. (1913090) (alef-10)
 
صادقی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۹:۵۰:۴۸
باسلام اتفاق اینچنینی در همه جای دنیا می افتد. سوال اینجاست مجوز حمل سلاح برای چیه اگر مزاحمت ایجاد کرده اند پس براي حفظ جان خود و خانواده اش باید دست به سلاح میشد چرا که طبق اطلاعات دقیق دو سواری ۲۰۶ بعد از اینکه محمود کریمی را میشناسند قصد اذیت داشتند که او برای حفظ خودش اینکار را کرده اگر ماشین واژگون میشد و ایشان از بین میرفت همه عزیزانی که نظر می دهند میگفتند چرا اگر اسلحه داشت از خودش دفاع نکرد فقط متاسفم برای رسانه ها که هماهنگ با رسانه های خارجی برای از بین بردن وجه مداح اهل بیت این کار ها را میکنند (1913119) (alef-10)
 
دادشی
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۰۹:۱۹:۰۸
دادشی منطق با صلابتی داری خوشم امد
پس ماشین حاجی مثل قطار بعضی ها ترمز هم نداره که یگوشه اتوبان توقف کنه و به ۱۱۰ زنگ بزنه، خدای ناکرده ما نیروی انتظامی داریم اگه نداریم شما بفرمایید تکلیف ما را روشن کنید تا با خود اسلحه حمل کنیم اخه ما هم خانواده و ناموس داریم (1915691) (alef-10)
 
صادقی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۱۹:۵۹:۴۴
با سلام الف جان نظرات ما را هم بذارید آقایان محترم در حد اون نیستند که برای قوه قضاییه تعیین تکلیف کنند دادستان زابل به شهادت رسيد همین آقایان بیمار گفتند چرا اسلحه نداشته چرا محافظ نداشته محمود کریمی هم آدم کمی نیست حالا اینا به اصطلاح طلب ربط میدند که اگه اصلاح طلب بود چطور میشد این همه تخریب نکند فردا که آفتاب حقیقت شود پدید شرمنده رهروی که عمل بر مجاز کرد (1913140) (alef-10)
 
رضا
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۲:۰۴:۵۱
خدا به خیر کنه. مداح در سطح دادستان رفت بالا. (1914047) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۱:۱۴:۰۱
مجوز حمل سلاح یعنی چی؟؟؟؟

اگه یه پلیس داخل شهر شلیک کنه، پدرشو درمیارن چه برسه به یه آدم عادی!!!!!

البته................................. (1913248) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۱:۴۰:۲۹
بنام خدا
حرفای طرف آقای کریمی حرفای دیگری زده که با حرف های آقای اژه ای خیلی متفاوته؟
کی درست می گه؟ (1913285) (alef-10)
 
اف
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۱:۵۱:۲۶
چرا حاج محمود رسماً نمیاد حرف بزنه؟ اگه ابهامی باشه روشن میشه. ایشون اهل بیتی ان و نباید چیزی رو کتمان کنن. سال ها دم از اهل بیت زده باید آژادگی به خرجبده و بیاد حرف بزنه تا همه چی روشن شه (1913311) (alef-10)
 
هموطن
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۲:۰۲:۱۶
وقتی دین و باورهای مردم به بازیچه گرفته میشه،عده ای به مناسبت همین باورهای مردم به مدارج بالای سیاسی و اقتصادی و اجتماعی می رسند که استحقاقشو ندارن،وصد البته به ریش تک تک این باورمندان با اصل و ریشه می خندند،وضع از این بدتر نشه خدا رو شکر می کنیم. (1913330) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۲:۴۵:۴۰
من مهندس ناظرم ديروز نزديك بود توسط مالك داخل گود پرت شوم لازمه من هم مسلح باشم و جواز حمل سلاح داشته باشم (1913388) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۳:۰۲:۲۷
پس خواهشن اینقدر نگید تو امریکا امنیت نیست چون مجوز حمل صلاح دارند لااقل اونجا همه این حق رو دارند نه فقط مداحان. پس اونجا مساوات هست اینجا نیست (1913402) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۰۳:۴۹:۵۴
مثل این مینونه که امریکا خوانندگان رپ مجوز حمل سلاح دارند :)) (1915480) (alef-10)
 
