نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 486204
دادستان کل کشور: دادستان تهران به موضوع توهین به رییس‌جمهور ورود کرده است
تاریخ انتشار : شنبه ۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۶
دادستان کل کشور درباره حادثه توهین به رییس جمهور در راهپیمایی روز قدس کفت: قرار است دادستانی تهران و دادسرای تهران به این مساله ورود کند و وزارت کشور و نیروی انتظامی مستندات خود را ارایه دهند.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری در حاشیه تجدیدمیثاق مسئولان عالی قضایی با آرمان‌های امام راحل در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سئال که آیا پرونده تخلفات انتخاباتی به دادگاه ارسال شده است؟ گفت: با توجه به گستردگی موضوع این مساله باعث تاخیر در ارسال پرونده به دادگاه شده و چون تخلفات مربوط به تمام استان‌ها می‌شود رسیدگی به آنها زمان بر است.

دادستان کل کشور درباره افزایش آمار تخلفات و احضار برخی فرمانداران گفت: در حال حاضر همان 6 فرماندار احضار شده‌اند و آمارها افزایشی نداشته است.

وی در رابطه به حادثه توهین به رییس‌جمهور در روز قدس گفت: قرار است دادستانی تهران و دادسرای تهران به این مساله ورود کند و وزارت کشور و نیروی انتظامی مستندات خود را ارایه دهند.
 
کلمات کلیدی : راهپیمایی روز قدس + حواشي غيرقانوني روز قدس + راهپیمایی + توهین به روحانی + وزیر کشور + دادستانی
 
میلاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۳ ۱۷:۲۱:۰۶
آقای دادستان
لطفا در قضیه قرارداد های ننگین هم ورود کنید.
لطفا در قضیه آشوب 88 هم که به رئیس جمهور وقت و به یه کشور توهین شد ورود کنید.
لطفا حکم مربوط به کسانی که مملکت رو به آتش کشیدن و الان در بدنه دولت هستن ورود کنید. (4442703) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۴-۰۳ ۱۷:۲۳:۵۷
آیا دادستانی به توهین های پیاپی روحانی به مردم و خشونت طلب خواندن مردم ورود می کند؟ (4442713) (alef-11)
 
جهانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۳ ۱۹:۰۴:۱۱
دادستان به پرونده توهین به ریس جمهور ورد کرد. خسته نباشی پهلوان این توهین به رئیس جمهور نیست این اخلال در نظم عمومی تشویش مردم .بی ثبات نشان دادن ... دادستان کاری اتجام دهد.. (4442867) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۳ ۲۰:۲۸:۵۷
مگر نه اینکه میزان رای مردم است
واقعا چه کسانی در این سالهای اخیر با رای مردم مشکل دارند؟ (4442950) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۴-۰۳ ۲۰:۳۳:۵۸
به توهین های روحانی به ملت هم رسیدگی شه (4442960) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۰۳ ۲۱:۲۴:۱۴
اونوقت هیچ مقامی توی این کشور اسلامی نیست که به موضوع توهینهای شخص رییس جمهور در قبال آحاد جامعه ورود پیدا کند؟ (4443009) (alef-11)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۴-۰۳ ۲۳:۵۴:۲۳
چرا وقتی رئیس جمهور به مردم توهین میکند و آنها را بیسواد، بی شناسنامه، لبو فروش، جیب‎بر، ترسو، بزدل ، عقب مانده ، کودک، مزدور،مستضعف فکری، متوهم ، کاسب تحریم ، فاسد ، تازه به دوران رسیده ، عصر حجری و ... مینامد دادستان ورود نمیکند؟ کجای قوانین بهش اجازه داده که به مردم فحاشی و از مردم هتک حرمت کند؟ (4443159) (alef-11)
 
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۰۷:۵۸:۵۲
به نظر من خیلی خوبه با این افراد به شدت برخورد کنند زیرا این افراد یا جاهل و یا مقرض هستند زیرا با این کارهاشون باعث می شوند دولت از زیر بار مسئولیت هاش و اتفاقات جامعه از تحریم های جدید تا سوال از رئیس جمهور در مورد موسسات مالی و ... با ایجاد جو روانی و مظلوم نمایی فرار کند (4443375) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.