نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 195630
این 2 خواهر 2 سال است درانتظار جهیزیه اند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۲۰
خیریه همت در آخرین پست خود نوشت:
 
سلام و خداقوت

 
این فراخوان برای تهیه جهیزیه دو خواهر است که از سال ۹۰ عقد کرده هستند.این دو خواهر به همراه پدر و مادرشان در یک منزل مسکونی محقر و قدیمی در یکی از شهرستان های دماوند زندگی می کنند.

 
سه خواهر دیگر دارند که ازدواج کرده و رفته اند. پدر آنها۶۰ سالشونه که به دلیل بیماری قلبی قادر به فعالیت نیست. مادر نیز هم بیماری قلبی داره و هم قند و با اینکه قبلا در خانه مردم کار میکرده ولی الان به دلیل شرایط جسمی دیگر قادر به کار کردن نیست.امورات ایشان از یارانه و کمک خرجی بچه ها و گاهی هم خرده کارهای در خانه گذران می شود.

 
دختر ها در یک کارخانه در شهرک صنعتی نزدیک روستا کار می کردند اما به دلایل اقتصادی تعدیل و بیکار شدند. این دخترها هم میخوان برن سر خونه زندگی خودشون اما آه در بساط ندارن. اگر جهیزیه تهیه شود، بی مقدمه و بدون هیچ زرق و برقی دوتا زندگی جدید شکل میگیره.

 
همت کنید برای تهیه دو جهیزیه به ارزش هشتاد میلیون ریال


تذکر مهم
درصورت عبور کمکها از سقف مورد نیاز صرف موارد بعدی خواهد شد

برای کمک اینجا کلیک کنید
 
علی
۱۳۹۲-۰۵-۲۳ ۱۶:۴۹:۱۴
اینجانب باتوجه به اعتباری که سایت الف دارد از صحت درخواست اطمینان نموده وکمک ناقابلی کردم. (1570421) (alef-10)
 
فلاح
۱۳۹۲-۰۵-۲۳ ۱۷:۱۳:۲۰
به امید حق براشون محقق بگرده مردم ایران مردم انسان دوست که تو دنیا نظیر ندارند ما هم مشکل این دو خواهر در بین راه مانده ایم (1570454) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۵-۲۳ ۱۹:۱۲:۱۴
کمک کردن خوب است، اما به جای درخواست کمک، کاری کنید که فرهنگ غلط جهیزیه از بین برود. (1570590) (alef-10)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.