نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485034
نوری المالکی: قطر و عربستان متهم به حمایت از تروریسم در عراق هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۴
معاون رییس جمهوری عراق گفت که قطر و عربستان متهم به دست داشتن در حمایت از تروریسم در عراق هستند.

به گزارش ایرنا، 'نوری المالکی' روز سه شنبه در اظهاراتی که دفتر وی آن را منتشر کرد، گفت که تبادل اتهامات بین قطر و عربستان نشان دهنده میزان دست داشتن این دو کشور در حمایت از تروریسم در عراق است.

المالکی که در جمع تعدادی از زنان عراقی سخن می گفت، خواستار بازخواست و محاکمه قانونی تمامی آنهایی شد که در حمایت از تروریسم در عراق دست داشته اند.

معاون رییس جمهور عراق یکی از تدابیر لازم برای مقابله با توطئه ها و تهدیدها و ایجاد یک جامعه منسجم و یکپارچه را ارتقای آگاهی های عمومی ذکر کرد.

نوری المالکی اضافه کرد: هر چه آگاهی عمومی بالا برود، جامعه در دستیابی به قدرت و سلاح و مقابله با دشمنان آماده تر می شود.

وی بر ضرورت اصلاح نظام سیاسی عراق از طریق جایگزین کردن نظام اکثریت سیاسی در انتخابات به جای نظام توافق سیاسی تاکید کرد و گفت: مشارکت فعال در انتخابات آینده عراق برای تشکیل دولت اکثریت سیاسی می تواند حقوق همه مردم را بدون استثنا تضمین کند.
 
کلمات کلیدی : نوری المالکی + قطر + عربستان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۱ ۰۶:۴۹:۰۵
تو يكي سكوت كني بهتره داعش را تو بدنيا اوردي (4435772) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.