نظر منتشر شده
۱۵۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 144230
حمایت مطهری از نامه جنجالی هاشمی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۶:۴۱
علی مطهری در مناظره با مهرداد بذرپاش با تأکید بر دفاع خود از هاشمی رفسنجانی، به نامه بدون سلام هاشمی اشاره کرد و گفت: آن نامه حرف بخشی از مردم ایران بود

به گزارش فارس علی مطهری در مناظره با مهرداد بذرپاش در دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در بخشی از صحبت‌های خود در پاسخ به انتقادات بذرپاش گفت: من از استعفا برای پیشبرد اهدافم در مجلس استفاده کرده‌ام.

وی همچنین در ا ظهارنظری با بیان اینکه مهرداد بذرپاش و دوستانش بوده‌اند که ۳ هزار میلیارد تومان پول فساد بانکی را خورده‌اند، گفت: نامه‌ای که هاشمی نوشت، حرف بخشی از مردم بود.

مطهری همچنین بیان داشت: هاشمی با آن نامه سبزها را کنترل کرد؛ ضمن اینکه او در نماز جمعه هم حرف‌های درستی زد و کار درستی انجام داد.
Share/Save/Bookmark
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۶:۴۸:۰۶
آفرین به مطهری . (668327) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۶:۴۹:۴۴
یکی هم که پیدا شد با شهامت واقعیت را بگوید شما جنبه ندارید (668331) (moderator9)
 
جابر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۶:۵۸:۲۹
مگه دروغ گفته
مگه بعد نوشتن اون نامه نبود که هزاران زن و مرد جوان برای شرکت در نماز جمعه اون به آب و آتش زدند
حرف من یکی که هست
مدیریت محترم تو این رو انتشار نده تا ساندیس توهم قطع نشه (668361) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۶:۵۸:۳۹
حرف اقای مطهری کاملا منطقی وبه حقی است اقای مطهری انسان شجاع ومسقلی است مثل پدر بزگوارشان (668362) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۷:۰۵:۵۴
درود بر مطهري (668384) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۷:۱۲:۳۸
پس زنده باد مطهری (668396) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۷:۲۴:۱۲
اقایان هاشمی و مطهری حرف دل طیف وسیعی از ملت ایران که تریبونی ندارند را می زنند (668429) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۷:۲۵:۱۵
احسنت بر فرزند خلف شهید مطهری. (668434) (moderator22)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۷:۳۲:۳۰
آقای تووووووووووکلی تحویل بگیر

شما از مطهری دفاع میکردید
(668452) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۷:۳۲:۵۳
اقا جون حرف حق جواب نداره .... مطهری حرف حق رو زده چرا شما نمی خواهید بفهمید .... اینکه حرفهای هاشمی در آن نامه حرف دل بخشی از مردم ایران بود و حرف دل حداقل 35% شرکت کنندگان در انتخابات یک واقعیت است که آقای مطهری شجاعانه به آن اشاره کرده .... (668454) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۷:۳۸:۴۴
yashasin (668471) (moderator22)
 
حسن
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۷:۵۵:۲۰
اصلا الف جان تو به خودت نگیر کلا هر کی حرف حساب بزنه شما اصولگراها تعجب میکنید (668497) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۸:۰۸:۴۸
درود بر مطهری غیور (668523) (moderator22)
 
rooholah
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۸:۱۲:۳۲
فقل (668527) (moderator22)
 
rooholah
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۸:۲۲:۳۸
جالب است. آقای هاشمی که خانواده اش حاضر به جوابگویی در هیچ دادگاهی نیستند و اتهامات فراوانی متوجه آنان است و ثروت زیادی را هم که بدست آورده اند حاضدر نیستند توضیح دهند از کجا آمده است را آقای مطهری می گوید نمی توان متهم کرد و حتما باید در دادگاه (که هیچگاه برگزار نمیشود) اثبات کرد و با این کار می خواهد پز روشنفکری بگیرد ولی خودش چطور بذرپاشی را که خود مورد غضب جریان انحرافی است متهم می کند!!!! (668547) (moderator22)
 
China
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۸:۲۶:۰۰
مگر غیر از این بوده؟ مطهری تازه به این نتیجه رسید؟ (668554) (moderator22)
 
Latvia
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۸:۲۶:۱۶
احسنت (668555) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۸:۴۶:۲۳
چرا اظهار نظر عجیب ؟ مگر شما در این کشور زندگی نمی کنید و از حقایق خبر ندارید . بنازم به این خبر گزاری فارس با خبر بافی هایش ! (668608) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۸:۴۹:۲۱
آفرین بر مطهری شجاع
من به عنوان یک پزشک به آدم چیز فهمی چون او افتخار میکنم (668619) (moderator22)
 
هموطن
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۸:۵۰:۲۹
زنده وپاینده باشی دکتر علی مطهری عزیز،تو بحق عصاره این ملت هشیار وبیداری،قیام دربرابر ناحق هنرازادمردان است وتوازاده ای. (668623) (moderator22)
 
Canada
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۸:۵۵:۵۱
سیاست جذب حداقلی و دفع حداکثری بدون نقص به پیش میرود ... (668641) (moderator22)
 
رضا
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۹:۰۴:۲۳
جناب توکلی، امیدوارم روزی فرهنگ علامت تعجب (!!!!!!!!) ازمطبوعات خبررسان ریشه کن شود. حداقل شما شروع کننده این فرهنگ شوید. گذاشتن علامت تعجب در رساندن خبر به معنای تفسیر خبراست. بگذارید مردم دراین قحطی خبر رسانی حرفه ای، خودشان تفسیر کنند.با تشکر. (668654) (moderator22)
 
صدرالدین
United States
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۹:۰۹:۰۷
درود بر مطهری و درود بر هاشمی! (668661) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۹:۰۹:۲۵
کنترل کرد اینطوری کردن کنترل نمی کرد چی کار می کردن!
راستی چه کار مونده بود که سبزا نکرده باشن آقای مطهری می شه به یک مورد فقط یک مورد اشاره کنید ممنون می شم. (668663) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۹:۱۱:۴۰
آقای مطهری منظور شما از بخشی از مردم همونایین که نظامو قبول ندارن دیگه!
چون تو راهپیمایی 22 بهمن از استقبالی که از ایشان در راهپیمایی شد معلوم بود که چقدر ایشان در نظر مردم از اقبال برخوردارند. (668669) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۹:۱۱:۵۰
درود بر هاشمی (668670) (moderator22)
 
