نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 368638
وزیرکشور: بانک‌ها ازبنگاه‌داری ‌خودداری‌ کنند‌
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۰
وزیر کشور با بیان اینکه فرمان اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری افرادی جهادگونه می‌خواهد که آن را به اقدام و عمل برسانند گفت: شرکت میدکو یکی شرکت نمونه مدیریت کارآمد و موفق است.

به گزارش تسنیم، عبدالرضا رحمانی‌فضلی در بازدید از پروژه‌های مجتمع فولاد بوتیای ایرانیان در کرمان اظهار داشت: در شرایط فعلی کشور و انقلاب ما اقتضا می‌کند که همه در توسعه اقتصادی تلاش کنند.

وی با بیان اینکه فرمان اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری افرادی جهادگونه می‌خواهد که آن را به اقدام و عمل برسانند گفت: شرکت میدکو یکی شرکت نمونه مدیریت کارآمد و موفق است.

وزیر کشور با بیان اینکه از دست‌های پرتوان و فکرهای توسعه یافته که مهم‌ترین سرمایه انسانی کشور هستند استقبال می‌کنیم افزود: در بحث اقتصاد مقاومتی باید مدیریت منابع مالی در کشور انجام شود.

رحمانی‌فضلی با بیان اینکه ما در کشور با مشکل منابع پول و کمبود پول مواجه نیستیم خاطرنشان کرد: خویش‌باوری را سرلوحه کار قرار دارده و اراده و عظم راسخ و توکل به خدا به پیش بروید.

وی با اشاره به اینکه همه باید در جهت توسعه و آبادانی کشور تلاش کنیم اظهار داشت: موسسات مالی بزرگ به بانک‌ها و بازار سرمایه در کشور باید به سمت بنگاه‌سازی بروند و از بنگاه‌داری تنها خودداری کنند.

وزیر کشور تقسیم منطقه‌ای اقتصاد مقاومتی در استان کرمان را موفق دانست و گفت: این موضوع نشان از مدیریت جهادی استاندار کرمان است و استاندار کرمان جلودار توسعه‌ای استان‌های کشور حرکت می‌کند.

رحمانی‌فضلی با بیان اینکه تفکر توسعه‌ای در مدیران و مردم باید ترویج داده شود افزود: استان کرمان از نظر نیروی انسانی غنی و دانشگاه‌های فعالی دارد.

وی افزود: توسعه پایدار را مد نظر داشته باشید و توسعه پایدار بدون علم و مشارکت مردمی میسر نمی‌شود.

وزیر کشور با بیان اینکه مسیر دانشجویان را به سمت تولید، صنعت و معدن باز کنید گفت: دانشجوی معدن را به داخل معدن برده و با کار کردن در کارگاه‌های تولیدی آن را به صنعت و معدن وصل کنید.

با بیان اینکه کرمان برگ زرینی در اقتصاد مقاومتی کشور به ثبت رسانده است گفت: استان کرمان از نمایندگان توانمند و خوبی در مجلس شورای اسلامی برخوردار و با تعامل با دولت الگوی نمونه و بسیار خوبی هستند.
 
کلمات کلیدی : بانک+نظام بانکی+وزیر کشور
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۰:۴۰:۲۱
اگر بانکها بنگاه داری نکنند دیگر هیچ اشتغالی در مملکت وجود نخواهد داشت ! بخش خصوصی کلا از دور خارج شده 6 میلیون بیکار داریم عمو جان ! (3799116) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.