نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 463038
رئیس کمیته ارتباطات و فناوری ارتباطات مجلس
تلگرام هم نباشد سرویس‌های دیگر اپراتورها را تهدید خواهند کرد
بخش دانش و فناوری الف،27 فروردین96
رئیس کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات مجلس در واکنش به شرط وزیر ارتباطات برای ارائه تلگرام صوتی در ایران، گفت: اگر امروز تلگرام صوتی هم در ایران ارائه نشود، به زودی سرویس‌های دیگری بازار اپراتورهای موبایل را تهدید خواهند کرد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۷
 خبرگزاری فارس، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ‌اخیرا گفته بود، «مسئولان تلگرام چندی پیش موضوع راه اندازی تماس صوتی رایگان برای کاربران ایرانی را با ما در میان گذاشته بودند که این امر منوط به بررسی اثرات آن روی فعالیت اپراتورهای داخلی شد. در حال حاضر کمیته ای برای بررسی اثرات رایگان بودن تماس صوتی شبکه اجتماعی تلگرام روی اپراتورهای داخلی تشکیل شده و قرار است این کمیته اثرات راه اندازی تلگرام صوتی روی اپراتورهای داخلی را مشخص کند.»

رمضانعلی سبحانی‌فر رئیس کمیته ارتباطات و فناوری ارتباطات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس درباره شرط وزیر ارتباطات برای راه‌اندازی سرویس صوتی تلگرام، گفت: اپراتورهای موبایل باید به پیشواز سرویس‌های جدید بروند و پیش از آنکه سرویس‌های جدید آنها را تحت تأثیر قرار دهد، اقدام به راه‌اندازی سرویس‌های جدید کنند.

رئیس کمیته ارتباطات و فناوری ارتباطات مجلس خاطرنشان کرد: اگر امروز هم تلگرام صوتی در ایران ارائه نشود، به زودی سرویس‌های دیگری بازار اپراتورها را تهدید خواهند کرد.

وی با تاکید بر اینکه اپراتورهای موبایل باید پیش‌تر از دیگران خدمات مختلف جدید را به مردم ارائه دهند، گفت: روند بازار موبایل به سمت کاهش درآمد مکالمه و افزایش درآمد دیتا است و ارائه سرویس‌های جدید به درآمد اپراتورها کمک خواهد کرد.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری-شبکه اجتماعی تلگرام
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۷ ۱۸:۲۹:۱۶
با تکنولوژی نمیشه جنگید (4261668) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۷ ۱۸:۲۹:۴۶
مملکت عقب نگه داشته بشه که کاسبی یک عده تعطیل میشه ؟؟ (4261670) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۷ ۱۹:۰۳:۲۸
واقعا اين ظلمي اشكار در حق مردم ايران است كه بخاطر سوددهي بيشتر اپراتورها مردم را از دريافت خدمات محروم مي كنند (4261736) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۰۸:۱۰:۵۲
عمر انحصار در برخی حوزه ها به پایان است . امیدورام انحصار گاری سازان هم بشکند این ها بزرگ ترین ظلم را به مردم کم درآمد می کنند قشر مرفه که سوار این فرعون ها نمی شود .... (4262592) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.