جعفر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۹:۱۴:۰۴
این آقای مطهری از اسم پدرش سو استفاده کرده و به این جا رسیده وگرنه فکر نمی کنم چیزی تو چنته اش باشه (گیرمپدر تو بود فاضل,ازفضل پدر تورا چه حاصل) (668675) (moderator22)
 
آگاه
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۹:۲۷:۴۲
خدايا ما را عاقبت به خير گردان. انتساب به بزرگان و خود عاقل پنداري هاي كاذب و سوت و كف هاي رندان مخالف را مواظب باش برادر مطهري. والله قسم كه خيلي از كساني كه الان براي شما هورا مي كشند و در كامنت ها از پدر شهيدت تمجيد مي كنند و تو را فرزند خلف ايشان مي نامند قاطعانه مخالف راه و طريق پدر شما هستند. بسيار مراقب باشيم برادر اين علم ناچيز ما؛ ما را فريب ندهد. خدايا همه ما را در صراط مستقيم نگه دار و آني ما را به خويشتن ضعيف و جاهل مان وامگذار. برادر علي الله را شاهد ميگيرم كه به عنوان عضوي از ملت ديندار ايران واقعا نگران آينده شما هستم و دلم مي سوزد كه خداي نكرده به سمت مخالفان نظام اسلامي كشيده شوي. حداقلش الان كه در دانشگاه هستم و يا به محل زندگي ام كه ميروم هرچه مخالف نظام و حتي بعضا ضد دين هستند طرفدار شما شده اند و هر شخص حزب اللهي دلسوز را كه ميبينم از اعمال شما اظهار نگراني ميكند و ناراضي است. برادر نگو اين معيار نيست . قطعا اين يك شاخص مهم است. لااقل اين سخن مولا علي را گوش كنيم: حق را به اهلش بايد شناخت. نگاه كن به طرفداران كنوني ات. مواظب باش كينه از احمدي نزاد( كه قطعا به خيلي از كارهايش نقدوارد است و قطعا امت حزب الله به در اين انتخابات به حاميان احمدي نزاد راي نخواهد داد) تو را به جاهاي بي بازگشت سوق ندهد. انشاءالله كه به حق فاطمه زهرا چنين نخواهد شد

برادر كوچك و دلسوز شما قطره اي از درياي بيكران ملت مسلمان و نگران اسلام و بزرگان كنوني اش. از خطه نيلگون خليج فارس. مسلمان ايراني (668696) (moderator22)
 
امین
United States
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۹:۳۲:۳۶
واقعا اشکال حرفهای هاشمی در نماز جمعه چی بود؟ (668710) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۹:۳۷:۳۱
آقای مطهری عزیز:
آقای احمدی نژاد در مناظرات انتخاباتی خود اعلام کرد شما شخصی از خانواده من و دوستان و اطرافیان من را نمی توانید پیدا کنید که حتی از بانک ها وام دریافت کرده باشد چه برسد به اینکه اختلاس کره باشد.حتماً آقای بذرپاش از دوستان رییس جمهور نیست!!!!!! (668716) (moderator22)
 
عضوي از ملت
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۱۹:۴۵:۴۸
آقاي مطهري واقعا تحليل شما در اين حد است كه با نامه هاشمي سبزها كنترل شدند. نمي دانم چرا عده اي وقتي وارد سياست مي شوند يك فضايي توهمي دور خود درست مي كنند و بر اساس آن تحليل ميكنند.
1-در انتخابات سال 84 از واضحات بود كه آقاي هاشمي راي نمي آورد اما فضاي ايجاد شده در اطراف ايشان اين درك را به وي القا كرد كه راي مي آورد

2- در انتخابات سال88 همين موضوع در مورد موسوي نيز تكرار شد و اطرافيان وي و بعضي از نظر سنجي هاي اينترنتي اين موضوع را به وي نيز القا نمود ( در صورتي كه كاربران سايت هاي سياسي در فضاي مجازي حداكثر سيصد هزارنفر بيشتر نيستندو با توجه به آمار خوانندگان خبرهاي سايتهاي خبري ولي واجدين شرايط راي دادن 47 ميليون)

4- احمدي نزاد با راي 24 مليوني اين حس نيز به وي القا شد كه مي تواند در قضيه وزارت اطلاعات در جلو رهبري بايستد و 24 مليون از وي حمايت مي كنند كه كاملا اشتباه فهميده بود و اگر بعد از 11 روز اصرار مي كرد شايد سرنوشت بني صدر در انتظارش بود

4- و حالا سخن شما در مورد كنترل سبزها با نامه هاشمي. خدا وكيلي تا حالا از چندتا سبز اين را پرسيدي كه نظرشون با نامه هاشمي نسبت به نظام عوض شد يا به قول شما كنترل شدند. اصلا سبزي را مي شناسي كه چنين روندي را طي كرده باشد مشكل اكثر سياسيون اين است كه همان ذهنيت خودساخته اي كه دارند و يا اطرافيان به آنها القا ميكنند دائما به عنوان واقعيت مطرح مي كنند.
5- سبزي هاي محترم راست و عباسي شماها با نامه هاشمي كنترل شديد؟؟؟ نه شرمنده گفتم راست و عباسي . حداقل اينجا را ديگه راست بگو!!! (668729) (moderator22)
 
امين محمدي
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۲۰:۱۹:۱۳
آفرين بر مطهري كه حرف درست و بيطرفانه مي زند. (668763) (moderator22)
 
نادر
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۲۰:۲۷:۲۱
این اقای مطهری ابروی هرچه نماینده را برده فقط احمدی (668775) (moderator22)
 
پارسا
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۲۰:۴۲:۰۶
زنده باد مطهری . (668808) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۲۰:۴۶:۳۴
هاشمی مرد بزرگی است
مرد روزهای سخت
حیف که قدرش رو نمیدونیم و ازش برای اصلاح این وضعیت استفاده نمی کنیم و همش میگیم کدوم مشکل؟ کشور ما که اصن مشکلی نداره و در اوج اقتداره!!!! (668817) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۲۱:۲۱:۴۸
درود ورحمت خدا برمردان خدا (668858) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۲۱:۲۳:۳۱
درود بر فرزند رشيد وبزرگوار مر حوم مطهري حلالت باشد شير ي تناول نموده اي (668861) (moderator22)
 
محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۲۱:۳۲:۲۷
آفرین بر شیری که این آدم پاک خورده است. درود بر شرف شهید مطهری. (668870) (moderator9)
 
عادل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۲۱:۴۱:۱۱
خواهش میکنم بی طرف باشین و صحبت های بذرپاش و ادعاهای عجیب تر او را هم بنویسید تا مردم قضاوت کنند نه اینکه برای تخریب علی مطهری از فرصت رسانه ای تون استفاده کنید تا مثلا" آقای توکلی رای بیاورد . این گزارش نویسی یکطرفه مصداق بارز تخریب رقیب است و تایید رفیق هم لیستی جناب آقای توکلی ... (668885) (moderator22)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۲۱:۵۳:۳۳
پیغمبر خدا به مخالفان خود اجازه می داد حجت و سخن خود را بگویند . حالا چرا بعضی ها نمی گذارند هاشمی که از بانیان این انقلاب است، حرف خود را بزنند و مطهری نیز ادمی است که حق را می گوید و واقعا دوست دار مردم و انقلاب.این را هم خودش ثابت کرده و هم مرحوم پدرش.وقتی این آقا از آیت الله هاسمی انتقاد کرد آقایون برای هاشمی کف می زدند و هورا میکشیدند. حالا چی شده آقایون شدن مخالف!به او نها میگن نون به نرخ روز خور. یادتون نره مخالفان قدرت و وزر تزویر در هر دوره تاریخی با شرفترین انسانها بودند. (668904) (moderator22)
 
Germany
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۲۲:۰۲:۲۸
پاک شادروان شده بیچاره!!!! (668918) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۲۲:۰۴:۵۷
الف اين هم شد خبررساني؟ نامه جنجالي در تيتر خبر يعني چه؟
اين كه شد جهت رساني!
ضمنا حرف‌هاي آقاي مطهري كاملا متين است و اقدامات آقاي هاشمي هم پخته و سنجيده و از روي سعه صدر. (668921) (moderator22)
 
حسین
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۲۲:۰۵:۵۳
قطعا این کامنت را تایید نمی کنید.ولی واقعا این جملات را آقای مطهری با همین ادبیات گفت؟ رسانه هستید. با این خبر رسانی! و گزینش چند کلمه ای تان و تغییرات داده شده در ادبیات آن. آقای توکلی من رای ام به شما بود ولی.... (668924) (moderator22)
 
علی
United States
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۲۲:۱۹:۲۳
آقای مطهری و آقای توکلی نشان داده اند سیاستمداران معتدلی هستند نیاز جامعه امروز ما همین عزیزانند. (668935) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۲۲:۲۷:۴۶
دورود بر هاشمی و فرزتد شهید والا مقام مطهری (668945) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۲۳:۱۷:۵۷
درودبر شرف مطهری (669014) (moderator22)
 
امین اله منتظری
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۲۳:۲۵:۱۹
واقعا متاسفم بخاطر موضعگیری ایچنین مطهری ، اگر شهید مطهری زنده بود یقینا
به اینگونه رفتارها ا عتراض می کرد . (669027) (moderator9)
 
حامد
۱۳۹۰-۱۲-۰۳ ۰۸:۲۳:۱۰
شما خودت مي داني كه حقيقت را گفته چرا سفسته مي كني ! (670843) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۳ ۲۰:۴۲:۵۹
ما هم هر روز حسرت می خوریم چرا شهید مطهری زنده نیست. (672139) (moderator9)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۲۳:۴۲:۲۱
درود بر مطهری. هر چند من قصد دارم به دمعدود اصلاح لبان رای دهم ولی شاید به علی مطهری هم فکر کنم (669054) (moderator22)
 
هم وطن
۱۳۹۰-۱۲-۰۱ ۲۳:۴۷:۳۶
اقای مطهری نشان دادن که شخصیت فرا جناهی دارند وحقیقت رو میگن درود بر شرف این مردبزرگ که تمام تلاش ایشان برای وحدت سیاسیون است. درود بر هاشمی این ابر مرد ایران (669062) (moderator22)
 
علي
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۰:۰۲:۲۷
انسانهاي ازاده وشجاع وبا ريشه هرگز از گفتن كلمه حق نمي ترسند براي همين هم اووپدرش همواره در دل مردم زنده اندو جاويدان (669080) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۰:۰۴:۳۹
جهت اطلاع آقای توکلی که این بی بصیرتی را در چندین مرحله حمایت کرد !!! در هر صورت این سور خوردن آقای مطهری در دامن هاشمی طبیعی است و باز مد است که علنی می گوید ! آما آقای توکلی شما که چراغ خاموش از آقای هاشمی و سیاست هایش حمایت می کنی چی !!! ما مردم خوب می دانیم و در انتخابات جواب شما را خواهیم داد ... (669085) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۱:۵۲:۴۹
خدا وکیلی این سخن مطهری که: هاشمی با آن نامه سبزها را کنترل کرد؛ یک واقعیت بود.
گرچه شما که منتشر نمی کنید................. (669162) (moderator22)
 
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۲:۰۰:۲۲
بذر پاش و توکلی در یک جبهه اون هم مقابل مطهری ؟ واقعا جای تعجب و تاسف هست

از دکتر توکلی انتظار نداشتم که امید مارو اینطور نا امید کنه ، بعد از رد صلاحیت اولیه مطهری و این مسئله و ... دارم بیشتر به این مسئله می رسم که شرکت در این انتخابات خیانت به خودم و آرمان های امام خمینی و جمهوری اسلامی هست.

