نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 478636
مداخله یک نماینده برای ادامه اکران «ویلایی‌ها»
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۳
همزمان با انتشار پست بازیگران فیلم ویلایی ها مثل طناز طباطبایی که از اعمال فشار برای پایان اکران فیلم سخن گفته بود،یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خواستار تدوام اکران فیلم سینمایی (ویلایی‌ها) شد.

سیده فاطمه ذوالقدر اظهار داشت: شایعاتی شنیده شده است  مبنی بر این‌که  برخی در پی آن هستند تا ادامه اکران فیلم تأثیرگذار ویلایی‌ها را با مشکل روبرو سازند،  ویلایی‌ها  روایتگر  بیم‌ها ، امیدها ، شادی و غم و صبرو استقامت زنان، مادران  و دختران رزمندگان و فرماندهان ٨ سال دفاع مقدس است.

وی افزود: ویلایی‌ها علاوه بر تأثیرگذاری، اثری است که کارگردان، بازیگران و عوامل آن که قریب به اتفاق آن‌ها را ، خانم‌ها تشکیل می‌دهند و توانسته است دین خود را به ٨ سال دفاع مقدس ، بویژه خانواده فرماندهان جنگ تحمیلی ، رزمندگان و شهدای جنگ ادا کند.

وی ادامه داد: همه ما باید به یاد داشته باشیم که آرامش و وحدت و حفظ تمامیت ارضی سرزمینی بنام ایران ، مدیون مجاهدت‌ها و رشادت‌های رزمندگان و فرزندان رشید ایران اسلامی در ٨ سال دفاع مقدس و خانواده آنان بوده است؛ بنابر این ، شایسته  وزارت و فرهنگ و ارشاد اسلامی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیست تا به بهانه اقتصادی یا مسایل دیگر ، از اکران کامل این فیلم ممانعت بعمل آورد.

نماینده مردم تهران در مجلس در پایان گفت: امیدوارم  مسئولین ذیربط ، با فراهم آوردن امکان اکران کامل ویلایی‌ها ، دین خود را به  ٨ سال دفاع مقدس و رشادت‌های مادران، همسران و دختران فرماندهان و رزمندگان و شهیدان جنگ  و ایران اسلامی ادا کنند.
منبع: ایسنا
 
کلمات کلیدی : فیلم ویلایی ها، سینما
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۳ ۰۰:۰۹:۳۱
کسانی که شعار زنده باد مخالف من سر می دهند تحمل یک فیلم سینمایی را هم ندارند.
البته به قول امیر جعفری که از مبلغان روحانی بود:" رعیت جماعت دنبال یک کیسه سیب زمینی هست". فیلم به چه دردش میخوره (4409417) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.