توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 43753
مجتبي ثمره هاشمي استعفا داد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۸۸ ساعت ۱۱:۰۰
مشاور عالي رييس جمهوري طي نامه اي استعفاي خود را تقديم دکتر محمود احمدي نژاد کرد.
به گزارش ايرنا، سيد مجتبي ثمره هاشمي که مشاورت عالي رييس جمهوري را بر عهده دارد، ديروز طي نامه اي به دکتر احمدي نژاد، استعفاي خود را اعلام کرد.
متن کامل نامه استعفاي ثمره هاشمي به شرح زير است:
رياست محترم جمهوري اسلامي ايران، جناب آقاي دکتر محمود احمدي نژاد (دام عزه و بقائه)
سلام عليکم
با تشکر بي دريغ و فراوان از حضرتعالي که به ايتجانب فرصت خدمتگزاري در دولت کريمه نهم را که پرچمدار گفتمان انقلاب اسلامي، توحيد، عدالتخواهي، عشق و محبت، پاکي و پاکدستي، خدمت به مردم و پيشرفت و تعالي کشور است، در سمت مشاورت فراهم نموديد ،اجازه مي خواهم استعفاي خود را از اين سمت تقديم نمايم تا فرصت براي ورود به عرصه هاي ديگري از انجام وظيفه فراهم شود. لطفا موافقت فرماييد.
ارادتمند: سيد مجتبي ثمره هاشمي
1/25/88
ثمره هاشمي فعاليت سياسي خود را در اوايل انقلاب با معاونت سياسي استانداري آذربايجان غربي آغاز کرد. وي تاکنون در سمت هايي چون سرپرست استانداري آذربايجان غربي، معاونت سياسي استانداري کردستان، شهردار سنندج، مشاور سياسي استاندار کردستان، قائم مقام دانشگاه آزاد کردستان، مدير عامل آتي ساز و مدير کل ارزشيابي وزارت امورخارجه فعاليت کرده است. وي مدتي مشاور حوزه برنامه ريزي صدا و سيما، معاون آموزشي و سپس رييس دانشکده صدا و سيما بود.
ثمره هاشمي پيش از اين معاونت سياسي وزير کشور را بر عهده داشت.
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.