تا کی به هوای اینکه اپزیسیون احمق و آمریکای خائن و دشمنی هاشون ، این هارو نبینیم و جواب دشمن شکن بدیم ، خدا عالمه ، شاید لازمه حداقل این یه بار خودی هارو از غفلت بیدار کنیم . (669170) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۲:۲۵:۴۴
;) (669181) (moderator22)
 
South Africa
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۲:۲۶:۰۶
علامت تعجب واسه چیه. (669182) (moderator22)
 
مهدی
Turkey
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۲:۴۱:۱۳
کار اقای مطهری ای ول داره. واقا که فرزند همون پدری . حرف حق رو باید زد با اینکه برا خیلی ها تلخه (669184) (moderator9)
 
vahid
United States
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۴:۱۲:۵۷
علی مطهری...خیلی مردی به خدا (669214) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۵:۲۶:۴۳
در ود بر هاشمي (669227) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۶:۵۱:۱۵
احسنت به اقای مطهری (669244) (moderator22)
 
مجيد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۷:۲۹:۲۴
درود بر هاشمي . مطهري (669257) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۷:۳۰:۰۹
علی مطهری کاری نکن و حرفی نزن که بابایت را ناراحت کنی (669258) (moderator22)
 
امیر
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۸:۴۲:۲۲
مطهری هم با همین دار و دسته موسوی است و قسط تخریب نظام را دارد (669308) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۸:۴۴:۲۱
احسنت به مطهري . حرف حق تلخ است و به مزاج خيلي ها نمي ايد (669312) (moderator22)
 
آبدارچي سياسي
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۸:۵۲:۳۶
رأي آوردن به هر طريقي ...
چه بد منشي (669321) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۸:۵۴:۴۷
کاملا درست گفته (669325) (moderator22)
 
محسن خدادادی
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۹:۰۷:۰۶
درود و سلام بر روح بزرگ آیت الله مطهری و فرزند صالح اش (669345) (moderator22)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۹:۱۷:۱۳
زنده باد هاشمی ومطهری وخاتمی (669366) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۹:۲۰:۲۵
الف شیطنت نکن همه تان می خواهید مطهری را تحقیر کنید در حلیکه او مدرس زمان است (669375) (moderator22)
 
مصطفی
United States
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۹:۲۷:۱۰
خدا پدر حق گو را بیامرزد واقعا آن نامه حرف دل من بود (669386) (moderator22)
 
شیرین
Canada
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۹:۲۹:۴۶
...در ضمن من هر بار که به اسم آقای علی مطهری بر می خورم یاد ضرب المثل معروف فارسی می افتم که میگوید: گیرم پدر تو بود فاضل، از فضل پدر تو را چه حاصل! (669389) (moderator22)
 
يك بنده خدا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۹:۳۸:۳۴
آن نامه تنها بخش اندكي از حرف ها و ناگفته هاي ملت ايرن بود. (669398) (moderator22)
 
کاوه
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۹:۴۲:۰۶
خوبه گاهی به انتخاباتم نزدیک میشیم و حرفای مردونه رو از یه تعداد انگشت شمار مردمدار میشنویم خدارو صدهزار مرتبه شکر. (669404) (moderator22)
 
Qatar
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۹:۴۴:۴۸
چرا عجیب چون به مزاق شما خوش نیامد (669407) (moderator19)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۳:۲۳:۵۲
نخیر برای اینکه برای اولین بار و بدون هیچ مدرکی این اتهام رو به آقای بذر پاش زدن (669699) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۹:۵۶:۳۱
احسنت به آقای مطهری

که در پی حق است و تحت جو قرار نمی گیرد درضمن بقول رهبر انقلاب مانند پدرش به تکلیف عمل می کند (669425) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۰:۰۷:۴۵
راي ما مطهري زنده باشي دلاور (669438) (moderator22)
 
نیما
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۰:۱۰:۵۸
درود بر علی مطهری
حقا که فرزند خلف استاد مطهری هستی
شیر مادر حلالت (669444) (moderator22)
 
saba
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۰:۱۸:۱۹
من حرفهای اقای مطهری رو قبول می کنم چون تا حالا دروغی ازایشون نشنیده ام (669457) (moderator9)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۱:۳۱:۳۲
من خودم در مناظره حاضر بودم و با گوشهای خودم شنیدم که ایشان به شکل احساسی و غیر قابل دفاعی اختلاس 3 هزار میلیاردی را به همفکران و نزدیکان بذرپاش نسبت داد در صورتیکه این حرف کاملا غیر منصفانه است و از ایشون انتظار داشتم متین تر اظهار نظر کنند (669522) (moderator22)
 
م
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۲:۳۴:۵۷
درود خدا بر کسانی که حقیقت را بیان میکنند هر کسی که باشد در ضمن گذز زمان همه چیز را نمایان میکند
اصل بر مردم سالاری و مردم داری وعدالت بدون شعار (669614) (moderator22)
 
حامد
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۴:۱۷:۱۵
تحمل شنيدن واقعيت بسيارسخت است !ميگه نه متن بالارا بخوان (669795) (moderator22)
 
آگاه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۴:۴۴:۴۲
عجب استدلالي: پس هركس تا حالا دروغي نگفته استدلالهايش و تحليل هايش قبول است!!! (669839) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۰:۲۲:۴۵
ایشون سخنان ناب تری هم گقتن که این حرف ها توش گمه
تریپ اپوزسیون برداشتن برای گرفتن رای و ورود دوباره به مجلسی که قصد استعفا ازش رو داشتن
تصویب قوانین جدید مثل دانشگاه آزاد یا تعرفه خودروهی وارداتی
مخالفت به طرح نظارت بر نماینده ها
مسیر کاری بعضی خواهد بود ما باید هوشیار باشیم (669465) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۰:۳۵:۲۳
در خصوص كنترل سبزها كاملا درست است . (669479) (moderator22)
 
رهگذر
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۰:۳۵:۲۷
قل الحق وان کان مرا":::سخن راست بگو هرچند تلخ باشد///....درود بر مطهری/////اینم مثل بقیه یکامنتام نمیذاری (669480) (moderator22)
 
ghambar
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۱:۱۳:۱۸
بله واقعا ایشان دروغ گو نیست ولی از خواست مردم اطلاع نداره (669501) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۱:۱۴:۳۳
درود بر مطهری نماینده ی راستین ملت .همه ی حرفهای اقای مطهری را منتشر کنید.لطفا (669504) (moderator22)
 
منصور
United States
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۱:۳۱:۵۲
واقعا درست گفته است و از مظلوم دفاع کرده است (669523) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۱:۴۴:۲۲
همه باید زیر تیغ تیز انتقاد باشند از صدر تا ذیل تا مملکت از فساد و اضمحلال در امان بماند . (669547) (moderator22)
 
