نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 170439
وزیر اقتصاد : بازار ارز تک نرخی می شود
وزیر اقتصاد با بیان اینکه به زودی بازار ارز، تک نرخی می‌شود، از عدم معافیت مالیاتی صادركنندگانی كه ارز خود را در اتاق مبادلات ارزی ارائه نكنند‎، خبر داد و گفت: مركز مبادلات ارزی بازار حاشیه ای ارز را كنترل كرده است.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۴۳
سید شمس الدین حسینی در گفت وگو با ایلنا، گفت‌: با اجرای فاز دوم در مرکز مبادلات ارزی، نظام شناور مدیریت شده ارزی در کشور اعمال می‌شود‌.‌..
حسینی با تأکید بر اینکه مرکز مبادلات ارزی حاصل همفکری و هم افزایی تمامی دستگاههای اجرایی و قانونی کشور بوده، اظهار داشت‌: به زودی مرکز مبادلات ارزی سیطره خود را بر بازار حاشیه‌ای خواهد گسترانید و این امر باعث افزایش حضور صادر کنندگان به این بازار و افزایش حداکثری کارایی مرکز مبادلات ارزی خواهد شد‌.‌

بنابراظهارات سخنگوی اقتصادی دولت، این امر باعث تداوم کاهش ارز در بازار و حرکت به سمت تک نرخی شدن آن می شود.وی تصریح کرد‌: مرکز مبادلات ارزی، ضمن این كه توازن بازار ارز را به همراه دارد، ضربه گیر نوسانات ارزی در مواجهه با دلالی و واسطه گری است.وزیر اقتصاد تصریح کرد‌: با تدابیر اتخاذ شده از سوی دولت و ایجاد فضای مناسب برای تولید کنندگان کشور ضمن کاهش ارز باعث افزایش تولید نیز خواهد شد‌.‌
کلمات کلیدی : بازار ارز تک نرخی می شود
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۲۲ ۱۵:۰۴:۳۱
آيا فشار وارد كردن بر صادرات، مشكل ارزي كشور را حل مي كند؟ آيا صادرات كشور كه در شرايط تحريم تحت فشار است، با اين سياستها تداوم مي يابد.
وضع ماليات برصادرات را به چه نحوي مي خواهند انجام دهند. آيا مي توان ميزان ارزش صادرات را محاسبه كرد كه از آن ماليات گرفت؟و بالاخره آيا وضع قانون در اختيار دولت است يا بايد مجلس قانون تصويب كند و دولت مجري باشد؟ (1018209) (alef-4)
 
ارزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۲۲ ۱۶:۱۷:۱۱
پس معلوم بود هدف تشکیل از این مرکز نگه داشتن دلار روی همون 2500 تومن هست (1018295) (alef-4)
 
Meek
۱۳۹۱-۰۸-۲۲ ۱۷:۰۲:۱۹
کارساده ای است، ولی با چه نرخی؟ (1018340) (alef-4)
 
۱۳۹۱-۰۸-۲۲ ۱۸:۱۰:۴۵
نرخ الان هم تک نرخی هست منتها 3000 تومان چون همه چیز با همین نرخ محاسبه می شود (1018397) (alef-4)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.