علي
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۳:۰۴:۲۳
به هر طریقی این جریانو هر روز دارن کشش میدن.برای من سواله که چرا الف دست از سر این قضیه بر نمی داره متاسفانه در این مملکت همیشه همین جوریه .هیچ وقت هم درست نمیشه . (1913404) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۳:۲۱:۴۳
کاش یه تست الکل از شاکی و مداح گرفته میشد. جان خودم حرفا خیلی متناقضه. آدم با عقل سالم از این حرفا نمیزنه. (1913428) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۳:۲۶:۴۸
من اقای محمود کریمی را دوست دارم و با روضه هایش زندگی می کنم و از او می خواهم راست وحسینی اگر این کار را کرذه از مرذم عذرخواهی کند (1913441) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۴:۵۹:۱۳
اونم در جوابت حتما میگم چشششم...چرا زودتر نگفتی؟؟؟؟...بابا تو دیگه چقدر ساده ای ی ی ی (1914283) (alef-10)
 
پیراسته فر
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۳:۳۰:۰۸
راننده محترم بزرگواری کردند"جور"مداح را کشیدند"ایثار"کردند،درحد"ریزعلی خواجوی"تامداح محترم خلاص شود.
بهرحال آقای کریمی بایدقدراین راننده فداکاررا داشته باشد . (1913445) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۳:۳۴:۰۳
چرا اینقدر به مسایل بی اهمیت می پردازید؟واقعا دنبال چی هستین؟مشکلات کشور را حل کردین فقط این یکی مونده؟؟؟؟؟ (1913451) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۶ ۲۳:۴۵:۴۴
اینقدر چرت پرت خوندم خسته شدم (البته نه همه نظرات)
بابا مگه تو هر اتفاقی باید نظر بدین؟؟؟
چرا درباره چیزی که نمی دونید نظر می دین؟؟ (1913476) (alef-10)
 
نکته بین
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۰:۱۱:۳۵
این مداح اگر فقط مداح اهل بیت بود که اسلحه نداشت!!کوچکترین خطایی هم میکرد باش برخورد میکردند نه اینکه هزارجور داستان درست بشه تا خطاش رو بپوشونند.!!! (1913519) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۶:۰۲:۵۸
نکته خوبی رو دیدی... همون دیگه این آدم احتمالا فقط مداح نبوده... (1914355) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۰:۳۴:۲۵
بقول مهران مدیری :ای که گفتی یعنی چه!شاهدماجرامیگه تیراندازجناب مداح بوده!آقای گازگیرنده قندان پرت کن میگه راننده بوده! (1913571) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۰:۳۷:۵۷
وقتی قوه قضاییه مستقل نیست، مشخص هست که این افراد که خودشان را به اسم دین، مهم کرده اند و سرنوشت خود را با سرنوشت کشور یکی دانسته و میگویند پرونده امنیتی هست و حتی به آنها سلاح میدهند، وضع به همین منوال هست. چرا مداح باید تافته ی جدا بافته باشد. یکی میشه قصاب، یکی نانوا، یکی کارمند، یکی قناد، و یکی هم مداح. همه اینها شغل هست. این افراد چرا باید سلاح داشته باشند و اخیرا شنیدم که گفته میشد باید دادگاه ویژه ی مداحان داشته باشیم!!! ویژه!!! (1913575) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۰:۴۷:۰۹
اگر آبروی مومن از پرده کعبه برات بالاتره منتشر کن.
جماعتی که مرتب دنبال این هستین که ببینین تو زندگی فلان مداح یا فلان مجری یا فلان بازیگر چی میگذره و موضوعی پیدا کنین که آبروی یک مومن را مثل یک گوشت قربانی بیاندازید وسط و هر چه دلتان خواست بگویید بی آنکه نمی دانید یا خودتان را به ندانستن زده اید که اینها همه حساب و کتاب دارد و حتما روزی باید پاسخ بدهید کمی به خودتان توجه کنید به اعمال و رفتار خودتان بس است ذیگر شورش را درآورده اید ..... (1913602) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۰۲:۴۸:۵۷
مسئله فقط آبرو نیست
برادر چنین شخصیتهائی به یک جایگاهی رسیدن که اصلا هیچ دانشی ازون جایگاه ندارند
مداح هم مداحهای قدیم فقط روضه امام حسین وبس ... (1915471) (alef-10)
 