آریا
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۱:۴۸:۴۳
خب که چی حالا.آقای مطهری راست گفته دقیقا حرفهای بخشی از مردم از جمله من بوده. برای چی تعجب کردین> نکنه سایت الف شما از مریخ تازه اومدین خبر از حال ملت ندارین؟ (669552) (moderator22)
 
محمد
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۱:۵۹:۰۹
آقای مطهری و دکتر افروغ انسانهایی هستند که اساسشون سالمه به همین دلیل آبشون با بقیه توی یه جوب نرفت. (669570) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۱:۵۹:۴۷
جناب آقاي توكلي
...آن نامه حرف بخشی از مردم ایران بود!
چرا انتهاي صحبتهاي آقاي مطهري علامت تعجب گذاشته ايد؟
مگر شك داريد كه آن نامه حقيقتا بخشي از صحبت هاي مردم ايران بود؟
من به عنوان يك ايراني، هموطن شما(اگر شما مارا از غير خودي ها ندانيد)،كه وابستگي هم به استكبار جهاني -به قول شما و همفكرانتان-ندارم با حرفهاي آقاي هاشمي ومطهري موافقم
واقعيتهاي جامعه را نمي بينيد يا سر خود را همچو كبك در برف فرو كرده ايد؟ (669572) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۲:۴۱:۴۱
مگر خلاف حرف هایی که آقای رفسنجانی در آخرین نماز جمع خود زد ثابت شده است (669622) (moderator22)
 
سعيد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۲:۴۴:۰۱
بنده اكثريت مطالب آقاي مطهري عزيز را پيگير بوده ام ، و تا به حال از ايشون چيزي نديده ام كه دروغش ثابت شود . از دوستداران آقاي توكلي از شهر تبريز (669629) (moderator22)
 
فرهاد
United Kingdom
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۲:۵۷:۰۲
چه میکنه این علی مطهری
خیلی صادقانه حرف دلش و مردم را میزنه (669642) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۳:۰۳:۲۲
فرزند شهید مطهری هم مثل سایر فرزندان شهدا به نکته درستی اشاره کرد (669650) (moderator22)
 
hosein
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۳:۲۴:۲۴
واقعا دست شما درد نکنه (669701) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۳:۲۴:۴۴
درود خدا بر هاشمي و سلام بر مطهري . و لعنت بر تازه بدوران رسيده ها كه فقط به نظام ضربه ميزنن (669705) (moderator22)
 
احمد
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۳:۳۳:۴۴
بنام خدا

آیت اله هاشمی رفسنجانی از جمله دلسوزان نظام و همراه رهبر معظم است و الحق سیاستمداری پخته و کار درست است که حتما نگاهش به مسائل مبتلابه انقلاب و مردم نگاه خداپسندانه و کاربردی است . حیف که قدرش در این سالهای اخیر کمتر دانسته شده است. (669720) (moderator9)
 
علی اکبر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۳:۳۸:۳۹
یک ادم بزرگ کسی است که خیلی ها از وجودش استفاده میکنند .دیگران با تخریب اقای هاشمی به نوایی رسیدند . امیدوارم اقای مطهری از اقای هاشمی به خاطر رای اوردن دفاع نکرده باشند . چون از ان قضایا 500-600 روز میگذره. (669727) (moderator9)
 
ساسان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۳:۴۵:۰۳
آقای مطهری دیر آمدی زود هم میخوای بری؟ مواظبت کن آزاده (669739) (moderator22)
 
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۳:۵۱:۴۹
جناب آقای مطهری با کمال صراحت وصداقت حرف میزند ودر قلب بخش بزرگی از مردم ایران جای دارد. خدایش محفوظ بدارد.شاید به مذاق شما الفی ها خوش نیاید. (669749) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۳:۵۷:۵۳
«بخشي از مردم ايران »_ كه عمده مردم هستند_ آقاي مطهري تاييد مي كنند چون راي اين بخش را مي خواهند.البته كاش در برابر اين هجمه ها از هاشمي دفاع مي كردي آقاي مطهري يعني صبح روز اون مناظره(بگم بگم ).الف من به اميد انتشار اين نظر رو گذاشتم. (669758) (moderator9)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۴:۰۶:۱۰
تا وقتی که در کشور ما به نام پدر، به کام پسر رسم معمول باشد، بیش از این امید و انتظاری نیست!!! (669775) (moderator22)
 
سيد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۴:۰۹:۴۰
بادر عزيز و يادگار استاد بزرگوار ما شما را دوست داريم ولي چرا حالا؟ فكر نمي كنيد بعد از نزديك 7 سال كمي دير است ؟ چرا نزديك انتخابات؟ و چرا هاي ديگر (669782) (moderator22)
 
حسن
Latvia
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۴:۳۰:۰۲
من هم حرفهای اقای مطهری رو قبول می کنم چون تا حالا دروغی ازایشون نشنیده ام (669819) (moderator9)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۴:۴۴:۲۶
یکی از کسانی که آقای هاشمی را زیر سئوال برد خود ایشان بودند که باعث شد در انتخابات مجلس قبل جزي لیست طرفداران دولت قرار بگیرند (669838) (moderator22)
 
ژ
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۴:۵۰:۰۰
خدايش من كه خيلي دوستت دارم و اي كاش همه مثل شما معتدل بودن اونوقت ميديدي چه كشور پر نشاطي داشتيم و همه با هم مثل گل و بلبل كنار هم زندگي ميكرديم و ديگه كسي جرات دست درازي به بيت المال وطمع به خاك كشورمون را نداشت (669850) (moderator9)
 
مالک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۴:۵۰:۵۱
مطهری آدم با وجدانیه،فهم ودرکش هم بالاست،در مورد آقلی هاشمی کاملا درست گفتن ، هاشمی بنده خدا هم تو اون شرایط میخواست کشور آروم کنه حق هم همین بد حتی اگه خیلی به خاطر منافع شخصی نمیخاستن (669852) (moderator9)
 
كريم نعمتي
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۵:۱۷:۳۸
درود بر علي مطهري كه حرف دل اكثريت را مي زند (669881) (moderator9)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۷:۰۶:۱۹
مطهری بی عیب و ایده آل نیست ولی برداشتم این است که آدم حقیقت طلبی است . (670025) (moderator9)
 
javad
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۵:۱۷:۴۷
آقای مطهری:سبزها رو که مردم خاموش کردند آخه چقدر دورویی و دروغ و به اسم مردم نون خوردن کمی انصاف و درستی خوبه اونها که روز عاشورا هم غر غر کردند

