توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506300
مشارکت کارکنان بانک صادرات ایران در ساخت ١٥ مدرسه و ٢ کتابخانه به ارزش ٣٠ میلیارد ریال
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۴
کارکنان بانک صادرات ایران بصورت داوطلبانه و با نیت خیرخواهانه و همچنین زدودن فقر و محرومیت از نقاط دورافتاده کشور و فراهم سازی شرایط تحصیل آسان برای فرزندان و آینده سازان ایران اسلامی، با اختصاص بیش از ٣٠ میلیارد ریال به امر مدرسه‌سازی، به جمع خیرین مدرسه‌ساز کشور پیوسته‌اند.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، به همت انجمن اسلامی و بسیج کارکنان این بانک، بیش از ٣٠ میلیارد ریال از کمک‌های نقدی کارکنان این بانک طی ٢ دهه گذشته، در امر ساخت ١٥ مدرسه‌ و راه اندازی ٢ کتابخانه در مناطق محروم کشور، هزینه شده است.

این گزارش می‌افزاید: با کمک‌های کارکنان خیر بانک و بمنظور ایفای مسئولیت های اجتماعی، همزمان با بروز زلزله ویرانگر شهرستان بم، مدرسه ایثارگران بم در منطقه اکبرآباد این شهرستان با هزینه 1/5میلیارد ریالی تجمیع ‌شده در قالب کمک‌های داوطلبانه کارکنان بانک صادرات ایران، ساخته شده است. همچنین مدرسه آزادگان در شهرستان چالان چولان استان لرستان نیز در پی زلزله به وجود آمده در آن منطقه با هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد ریال از همین محل ساخته شده است.
لازم بذکر است مدرسة ٦ کلاسه شهدای بانک صادرات ایران در روستای آق قمیش استان گلستان که بعدها تبدیل به دبیرستان شده نیز با هزینه‌ای بالغ بر ٣٠٠ میلیون ریال، ساخته شده است.
شایان ذکر است کارکنان خیر بانک صادرات ایران در روستای رختیان شهرستان بجنورد نیز مبادرت به ساخت مدرسه جواد الائمه (ع) با هزینه‌ ٣ میلیارد ریال نموده و علاوه بر ساخت مجتمع فرهنگی مشهد مقدس در غرب این شهر، ٢ مدرسه به مساحت هر یک ٥ هزار مترمربع نیز به ترتیب در باقرشهر در استان تهران و همچنین در ناحیه خور و نایین استان اصفهان هر یک به هزینه ١٠٠ میلیون ریال نموده اند.
یادآور می گردد؛ در ادامه نهضت مدرسه‌سازی کارکنان خیر بانک صادرات، می‌توان به احداث مدرسة ٦ کلاسه ولایت یازدهم در غرب کرمانشاه با هزینه 6/5 میلیارد ریال، ساخت مدرسه ١٢ کلاسه شهدای بانک صادرات در شهرستان اهر استان آذربایجان شرقی با هزینه 1/3 میلیارد ریال، مدرسه ولایی دوازدهم در شهرستان سقز با هزینه‌ 4/2 میلیارد ریال اشاره نمود.
همچنین مدارسی نیز در شهرستانهای استانهای یزد، زنجان و بوشهر در دست ساخت می باشد که بزودی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
 
کلمات کلیدی : بانک صادرات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.