توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444237
ویتالی چورکین: شورای امنیت ایران را از آزمایش موشکی منع نکرده است
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۰
نماینده روسیه در سازمان ملل با اشاره به این که ایران در حال مبارزه با تروریسم است، افزود: روابط ایران با حزب الله و حل اختلافات این کشور با عربستان به یک موضع منطقی نیازمند است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، نماینده دائم روسیه در سازمان ملل گفت: شورای امنیت سازمان ملل ایران را از آزمایش موشک منع نکرده است.

ویتالی چورکین در گفتگو با تلویزیون روسیاالیوم، با اشاره به این که باید روسیه و آمریکا مسئولیت ادامه کار شورای امنیت را تضمین کنند، گفت: درباره روابط خود با آمریکا نمی توانیم انتظار معجزه داشته باشیم ولی در این زمینه حرفه ای عمل می کنیم.

وی افزود: هدف از تشدید خشونت ها در اوکراین مانع تراشی در بهبود روابط روسیه و آمریکاست.

چورکین با اشاره به این که ایران در حال مبارزه با تروریسم است، افزود: روابط ایران با حزب الله و حل اختلافات این کشور با عربستان سعودی به یک موضع منطقی نیازمند است.

وی بیان داشت: شورای امنیت سازمان ملل، ایران را از آزمایش موشک هایی با قابلیت حمل کلاهک هسته ای، منع نکرده است.

وی درباره بحران یمن تاکید کرد: بحران یمن به دلیل اوضاع انسانی بد، پیچیده است.

چورکین با اشاره به این که تنش هایی که در روابط آمریکا و روسیه وجود دارد بر عرصه بین المللی تاثیرگذار است، افزود: جهان با حوادث شدیدی نظیر ویران شدن لیبی و بی ثباتی سوریه روبرو شده است و باید روسیه و آمریکا برای حل بحران های سوریه و لیبی تلاش کنند و باید در این زمینه از سازمان ملل استفاده بیشتری داشت.
۱۳۹۶/۰۳/۰۳ ۱۸:۳۳
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۴ ۱۰:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۴ ۰۹:۵۲
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۲ ۰۸:۴۹
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۰۷:۰۳
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۲۲:۲۷
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ ۲۰:۳۴
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۹ ۰۶:۵۲
 
۱۳۹۵/۰۱/۱۶ ۱۷:۴۹
 
۱۳۹۵/۰۱/۱۱ ۲۱:۳۶
 
 
کلمات کلیدی : شورای امنیت ، ایران ، آزمایش ، موشکی ، منع ، چورکین ، اوکراین ، حزب الله ، روسیه ، آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.