واقع بین باش... (669883) (moderator22)
 
1360
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۵:۲۱:۱۴
درست یا غلط موسوی 11 ملیون به قول دولت رای داشت حالا این 11 ملیون حق نفس کشیدنم ندارند چرا نماینده مردم موظفه از همه حقوق شهروندان دفاع کنه
هاشمی همان شخصیه که امام امت گفت انقلاب زنده است تا هاشمی زنده است (669887) (moderator22)
 
ilia
United States
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۵:۳۹:۳۹
من آنم که رستم بود پهلوان
اگه به خاطر شهید مطهری نبود الان همسایش هم نمی شناختش (669911) (moderator22)
 
Georgia
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۵:۴۹:۴۴
واقعا همين بود و حرف هاي مطهري را قبول مي كنم زيرا وامدار هيچ فرد و گروهي نيست و حرف حق را مي زند (669927) (moderator9)
 
علي اكبر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۵:۵۰:۱۲
من هم تا كنون حرفهاي مطهري را دنبال كرده ام. بين الهي هم مطقي بوده اند. و هم براعتدال. از ايشان بر خلاف طرف مقابلشان دروغ نشنيده ام.
خدا پدرشان را رحمت كند. او به پدر رفته است. (669928) (moderator22)
 
نورمنش
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۵:۵۹:۰۶
درود بر مطهری شجاع بدون شک امروز او جا پای شهید مدرس می گذارد کسی که زیر بار استبدادنمیرود وحرف حق را میزند حتی گرچه برایش هزینه داشته باشد اتفاقا حرف حق زدن هزینه دارد کما اینکه برای پیامبران هم هزینه داشت اما مشتری حرف حق خود حق تعالی است وچه بهایی بالاتر از این خوش بحال مطهری که فقط با خدا معامله کرده است ولا غیر (669936) (moderator9)
 
بهروز
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۶:۰۴:۱۹
خدارو شکر که اقای هاشمی سبز ها رو کنترل کرد اونجور مملکت رو بهم ریختن اگر کنترل نمی کرد حتما گندی بزرگتر میزدند ضمن اینکه اقای مطهری یادشون رفته اون نامه کذایی قبل از معلوم شدن نتیجه انتخابات بود نه قربونت اون نامه استارت وچراغ سبزی بود برای شروع اشوبی که نتیجه اون فقط ذوق زدگی امریک واسرائیل وایادی داخلی شون .با این حرفی که ایشون زدند یعنی اقای هاشمی کنترل همه وقایع در دست خودشون بوده . نه جناب مطهری سعی نکنید بخاطر دشمنی با احمدی نزاد که من هم دل خوشی ازشون ندارم کار زشت وغیر قابل فبول اقای هاشمی رو توجیح کنید .راستی اقای مطهری ممکنه بفرمائید چند بار در رابطه با فتنه سبز موضع گرفتید کی و کجا؟اقای دکتر مطهری میدونید که تمام اعتبار شما از پدر بزرگوار تونه بیخودی خرجش نکنید.خدا میدونه من میترسم از روزی که شما هم از روی لجاجت خدای نکرده بشی کسی مثل سروش و امثالهم.من وامثال من بخدا میفهمیم شما رو هم دوست داریم (669942) (moderator22)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۶:۴۳:۵۱
بعضی ها بقایشان در انتقاد و عیبجویی است.من متن این مناظره را خواندم.بذر پاش سوال جالبی از مطهری پرسید و ان اینکه اقای مطهری شما خودتان تا به حال چه کار مثبتی انجام داده اید؟به دوستانی که نظر منفی به این خبر داده اند پیشنهاد میکنم جواب مطری را بخوانند؟
یا ان قسمت که از مطهری پرسید چرا شما قبلا مخالف هاشمی بودید ولی حالا مدافع او هستید؟
یا اینکه علت تغییر موضع شما چیست؟
یا اینکه چرا شما در مورد دانشگاه ازاد هیچ موضعی نمی گیرید؟
به نظر من عیبجویی و انتقاد راحت ترین کار ممکن برای انسان است.هنر این است که انسان کار مثبتی انجام دهد یا گرهی را بگشاید.ما باید اول از همه از خودمان توقع داشته باشیم.گاهی اوقات باید از خودمان بپرسیم خود من تا به حال چه کار مثبتی انجام داده ام ؟؟؟یا اینکه این انتقادهای من باعث بهتر شدن اوضاع میشود یا بدتر شدن؟
انچه که در اخر این مناظره به نظر امد این بود که اقای مطهری در مقابل چند انتقاد کوچک که به خودش شد کم اورد و شروع به تهمت زدن کرد و نشان داد که از پدر بزرگوارش چقدر دور است.کسی که خدای انتقاد است در مقابل چند انتقاد شروع به بی اخلاقی کرد.البته منظور من از این نوشته تطهیر دولت نیست بلکه می خواهم بگویم انتقاد کردن هنر نیست مشکلی را حل کردن هنر است. (669990) (moderator22)
 
كاظم ندائي
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۷:۰۳:۴۲
اقاي مطهري نماينده آگاه شجاع و صادقي است.خدا حفظش كند. (670021) (moderator9)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۷:۱۲:۰۰
من هم از مطهری مواضع منصفانه‌ای را دیده‌ام و به نظر آدمی است که قبل از ورود به سیاست، سالها سرش گرم کتاب و درس بوده. برای همین هم از یک نوع آزادگی که مختص انسانهای فرهیخته و اهل علم و حقیقت است برخوردار است. از آن طرف مهرداد بذرپاش را هم از سالهایی که در شریف بودم می‌شناسم. جوانکی است جویای نام که از آن دانشجوهایی بود که درس برایش هیچ اولویتی نداشت (درست مثل احمدی نژاد!) و لذا کاملا طبیعی لیسانس ۴ ساله را در ۶ سال و با یک معدل افتضاح تمام کرد! و البته اینقدر هم پررو است که در مقطعی گفت لیسانس ۶ ساله از شریف گرفتن دلیل بر نخبگی وی است! جوانکی است که آرزو دارد رجل سیاسی شود و معلوم نیست تا وقتی که به سن و سال مطهری برسد، چه کارهایی از وی سر نزند!! بنابراین مناظره شخصیتی مثل مطهری، با جوانکی مثل بذرپاش شاید اصلا به صلاح نبوده باشد. بذرپاش بهتر است با کوچولو‌های همسن و سال خودش مناظره بازی کند. (670030) (moderator22)
 
Taiwan
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۷:۱۹:۳۲
در صداقت آقاي مطهري شكي نيست. قبلا هم كمابيش از اينگونه مواضع داشته‌اند. اما با عرض معذرت من فكر مي‌كنم طرح اين مطالب كه اين روزها با لحن تندتري مطرح مي‌شوند و موضوعات تازه‌اي را هم دربر گرفته‌اند مانند دفاع از نامه آقاي هاشمي يا خطبه معروف ايشان، جنبه انتخاباتي دارند.

