نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 337533
ابراز تاسف خاتمی از نبود یزدی و مصباح در خبرگان آینده
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۵
عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری، از حضور نداشتن آیات محمد یزدی و محمدتقی مصباح یزدی در مجلس خبرگان آینده ابراز تاسف کرد.

به گزارش ایسنا، آیت الله سید احمد خاتمی در صحبت‌هایی پیش از ضیافت شام نوزدهمین اجلاسیه چهارمین دوره مجلس خبرگان رهبری، اظهار کرد: باید تاسفم را از اینکه بزرگانی چون آیت‌الله محمد یزدی و آیت‌الله مصباح یزدی را در پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری نداریم، ابراز کنم. از همه کسانی که در دوره چهارم خبرگان حضور داشتند و در دوره پنجم نیستند نیز صمیمانه تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد:‌ برخوردی که امروز آیت الله یزدی در نطق خودشان داشتند مایه افتخار روحانیت است. تعبیر ایشان این بود که از کسانی که به من رای ندادند تشکر می‌کنم. این منش روحانیت در طول تاریخ و راز ماندگاری روحانیت است. آقای یزدی فرمودند که تسلیم قانون هستند و خودشان و جامعه مدرسین نیز هیچ اقدامی برای انصراف کسی و ورود ایشان به مجلس انجام ندادند.

خاتمی همچنین بیان کرد: به نظر می‌رسد ما این افتخار را برای خبرگان ثبت کردیم. در مساله رقابت‌ها هم شکوه خاصی بین روحانیت بود. من و آقایان بهرامی و علی مرادی که در کرمان کاندیدا بودیم با کمال صمیمت هرجا که می‌رفتیم، می‌گفتیم ما سه نفر هستیم.

وی در ادامه تاکید کرد: در زمینه هزینه‌ها نیز برای انتخابات خبرگان بنده یک ریال خرج نکردم‌. تنها خرجم این بود که یک کوپه قطار از قم به کرمان گرفتم و در حدی که جامعه مدرسین عکس سه نفر را چاپ کرده بود ما هم داشتیم. در این دور از انتخابات جنس خبرگان خودش را نشان داد و بسیاری از اعاظم نیز همین طور رفتار کردند. امیدواریم این منش برای همیشه در تاریخ خبرگان ثبت شود.
 
کلمات کلیدی : انتخابات خبرگان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۱۹ ۰۰:۲۰:۴۰
این اراده مردم فهیم ایران است. لطفا به آن احترام خالصانه بگذارید. (3594805) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۱۹ ۰۷:۵۴:۵۷
شما خودتون هم اگر در تهران کاندید شده بودید الان کنار آن دو نفر بودید ! (3594979) (alef-13)
 
امیرعلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۱۹ ۱۰:۰۳:۵۵
فقط این رو میدونم که اگه رفسنجانی رای نیاورده بود تمام کائنات رو به هم میریخت تا ثابت کنه تقلب شده
درود بر اخلاق مداری (3595235) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۱۹ ۲۰:۱۶:۵۷
از سایت الف خواهش می کنم در مواردی اینچنین که نام خوانوادگی مشابه و مشترک است از نام کوچک نیز در عنوان خبر استفاده شود (3596394) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.