نازنین
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۰:۵۳:۱۵
خیلی جالب شده .انگار این ماجرا زمینه ی عقده گشایی یه عده رو فراهم کرده و موضوعی شده برای تسویه حساب با محمود کریمی یا کلا جامعه مداح و یه عده ایی هم که انگار زخم خورده دین هستند دارند ماهیت اصلی خودشون رو نشون میدن و این اتفاق که هنوز چیزی از اون کاملا روشن نیست بهونه ای شده برای انتقام از اقای کریمی یا هم صنف های ایشون. لطفا سانسور نکنید دوستان الفی. (1913613) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۸:۵۲:۰۶
یعنی این افراد از نظر شما نماد دین هستند که شما می‌گویی عده‌ای زخم خورده دین هستند؟ اتفاقاً حرف اصلی اینه که نگذارید این افراد برای منافع خودشون به دین ضربه بزنند. مداح واقعی که مجوز سلاح نیاز نداره. یعنی چون مداحی امام معصوم می‌کند، تحت خطره و باید سلاح داشته باشه؟ بابا عقل هم خوب چیزیه. پس همه روحانیون باید مسلح باشند. (1914715) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۴:۲۶:۱۰
کاش به جای اینهمه مطلب برای یک پرونده مداح، کمی در مورد پرونده کرسنت و تکلیف ضرر کلان ایران مطلب و خبر رسانی کنید. بخدا اهم و مهم کنید بد نیست ها.

نمی گم این اتفاق مساله خوبی بوده ولی چرا این مسایل حاشیه ای رو به مساله اصلی و اول کشور تبدیل میکنید و مسایل اصلی را رها می کنید؟ (1913744) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۰:۵۷:۳۱
کیهان عزیزتون به این پرونده خیلی پرداخته اگر چیزی پیدا می کرد حتما" صداش درآمده بود (1913915) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۲:۴۳:۱۵
امنیت زن و بچه مردم در خیابان برای این افراد مهم نیست ! (1914110) (alef-10)
 
مقدم
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۰۸:۵۶:۳۷
راننده یا ارازل اوباش ایشان چکار داره که اقای کریمی هست یا نه و وقتی هم میگه اره کریمیم چرا باید دنبالش بیوفته (1913813) (alef-10)
 
اشکان ایرانی
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۲:۴۸:۲۵
حمل سلاح با مجوز شلیک بی مجوز تهمت و افترا به مردم در قاموس اهل بیت جائی نداره (1914122) (alef-10)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۳:۱۰:۴۱
من نمیدونم کسایی که نظر میدن چقدر با قانون آشنا هستند ولی منی که تا اندازه ای با قانون اشنا هستم نظرم اینه :نوع اول :کمترین حکم اینه که ایشون از کار مداحی ممنوع و به سه سال حبس محکوم شوند.نوع دوم: از انجایی که کار ایشون خیلی غیر عادی و مصداق بارز محاربه میباشد حکم اعدام برایشان صادر شود. در پایان ممنون میشم اگر کسی تایید یا رد میخواهد بکه اول قانون و قوانین کشور را مطالعه سپس نظر فرمایند.با تشکر (1914176) (alef-10)
 
رضا
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۵:۵۶:۳۳
سلام
و گم شده دوران ما اخلاق اسلامی...
این همه با آبروی یکدیگر بازی میکنیم فقط براساس خبر چند خبرگزاری...
یاخدا (1914341) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۱۹:۳۱:۳۲
مداح عزیز، حال وقتی صدایت را از تلویزیون و یا ضبط اتومبیل و یا ایستگاه های صلواتی می شنوم ناخودآگاه یاد هفت تیرکشی ات می افتم.

نمی دانم تویی که هزاران نفر از سراسر شهر به بهانه ی ارباب بی کفن با صدای دلنشینت گرد هیئتت می آیند، چرا؟ تویی که حرفت برایشان سند است و عملت الگو! به همان اندازه که الگویی بزرگ هستی به همان اندازه هم خطاهایت بزرگ است. قبول نداری؟

نمی دانم و نمی خواهم بدانم دلیل تیراندازی ات چه بوده؟ هرچه بوده شلیک به زن و شوهر ، اراذل و اوباش، تهدید و ... از تو که به عنوان یک چهره فرهنگی در دل جوانان جاخوش کردی این کار بعید بود.