هدف آقاي مطهري گرم كردن تنور انتخابات و مجاب كردن سبزها به شركت در انتخابات هست و نه الزاما جلب توجه آنها به سمت خودشان. البته ايشان مي‌دانند در قحط‌الرجال موجود اگر گروهي از سبزها در انتخابات شركت كنند رأيشان ناگزير همين آقاي مطهري و امثال آقاي توكلي و نادران خواهد بود.

من شخصا "اگر" در انتخابات شركت كنم صد راي به مطهري و توكلي مي‌دهم ولي يك نصفه راي به كواكبيان و خباز و تابش نخواهم داد.

يك تار موي اين تيپ اصولگراها مي‌ارزد به سرتاپاي هيكل اصلاح‌طلب‌نماهاي رند و فرصت طلب. (670042) (moderator22)
 
عماد
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۸:۱۳:۱۵
کسی را راستگو میگویند که نه فقط دروغ نگوید بلکه راست را هم افشا کند.
بوی خوش صداقت مطهری را فقط کسانی میفهمند که به دروغ گفتن (حتی به خودشان) عادت نکرده باشند و بوی گند دروغ را از مسافت های طولانی حس کنند. (670087) (moderator9)
 
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۸:۱۶:۴۹
ما که یادمون نرفته آقای بذرپاش در عرض 6سال همزمان از مقطع تحصیلی لیسانس به دکتری و از روزنامه نگاری به مدیرعاملی خودروسازی و رییس بنیاد جوانان رسید. خدا حفظت کنه آقای مطهری پدرت هم راستگو و شجاع بود. (670090) (moderator9)
 
کاظم
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۸:۲۴:۵۹
نهضت زنده است تاهاشمی زنده است.امام خمینی (670095) (moderator22)
 
davod
Turkey
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۸:۴۳:۵۷
مهرداد بذر پاش کیست متولد چه سالی است سال اخذ مدرک چگونکی رسیدن به پست دولتی وایا جبهه رفته اند (670128) (moderator9)
 
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۸:۵۴:۰۲
درود بر نماینده واقعی مردم ایران در مجلس که حرف مردم را می زند امیدوارم مجلس بعدی از مرد ها داشته باشد تا شاهد ایرانی آباد و آزاد باشیم (670133) (moderator9)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۹:۰۸:۰۹
خداییش بین بذر پاش و امثالهم و مطهری و امثالهم کدام معقولترند ؟ بذر پاش سعی داشت جلسه را به آشوب بکشاند ولی ملاک عملکرد افراد است نه سخنانی که در یک جلسه میزنند . همه ایستادگی مطهری را در جریان فساد آلود سالهای اخیر بخوبی دیده اند و البته قایم باشک بازی برادر بذرپاش (670145) (moderator22)
 
محمد
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۱۹:۱۱:۲۱
کم کم دارم به این نتیجه میر سم که کلا نباید به حرفای این علی مطهری خیلی توجه کرد؟ (670148) (moderator22)
 
ارام
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۲۱:۱۱:۵۹
نمی دانم چرا نمی خواهند حرف بقول خودشان بخشی از جامعه که حداقل 15 میلیون نفر هستند را بشنوند؟ (670306) (moderator22)
 
معمار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۳ ۰۳:۵۷:۵۳
چه بخشی؟ چه کشکی؟
ملت ایران یکپارچه اند، یه مردم 75 میلیونی متحد که اگر هم صلیقه های متفاوتی دارن و نهایتاً ایرانین و دلشون برای ایران و اسلام میتپه

یا علی (670739) (moderator22)
 
خنثی
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۲۱:۵۸:۵۸
این علی مطهری خیال میکنه کیه /هاشمی حرف کدوم مردم رو زده هم اونایی که با کفش درنمازجمعه نمازخوندند هم اونایی که تا صبح تو پارتی ها هستند/علی مطهری توهم دنبال قدرت هستی بسه دیگه چهر سال پیش یادت بیار چی بودی الان که پول وحقوق مجلس بهت چسبید حرفات عوض شده اصلا تو تا الان برای مردم مستضعف چیکار کردی/ خدا کنه مثل بعضیها اون ور آبی نشی (670386) (moderator22)
 
مصطفی
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۲۲:۲۰:۲۹
حرفای مطهری از نظر من که جزء این مردمم و مثل مردم فکر می کنم منطقیه و درسته . در مقابل جناب بذرپاش رو داریم جوانی کارکشته که حدود 30 ساله با این چرخ بی مروت دست و پنجه نرم می کند ( دقیق از لحظه تولد ) پر از تجربه های مثبت !!! که هر چی می خوره از نون بازوشه؟!؟! و عین آب شهر ما پاکه و زلاله ، انصافا تا حالا هم همونجور حقشو خوردند وگرنه ایشون باید اولین نفری می بود که با ماهواره امید به فضا پرتاب می شد . امیدوارم نظرم به تعمیق عمق عمیق ( با لهجه عربی بخونید ببینید چقدر سخته ) بحث کمک کرده باشه (670417) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۲۲:۳۶:۱۱
درود بر علي مطهري (670449) (moderator22)
 
Russian Federation
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۲۳:۳۳:۰۸
البته مطهری از هاشمی در زمان انتخابات هم دفاع کرد و یادمان نرود که مطهری تنها کسی بود که گفت به هاشمی اهانت شده و او مظلوم واقع شد در جریان انتخابات اما اقای مطهری شما مگر ایرانی نیستید که از اینکه احمدی میگه مکتب ایرانی ناراحت میشوید چرا گله نکردید که زیر لوای خلیج عربی نشسته بود چرا از عنوان کردن مکتب ایرانی بر اشفته میشوید اما از اینکه زیر پرچم خلیج عربی بعنوان رئیس جمهور ایران مینشینند ککتان نمیگزد (670550) (moderator22)
 
