توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 430133
قاتل معلم ایرانشهری دستگیر شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۲
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس، قاتل معلم ایرانشهری در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس، سردار حسین رحیمی روز شنبه اظهار داشت: در پی قتل معلم ایرانشهری در 3 روز پیش بررسی های گسترده پلیس آغاز شد. وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر پس از بررسی موضوع در ابعاد مختلف، سرنخ هایی از انگیزه های تلافی جویانه در وقوع این قتل به دست آوردند.

وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس پس از پایش های مداوم و شبانه روزی، سرنخ هایی از دخالت یک شرور سابقه دار در این قتل پیدا کردند. وی افزود: ماموران بامداد امروز پس از شناسایی محل اختفای این قاتل فراری در حاشیه شهر ایرانشهر، او را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: فرد دستگیر شده دارای سابقه شرارت بوده و تحت تعقیب مراجع قضایی نیز است. سردار رحیمی تصریح کرد: متهم دستگیر شده در تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس، به انجام این قتل با همکاری یک نفر دیگر اعتراف و هدف از انجام آن را دخالت این معلم در قتل یکی از بستگانشان در سال گذشته عنوان کرد.

وی خاطر نشان کرد: تلاش گسترده پلیس برای دستگیری همدست وی همچنان ادامه دارد. عبدالغفور حسینی مدیرآموزش و پرورش ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان هفته گذشته در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: دادکریم آهورانی آموزگار پایه چهارم دبستان میلاد چاه جمال این شهرستان عصر سه شنبه توسط افراد مسلح ناشناس به قتل رسید.
 
کلمات کلیدی : قتل، معلم، معلم ایرانشهری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.