به نظرم بدترین گزینه را انتخاب کردی. آن جا که از صبر حضرت زینب(س) می خواندی و برای ما توصیه به صبر و سعه صدر می کردی، فکرش را هم نمی کردم با یک بگو مگوی ساده از کوره در بری و هفت تیری را که نمی دانم از کجا آوردی به روی یکی از هم وطنانت بکشی! یقینا اگر سیره اهل بیت را که صدها بار در مجالست خوانده بودی عمل می کردی الان به عنوان الگوی عملی نیز درخشان تر از گذشته می درخشیدی!

اگر موضوع تهدید بود بهتر نبود اطلاع بدهی تا بررسی کنند و برایت محافظ بگذارند؟ اگر تصادف بوده همانند ما به 110 زنگ میزدی تا پلیس بیاید و برایت کروکی بکشد؟ اگر اراذل و اوباش بودند خوب همان کاری را که مردم عادی می کنند انجام می دادی. یقین دارم اراذل و اوباش هم اگر بودند به احترام امام حسین وقتی چهره ات را می دیدند از شرمندگی چیزی برای گفتن نداشتند. به نظرت با این رفتار به دین ضربه ای وارد نکردی؟! شاید ظرف و مظروف مناسب نبوده و ظرفت بسیار کوچک!

---------

چرا بعضی ها خودشان را از مردم جدا می دانند؟ چرا برای تأمین امنیت خود، اسلحه گرم به خود می بندند و قاضی می شوند و حکم جاری می کنند؟ فکر نمی کنند اگر هر کس بخواهد اینطوری عمل کند سنگ روی سنگ بند نمی شود؟ چرا بعضی ها هر چه بخواهند انجام می دهند و کسی جلودارشان نیست؟ آیا اگر دیگران هم همین حرف ها و اعمال را مرتکب شوند اینگونه ختم به خیر می شود؟

چرا برای توجیه این کار زشت نام مقدس ارزشی و .... را بر زبان می آوریم. چرا می گوییم توطئه کردند و به ترور شخصیت ها مشغولند. مگر بقیه اهل دین و ارزش و اعتقاد نیستند؟ چرا با این تعابیر همه چیز را لکه دار می کنید؟ چرا هر وقت انتقاد می شود منتقد را به سکولار بودن و ضد دین و ... متهم می کنیم. برچسب زدن کار ساده ایست اما به اشتباه خود پی بردن و سرتسلیم به قانون فرو آوردن کار سخت تری نیست...!

چرا وقتی به مشکل بر می خورید مجاری قانونی را اعتنا نمی کنید ؟ آیا قانون نقص دارد؟ آیا مجریان قانون لایق نیستند؟ چرا به حکم خود عمل می کنند؟ چرا؟

چرا برخی که نه شغل امنیتی و نظامی دارند و فقط در توهم تهدید هستند به خود اجازه می دهند با رانت و رابطه برای خود یک لایه امنیتی درست کنند؟ مگر خونشان رنگین تر است؟

البته خطای برخی از این افراد را نباید به پای هم صنفی هایشان گذاشت و یقینا در هر صنفی خطاکار وجود دارد و شرح و بسط به همه کار بسیار غلط و غیرمنطقی است. اما موضع گیری در خصوص محتوای خطا می تواند به آرامش و امنیت روانی و اجتماعی اقشار مردم کمک به سزایی کند.