بهروز
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۲۳:۳۳:۱۴
اقایون الف کم کم دارم به بیطرفی شما شک میکنم تا حالا چندین اظهار نظرم رو منعکس نکردید (670551) (moderator22)
 
رحمت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۳ ۰۰:۴۳:۰۹
درود و سلام بر مطهری شجاع و صادق که نان به نرخ روز نمی خورد اگر 10درصد نماینده های ما مثل او بودند حال روز کشورمون خیلی بهتر بود (در ضمن ایشان شانسی که اوردند دران جلسه اقای کوچک زاده نبود وگرنه قندان بود که به سرش حواله می شد اخر اقای کوچک زاده رکوردار جهانی در رشته پرتاب قندان همراه با ناسزا هستند) (670632) (moderator22)
 
New Zealand
۱۳۹۰-۱۲-۰۳ ۰۳:۲۵:۱۱
نظرات رو بخونی باور نمی کنی این همون مردمی هستند که چشم دیدن هاشمی رو نداشتند. آقای مطهری چرا به یکباره خودش رو خلاص نمی کنه بگه نماینده هاشمی در مجلس هست؟ (670723) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۳ ۰۳:۲۶:۲۹
مطهری تنها کسی هست که می تونه بین اصول گرا ها و اصلاح طلبای مظلوم آشتی برقرار کنه (670725) (moderator22)
 
معمار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۳ ۰۳:۵۵:۰۷
سیاسیون باید همانجور که در کلام جسارت نشون می دن، در پاسخ مقابل هم جنبه بیشتری داشته باشن (670737) (moderator22)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۳ ۰۴:۱۱:۲۴
آرام جان میشنوند خوب هم می شنوند ولی خود را به نشنیدن میزنند چون به نفعشان نیست با قدرت وثروتشان متضاد است وبه میلیاردها...نمی رسند برادر عزیز وگرنه اوضاع چنین نم شد. (670743) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۳ ۰۷:۵۹:۴۶
درود بر مطهری که حرف همه مردم را زد. دمش گرم (670819) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۳ ۰۸:۵۹:۵۸
مگر دروغ گفته؟ (670913) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۳ ۰۹:۰۰:۵۷
احسنت بر مطهري اما من بهش راي نمي دهم (670915) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۳ ۰۹:۰۱:۳۸
ميشه بگيد آقاي بذرپاس كيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (670919) (moderator22)
 
علی
۱۳۹۰-۱۲-۰۳ ۰۹:۲۷:۲۸
یکی نیست بگوید این آقا ی بذرباش چطوری با این سن وبا کدام روابط به این جایگاه رسید ؟اگر حمایت امثال مشایی نبود شما کجا بودید الن؟ (670965) (moderator22)
 
هومن
۱۳۹۰-۱۲-۰۳ ۰۹:۲۷:۳۷
مطهری بذر پاش مسئله این است که ملت سر کارن (670966) (moderator22)
 
باران
Sweden
۱۳۹۰-۱۲-۰۳ ۰۹:۳۲:۲۸
یکی از خصوصیات بارز نماینده مجلس برخورداری از شهامت و شجاعت است که متاسفانه در مجلس کنونی کمتر کسی به این زیور آراسته است .آقای مطهری نماینده واقعی مردم ایران است .حقا که فرزند برومند شهید گرانقدر مرتضی مطهری و صدقه جاریه ایشان است. (670976) (moderator22)
 
صمصام
۱۳۹۰-۱۲-۰۳ ۱۱:۰۲:۳۸
آقای مطهری رو از زمان انتخابات 88شناختم یعنی از اون موقع فهمیدم که شهید مطهری اینچنین پسری دارند واقعا خدا رحمت کنه اون پدر شهبد رو که اینچنین پسری پرورش داده:شجاع،محکم ،بی ملاحظه ...وقتی متن مناظره ایشون رو با آقای بذر پاش خوندم با خودم گفتم ایکاش مجلس ما از هر 5نماینده اش یکیش مثل ایشون باشه قصد بی احترامی به آقای بذر پاش رو ندارم اما اگه امثال ایشون در این مملکت گهگاهی با کسی مناظره داشته باشن حتما تجدید نظر در افکارشون خواهند داشت درضمن در این برهه حساس زمانی آقای هاشمی مناسبترین گزینه برای اداره مملکت هستند (671136) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۳ ۱۱:۰۸:۰۲
بزر پاشهای فعلی چینی هستند بزرهایی که علی اقا میپا شن ایرانی هست وما دوستش داریم (671146) (moderator22)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۳ ۲۰:۰۲:۰۵
زمان اقاي رفسنجاني مردم اين همه مشگل نداشتند تازه جنگ هم بود مرگ مير در همه جا داره غوغا ميكنه استرس فشار مادي و معنوي بر مردم نا رضايتها داره خوب خودش نشان ميده و تازه هر كس اروزي مرگ ميكنه همه افسرده و نگران از وضعيت موجود گراني غوغا ميكنه دروغ دروغ در روزهاي روشن دست از سر اين مردم برداريددددددددددددددد (672068) (moderator9)
 
محمد - از اهواز
۱۳۹۰-۱۲-۰۳ ۲۰:۴۷:۱۳
آقای مطهری واقعاً وکیل شایسته مردم ایران اسلامی است، زیرا همیشه از حق دفاع و با عدالت رفتار میکند. نه مثل خیلی ها که دم از ولایت فقیه میزنند و به ناحق حرف میزنند و عدالت را پایمال میکنند، غافل از اینکه عالم محضر خداست ..................


ای کاش آقای مطهری رییس جمهور بعدی باشد (672151) (moderator9)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۰۳ ۲۱:۳۹:۳۱
خبر 20:30 امشب با نشان دادن صحنه های گزینشی از این مناطره و حتی صدابرداری متفاوت صحبتهای بذرپاش و مطهری و حتی زاویه دوربین مجددا موضع خودش رو نشان داد. واقعا فکر میکنید مردم نمیفهمند؟ (672202) (moderator9)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته