توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 384531
عبدالرضا داوری: دولت باید دعا کند احمدی‌نژاد وارد انتخابات نشود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۲
عبدالرضاداوری معتقد است که اصولگرایان و وحدت آن‌ها هیچ تاثیری در انتخابات نخواهد داشت زیرا آن‌ها شکست سختی را در سال ۹۴ و در انتخابات مجلس متحمل شدند.

به گزارش نامه نیوز، عبدالرضا داوری از نزدیکان محمود احمدی‌نژاد درگفت‌وگویی در رابطه با فعالیت های جریان های سیاسی در مدت زمان باقی مانده تا انتخابات و وحدت اصولگرایان گفت: اینکه اصولگرایان به وحدت برسند یا نه آنقدر در نتیجه انتخابات تاثیر نخواهد گذاشت. زیرا در انتخابات اخیر مجلس لیست واحد آن‌ها ۳۰ بر ۰ در مقابل رقیب خود شکست خوردند و حتی در صورت اجماع هم شانسی ندارند.

داوری با بیان اینکه حمایت اصولگرایان از روحانی دور از ذهن نیست، تصریح کرد: امکان حمایت جریان اصولگرایی با محوریت باهنر، لاریجانی و جامعه روحانیت مبارز از حسن روحانی عجیب نیست ، هرچند که این حمایت را در گذشته نیز شاهد بودیم.

این فعال سیاسی با بیان اینکه اصولگرایان هیچ‌گاه قدرت اجرایی در کشور را نداشتند، خاطرنشان کرد: اصولگرایان در زمان احمدی‌نژاد از مواهب این دولت استفاده کردند و هیچ‌ زمان کاندیدای اصولگرایان نتوانسته از طریق انتخابات به قدرت برسد.

عبور اصلاحات از روحانی منتفی است

این فعال رسانه ای ادامه داد: احمدی‌نژاد تاکنون تصمیم نگرفته است که بخواهد وارد انتخابات شود یا نه و مشخص نیست که رابطه‌ای میان اصولگرایان و احمدی نژاد شکل بگیرد، زیرا رئیس‌جمهور سابق تصمیمی مبنی بر حضور ندارد.

داوری ادامه داد: معتقدم که جریان اصلاح‌طلبی همواره از روحانی حمایت خواهند کرد زیرا در این مقطع زمانی، نیازمند روحانی و حمایت از وی هستند و بحث عبور از او را منتفی می‌دانم.

رمز پیروزی روحانی

عبدالرضا داوری با بیان اینکه دولت باید دعا کند احمدی‌نژاد وارد صحنه رقابت انتخابات نشود، تصریح کرد: دیگر فرصتی برای فعالیت جدید روحانی باقی نمانده است و ایشان این ۳ سال فرصتی را که داشت از دست داد به همین دلیل برای پیروزی در انتخابات باید دعا کند که محمود احمدی‌نژاد تصمیمی برای حضور در انتخابات نگیرد.
۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۱۵:۴۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۲ ۱۰:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۱۳:۴۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ ۲۱:۱۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ ۱۶:۱۵
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۳ ۱۷:۱۱
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۳ ۲۲:۲۱
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۹ ۱۰:۵۳
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۳ ۰۷:۲۶
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۲ ۱۲:۱۹
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات سال 96+روحانی+احمدی نژاد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.