آمار رسمی از تعداد نیم میلیون نفری افرادی خبر می دهد که با خود اسلحه کمری دارند. این طبیعی است برای حفظ امنیت جامعه به افرادی با اجازه قانون سلاح تحویل دهند. یقینا ایشان که کارشان امنیتی است به خوبی می دانند و ثابت کرده اند که آخرین راه، استفاده از اسلحه است نه اولین راه! یقینا آنهایی که دچار خبط می شوند همانهایی هستند که مسیر قانونی اخذ سلاخ را دور زده اند و از کاتالیزورهای دوستان استفاده کرده اند. آیا این را نمی شود کاپیتالاسیون نامید؟

از قوه قضاییه نیز انتظار می رود جهت اطمینان خاطر افکار عمومی به نحو احسن و قانونی و چه بسا سخت گیرانه تر به این پرونده رسیدگی کند. البته شنیدم آقای شاکی رضایت دادند اما یقین دارم مدعی العموم باید ورود پیدا کند، اگر اقدام جدی مقابل اینگونه اعمال نشود در آینده این قبیل اتفاقات بیش از پیش تکرار خواهد شد. یکی از علل اصلی انقلاب اسلامی به یقین مبارزه با ویژه خواری ها و خاصه خواری ها بوده؛ قرار نیست قانون و انسان و احترام و اخلاق و دین و آزادی و حقوق مردم و ... فقط به خاطر عده ای منفعت طلب زیر پا گذاشته شود.

سازکار گرفتن اسلحه چیست؟ اگر بعدها یک بازاری، کارگردان، بقال و استاد دانشگاه و ... اسلحه کشیدند و با افتخار چند تیر هم شلیک کردند جای تعجب هست یا کاملا طبیعی است؟ آیا مجازات های حمل سلاح و استفاده غیر مجاز ناکافیست؟ شاید برای حمل اسلحه مجوز بتوانند دست و پا کنند اما استفاده ناصحیح آن را به هیچ عنوان نمی شود توجیه کرد.

این تیراندازی شاید ثابت کند برخی ها قانون، امنیت، جامعه و مردم و .... را جز برای منفعت خود نمی خواهند. و قانون خود را ارجح از قانون جامعه می دانند. امنیت خود را از امنیت مردم و ... می دانند. (عباس جبلی) (1914801) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۲۰:۲۲:۱۱
و اینکه مدعی العموم نباید تقاضای مجازات برای ضارب داشته باشد یا خیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1914898) (alef-10)
 
نگران
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۲۲:۱۶:۵۹
خلاصه خاک به سرمون بااین خبر رسانی ها با این رسانه ها (1915112) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۰۸:۱۷:۵۰
خدا همه مارو ببخشه که اینقده قدر نشناس هستیم
و از همه ایراد میگیریم یکمی باید فرک کنیم و ببینیم چی درسته و چی نادرسته هرچی دولت و قوه قضائیه بگه درسته بدون برو برگرد هرچی میگن درسته
چون نمازشونو الو وقت میخونند و درکشور اسلامی زندگی میکنند و اصلا دروغ و حرف بی ربط نمیزنند (1915569) (alef-10)
 
راد
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۰۸:۲۰:۰۵
هر 3 بايد زنداني شوند هم مداح هم رانندش هم خانوادش (1915576) (alef-10)
 
خسرو پرویز
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۰۸:۳۹:۲۷
مردم گوش به این حرفا ندید اینا همش توطئه استکبار و صهیونیزم جهانیه برای بدنام کردن دین (1915609) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۰۸:۴۵:۴۹
به نظرم مقصر اصلی آقای شاکی پرونده است که با اعلام رضایتش موجب پنهان نگه داشتن یک تخلف شد (1915622) (alef-10)
 
حسن
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۰۹:۰۵:۱۵
الف جان این هم از بیکاری شماست که این سوژها را در سایت میگذارید (1915665) (alef-10)
 
مسعود صادقی
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۰۹:۳۳:۴۱
بقول قدیمی ها. . . . . . عزیز دل برادر دست نزن بدتر میشه . چه اصراری دارید اینقدر پاسخ وتوضیح بی جا و نامربوط بدین . . . .دوستانه میگم برادر کریمی ساکت باش اوضاع بدتر میشه (1915719) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۰۹:۳۷:۳۰
خدا هست ومی بیند .بیشتر از هرکسی انان که درصحنه بوده اندمیدانند .ودروغگوی افتی است که به جان جامعه افتاده است .با یک معذرت خواهی موضوع ختم بهخیر میشد .اما دروغ پشت دروغ .یکبار اراذل واوباش یکبار راننده .این دیگه چه وضعی است .از یک مداح ساده چقدر باید هزینه کرد .اقایان خدا هست ومی بیند . (1915727) (alef-10)
 
