توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 486600
دلنوشته وزیر بهداشت درباره انسانیت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۰
وزیر بهداشت ابراز امیدواری کرد که در پایان یک ماه روزه داری و عبادت حق، بتوان در سایه همدلی و کار و تلاش، ایران را در تمامی عرصه‌ها گامی به پیش برد.

به گزارش ایسنا، دکتر سیدحسن هاشمی در مطلبی با عنوان" یک گام به پیش"در کانال تلگرامی خود نوشت:" «گویند عالمی بر منبر شد تا با مردم از دینداری و اخلاق و انسانیت گوید؛ در حالی که جا کم بود و جماعت فراوان؛ پس مردی برخاست و فریاد برآورد، خداوند رحمت کند هر که را از جای برخیزد و گامی پیش رود.

شیخ از منبر به زیر آمد؛ چون علت بپرسیدند، گفت: همه آن‌چه من خواستم بگویم، این مرد به همین چند کلام بگفت.»

این حکایت را بارها و هرگاه به سبک و سیاقی متفاوت شنیده و خوانده‌ام. هر دفعه نیز به خود گفته‌ام به‌راستی حقیقت دین و اخلاق و انسانیت همین است و بس.

اینک و در پایان یک ماه روزه‌داری و امساک و عبادت و طلب مغفرت، امیدوارم ما که الگویی چون مولای متقیان، علی‌ابن ابیطالب(ع) را پیش روی داریم، توانسته باشیم از جای برخیزیم و یک گام به پیش رویم.

با این امید و تبریک فرارسیدن عید سعید فطر به شما هموطنان شریف و عزیز، از خدای مهربان بخواهیم لطفش را شامل حال‌مان کند و یاری‌مان دهد تا در سایه دوستی، همدلی و کار و تلاش، بتوانیم ایران عزیز را هم در تمامی عرصه‌ها گامی به‌پیش بریم.
چنین باد."
 
کلمات کلیدی : وزیر بهداشت+انسانیت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.