یکی
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۰:۰۲:۴۵
آقا اصلا من مقصرم ، من بودم که تیر اندازی کردم . ول کنید این دوست عزیزمونو حالا یه مداح هم چند تا تیر بزنه به ماشین یه خونواده مگه عیبی داره ؟؟؟/// (1915771) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۰:۰۴:۳۵
شاید این برخورد با ماجرا پرداختن به معلول باشد تا علت ! این که ایشان چه کرده اند یا نکرده اند در اولویت بعدی است آنچه مهم تر است این است که چه بر سر معارف و مفاهیم ائمه , ع آمده که این آقایان با شکوه ! نماد آن بزرگان شده اند مگر کمترین درس پیامبر ص برقراری اخلاق نبوده است . مگر بزرگان دین ما کم مسائل برای مطرح کردن و تفکر دارند که باید مدام با سبکی جدید نوحه خوانی کنیم تا زنده بمانند !!؟ (1915776) (alef-10)
 
راحیل
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۲:۳۰:۵۶
جالب تر از همه این ها اینه که محمود کریمی یکی از کم حاشیه ترین مداحانه که با توجه به اعتقادات سیاسیش تا حالا نه پایش به دادگاه باز شده بود و نه در سیاست توهین به کسی کرده بود ، همیشه با احترام صحبت کرده بود و تلاش کرده بود که پایش را کج نگذارد ، کسی که انقدر محتاط است ، چنین عملی معمولا ازش سر نمی زند ، یعنی کمی نا عاقلانه است که این کار را کند ،
کینه توزی نسبت به مداحان و دم و دستگاه امام حسین ع سالهاست از طریق دشمنان گاهی صراحتا حتی اعلام شده ، به نظر من این موضوع کمی سازمان دهی شده است ، حتی اگر خود موضوع هم اتفاق بوده باشد شایعه های بعد آن کاملا سازماندهی شده است ،
این که به دستگاه قضا اعتماد کنیم خیلی بهتر از این است که به شایعات دارای ابهامی اعتماد کنیم که این سالها تاوان بزرگی بابت اعتماد به آن ها داده ایم (1916174) (alef-10)
 
حسن شیخی
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۳:۱۲:۲۲
اصولا اشتباه ما اینه که مومن بودن را به زبان و کلام و ظاهر می بینیم. در صورتی که مراتب ایمان سه تاست : دل . زبان . عمل.(عمل .عمل عمل ....) (1916253) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۵:۰۶:۰۸
واقعیت تراژدیک را به کمدی تبدیل کردند (1916487) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۱۶:۲۷:۳۳
رئیس قوه قضائیه که تهدید با سلاح سرد را مستوجب اعدام میداندخدا با حاج محمود رحم کنه (1916682) (alef-10)
 
ارسطو
۱۳۹۲-۱۰-۲۹ ۱۲:۳۷:۱۶
آیا حمل سلاح کار خوبی است.آیا شلیک کردن در اتوبان کار خوبی است. آیا رضایت شاکی کار بدی است. آیا شلیک را گردن دیگری انداختن کار خوبی است. (1918242) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۱۰-۳۰ ۱۱:۲۲:۱۱
الف جان احتمالا حال نداری که بخونی!
این قضیه از حقوق شاکی بوده که او هم فهمیده به خاطر مداحی و مداحان از حقش گذشت.
شما هم دقت کن وببین در زمانی که دشمن و بد خواه دارن از یه قضیه ولو مورد دار به ضرر مداح ومداحی استفاده میکنن آب به آسیاب اونها نریز.
بزار یه وقت دیگه وبه مسائلی اینچنینی رسیدگی کن. (1920093) (alef-13)
 
هادي
۱۳۹۲-۱۰-۳۰ ۱۸:۰۸:۳۳
بالاخره خدا آدم ها رو امتحان ميکنه ...! معروف بودن همونقدر که خوبه ميتونه بد هم باشه. جاي امام علي (ع) خالي که عدالت رو اينجا نشون بده! (1921450) (alef-13)
 
بامداد
۱۳۹۲-۱۱-۰۲ ۰۰:۱۵:۳۸
جالبه بعضی ها از عمل این اقا یه جوری دفاع میکنن که شاید خود مجرم انگشت حیرت به دندان دندان گرفته باشه (1924845) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.